Results 1 to 8 of 8

Traktor nasıl kullanılır

Bu sayfada Audio/Video/Grafik Tasarım kategorisindeki Bilgisayar Destekli Müzik forumunda Traktor nasıl kullanılır başlıklı konu tartışılıyor; Bana traktor yada reason kullanmayı öğretecek yada beni bilgilendirecek biri var mı lütfen yardım edin plsss MSN DE ANLATICAK OLAN ...

Rookie Member burak1554 Avatar
    Katılım tarihi
    26.06.2004
    Nereden
    eskişehir
    Like
    0 defa

Traktor nasıl kullanılır

Bana traktor yada reason kullanmayı öğretecek yada beni bilgilendirecek biri var mı lütfen yardım edin plsss MSN DE ANLATICAK OLAN VARSA burak1554@hotmail.com Gelsin ok
    En son burak1554 tarafından düzenlendi: 15-07-2004 saat 23:20

hARDWAREMANIAC DJ Waterfall Avatar
    Katılım tarihi
    09.02.2004
    Nereden
    Bir orada.. Bir burada...
    Like
    0 defa
    dostum msn de anlatılmaz bu ama traktor için mix tekniği-1 adlı yazımı okuaybilirsin başlangıç için... ikinci ders yolda...

Katılım tarihi
    26.06.2004
    Nereden
    eskişehir
    Like
    0 defa

Tamamda

dostum şunu biraz açsan olmaz mı

Katılım tarihi
    09.02.2004
    Nereden
    Like
    0 defa
    tamam basitçe anlatayım o halde iki deck var soldakine attığın şarkıyı başlat fader olucak ortada sola yasla onu sona sağdaki decke bi şarkı daha at. kulaklıktan ikinci şarkıyı dinle.. onun bpm'lerini diğerinin üzerine oturttuktan sonra(pitch ile ayarlayacaksın onu) geçiş yapmak istediğin yerde faderi yedire yedire sağa yasla bu arada eq ve gain ayarlarını yapmalı ve sanki şarkı devam ediyormuşcasına hissettirmeden gçişini yapmalısın.. ama önce yazımı bi oku sonra.. traktor kullanma bence başlarda.. daha basit olan atomix mp3'ü kullan.. bpm mixing çok önemlidir işin temelidir... yoksa programlarda otomatik olarak herşeyi zaten yaparsın ama bu seni bir adım öteye götürmez... kolay gelsin... kafanı da öyle sağa sola vurma üzme bizi..

Katılım tarihi
    26.06.2004
    Nereden
    eskişehir
    Like
    0 defa

dostum iyi diyosunda

yani 2 deck e de sarkı atınca sesler karısı yoo
    kulaklıkğı nereye takıyoruz onu bir anlat san

Katılım tarihi
    26.06.2004
    Nereden
    eskişehir
    Like
    0 defa

ya dostum

virtual dj daha eylenceli atomix mp3 ile virtual arasın da ne faark var

Katılım tarihi
    09.02.2004
    Nereden
    Like
    0 defa
    virtual dj atomixe göre daha iyi stratch vs gibi özellikleri ama yine de traktor gibi diil yani...

kulaklık olayuına gelince 2 ses kartı olmalı sisteminde.. birine hoparlör birine kulaklık bağlamalısın.. program içinden ses kartı ayarlarını yapmlısın biri kulaklık biri hoparlör.. sesler tabiiki birbirine karışacak olay zaten onları düzenli bi şekilde karıştırmak.. bu da çalışma ister sabır ister...

Katılım tarihi
    26.06.2004
    Nereden
    eskişehir
    Like
    0 defa

Arrow Dostum

tek ses kartı ile olmazmı

Reklam