Results 1 to 5 of 5

Yan Video Düzeltilebilir mİ?

Bu sayfada Audio/Video/Grafik Tasarım kategorisindeki DivX/DVD forumunda Yan Video Düzeltilebilir mİ? başlıklı konu tartışılıyor; salak adam yan tutmus kamerayı. duzeltme imkanımız varmıdır arkdaslar. after affect denedim ama yapamadım. veya yapmayı beceremedim bi program onerebilirmisiniz ...

Member immortal_crazy Avatar
    Katılım tarihi
    02.06.2005
    Nereden
    Marmaris
    Like
    0 defa

confused Yan Video Düzeltilebilir mİ?

salak adam yan tutmus kamerayı. duzeltme imkanımız varmıdır arkdaslar. after affect denedim ama yapamadım. veya yapmayı beceremedim bi program onerebilirmisiniz dostlar..

V.I.Member sHiNe Avatar
    Katılım tarihi
    15.03.2005
    Nereden
    Izmir, Turkey,
    Like
    0 defa
    Windows Movie Maker da yapabilirsin videoyu import ettikten sonra çevirme effectleriyle halledersin.

Katılım tarihi
    02.06.2005
    Nereden
    Marmaris
    Like
    0 defa
    tsk ederim dostum ama movie maker kalite kaybına neden oluyo. denedim onda hosuma gitmedi. ayrıca cevirmek istegiğim DVD formatında. altarnatif bişiler varmı bildiginiz.

Member
    Katılım tarihi
    18.03.2005
    Nereden
    Bursa
    Like
    0 defa
    VirtualDubMod'u kullanabilirsin.
    "Video->Filters...->Add...->Rotate veya Rotate2" filtrelerinden biri (Rotate ile 90, 180 veya 270, Rotate 2 ile serbest açılı döndürme yapılabiliyor) işini görecektir.

Katılım tarihi
    02.06.2005
    Nereden
    Marmaris
    Like
    0 defa
    vala burak cok saol guzel program. kurulum felanda gerektirmeden efektler uygulanmasıda super. saol.

LinkBacks (?)

1. 24-03-2011, 18:44

Reklam

<