CORSAIR özel oyun bilgisayarları üreticisi ORIGIN PC'yi satın aldığını duyurdu. Yüksek performanslı PC'lerin hazırlanmasında on yıllık bir deneyime sahip olan ORIGIN PC mümkün olan en iyi oyun deneyimi için kişiselleştirilmiş bilgisayarları kullanıcılarına sunuyor. CORSAIR'in Kurucusu ve CEO'su Andy Paul konuyla ilgili olarak; “Oyun bilgisayarı pazarı giderek daha fazla sayıda oyuncuyu konsollardan PC'ye çekmekte.

Bu büyüme devam ettikçe, Kuzey Amerika'da sistem kurmak yerine satın almayı tercih eden müşterilere ulaşmak için daha fazlasını yapmak istedik. ORIGIN PC'nin kişiselleştirilmiş özel oyun sistemleri konusundaki uzmanlığı, CORSAIR'ın performans PC donanımı ve iCUE yazılım ekosistemindeki gücü ile PC oyuncuları için dünya standartlarında oyun deneyimleri yaratma çabalarımızı birleştirmekten heyecan duyuyoruz.” sözlerine yer verdi.

ORIGIN PC CEO'su Kevin Wasielewski ise; "CORSAIR, ORIGIN PC ile tamamen uyumlu, kaliteli, yüksek performanslı ürünlerimizi ileriye götürmek için harika bir ortak." diyor. 

ORIGIN PC, CORSAIR içerisinde ayrı bir marka olarak kalacak ve Miami, FL ofislerinden çalışmaya devam edecek. Mevcut tüm ORIGIN PC garantileri, satın alımları ve destekleri bu alımdan etkilenmeyecek. CORSAIR, VENGEANCE PC, CORSAIR ONE ve CORSAIR ONE PRO dahil kendi markalı sistem yelpazesini de sunmaya devam edecek.

Yorumlar (0)

Henüz buraya yapılmış bir yorum yok

Yorum yapın

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın

Yeni Videolar

Tüm görüntülere bakın

Online Kullanıcılar

    Henüz görüntülenecek bir üye yok.
Tümünü Görüntüle (0)