Sayfa 1, toplam 2 12 SonSon
Results 1 to 10 of 17

Realtek Microfon Ve ses Ayarları

Bu sayfada Audio/Video/Grafik Tasarım kategorisindeki Bilgisayar Destekli Müzik forumunda Realtek Microfon Ve ses Ayarları başlıklı konu tartışılıyor; Öncelikle Selamlar Ben Realtek Kullanıyorum pc ye format atmadan önce microfon fln herşey düzgündü pc ye res attık herşeyi yeniden ...

b0h3m
    Ziyaretçi

Realtek Microfon Ve ses Ayarları

Öncelikle Selamlar
    Ben Realtek Kullanıyorum pc ye format atmadan önce microfon fln herşey düzgündü pc ye res attık herşeyi yeniden kurduk microfon sesi tam olarak çıkmıyo çok kısık çıkıyo diğer sesler normal hoparlor fln iyi ama microfon iyi çıkmıyo acaba microfonummu bozuldu onuda anlıyamıyorum msn de konuşuyorum fln msn dede kısık çıkıyo yoksa realtek ayarınımı yanlış yaptık Bilen varsa bi yardımcı olabilirmi

b0h3m
    Ziyaretçi

Cevap: Realtek Microfon Ve ses Ayarları

şunuda eklemeden geçemiycem sağ alt köşede ses ayarları var orada microfon seçeneği yok ama özellikler diyip Realtek HD auido Input Dediğim zaman Çıkıyo microfon Ama yukarı aşşa yapamıyorum Pasif durumda yani sabit

New Member
    Katılım tarihi
    07.01.2008
    Like
    0 defa

Ynt: Realtek Microfon Ve ses Ayarları

teşekkürler

hARDWAREMANIAC DJ Waterfall Avatar
    Katılım tarihi
    08.02.2004
    Nereden
    Bir orada.. Bir burada...
    Like
    0 defa

Alıntı b0h3m tarafından iletildi. Mesajı göster
    şunuda eklemeden geçemiycem sağ alt köşede ses ayarları var orada microfon seçeneği yok ama özellikler diyip Realtek HD auido Input Dediğim zaman Çıkıyo microfon Ama yukarı aşşa yapamıyorum Pasif durumda yani sabit
    güncel driverları indirip enedin mi arkadaşım?

Alıntı cesyyy tarafından iletildi. Mesajı göster
    teşekkürler
    ne manada?????

New Member berkan52 Avatar
    Katılım tarihi
    27.11.2007
    Nereden
    İstanbul
    Like
    0 defa

Realtek HD'nin iconuna tıklayıp girdiğin yerde mikrofonun yanındaki (...) işaretine tıklayıp mikrofon arttırma seçeneğini denedin mi? Aynı ses kartı bendede var. Mikrofon sesi arttır kapalıyken sesi bende alamıyorum. Not: Bide Front Audio panel kullanıyosan ve açıksa etkisi büyüktür.

b0h3m
    Ziyaretçi

Cevap: Ynt: Realtek Microfon Ve ses Ayarları

SOn driverinı indirdim oLmadı bide bişey daha göstericem
    Bilgisayarımı sağ tıklayıp Donanım dedikten sonra Aygıt yöneticisine geliyorum
    Orda Diğer Aygıtlarda Soru işareti ve sarı bi ünlem işaretiyle beraber Audio Device On Gİht Definitipn Audio Bus diyor Bi bilgisayarci abi gelmişti bundan bahsetmişti cd sini sordu yok dedim çünkü anakartım gigabyt ses kardı içinde birleşil Sonra bakıcam dedi gitti öyle kaldı :=)

New Member
    Katılım tarihi
    02.07.2008
    Nereden
    kusadasi
    Like
    0 defa

Merhaba bende bu sorun icin geldim ya
    Hersekilde pc de ses var , muzikte yolluyabiliyorum msn de filan .. ama is konusmaya gelince ses gitmiyor yahu ..
    Butun ayarlar acik, sesleri yukarda ama mikrofonda ses yok..

Gercekten yardimci olcak birileri varsa yardim etsinnnnn lütfen

New Member
    Katılım tarihi
    14.07.2008
    Nereden
    belcika
    Like
    0 defa

Selam arkadaslar buraya yaziorum cunki benimde realtek ile sorunum var cok sey anlamam ama kurcalarim yapabilecegim kadar hala da bulamadim google de fln de aradim neyse konuya geciyim ben rapciyim ve kendi sarkilarimi yapiorum bende eskiden xp vardi orada cok guzel kayit alabiliodum microfonumu kulakliktan fln duyuyordum simdi o bilgisayarim bozuldu ve laptop almistim onda da vista var realtek AC 97 den ama oradan kulakliktan sesimi duyamiorum bu benim icin cok onemli albumum cok gecikti bana yardim eden biri olursa cok sevinecem ses ayarlarinin hepsini kontrol ettim kurcaladim ve fark ettimki xp deki gibi sesleri ayarlamak icin ses ayarlari yok microfon icin fln var ama bi kulaklik ve microfon icin onlari da okadar kurcaladimki bir ise yaramadi eyer biri biliosa neden oldugunu ve nasil duzeltebilecegimi bana yardim edeblirmi??

New Member
    Katılım tarihi
    10.08.2008
    Nereden
    BURSA
    Like
    0 defa

merhaba benimde adaptekte sorunum war yardım almak istiyorum bırde seste bır problem war ses ayarı denetimine girmek istediğim zaman etkin karıştırıcı aygıtı yok karıştırıcı aygıtı yüklemek için denetim masasına gidin önce yazıcılar ve diğer donanımı sonrada donanım ekleyi tıklatın bu program şimdi kapanacak diyor yardımcı olur musunuz?

New Member
    Katılım tarihi
    10.08.2008
    Nereden
    BURSA
    Like
    0 defa

hiç kimse yardımcı olmadı sağolun ya

Sayfa 1, toplam 2 12 SonSon