Results 1 to 7 of 7

EXPER EASYPAD P10EMS de bluetooth sorunu

Bu sayfada Donanım kategorisindeki Apple forumunda EXPER EASYPAD P10EMS de bluetooth sorunu başlıklı konu tartışılıyor; EXPER EASYPAD P10EMS marka model bir tablet edindim. Bir iki kere bluetooth aracılığı ile veri alış verişi yaptım. Şu anda ...

Silver Member drnoname Avatar
    Katılım tarihi
    03.04.2004
    Nereden
    Al eline TÜRKİYE haritasını bak
    Like
    0 defa

EXPER EASYPAD P10EMS de bluetooth sorunu

EXPER EASYPAD P10EMS marka model bir tablet edindim. Bir iki kere bluetooth aracılığı ile veri alış verişi yaptım. Şu anda bluetooth ne donanım olarak ne de yazılım olarak ortada yok. Experin resmi sitesinde de tabletlerle ilgili bir destek bulamadım. Yardımcı olurmusunuz?

Katılım tarihi
    03.04.2004
    Nereden
    Like
    0 defa
    Neyse bluetoothdan vazgeçtim.
    Peki ben bu tablete win 7 yerine android kurabilirmiyim? Yani android işletim sistemi atom işlemcili bu tablette çalışırmı?

Gamers Unite Blow-II Avatar
    Katılım tarihi
    18.01.2004
    Nereden
    Balasagun
    Like
    455 defa
    Blog Mesajları
    50
    Atom işlemcilere android işletim sistemi yükleme ile ilgili buraya göz atabilirsin. Tabletin bu çipseti kullanıyor bluetooth'da yerel wireless protokolunu kulllanıyor network ayarlarını bir kontrol et..

Installing the Intel® Atom

Katılım tarihi
    03.04.2004
    Nereden
    Like
    0 defa
    Alıntı Blow-II tarafından iletildi. Mesajı göster
    Atom işlemcilere android işletim sistemi yükleme ile ilgili buraya göz atabilirsin. Tabletin bu çipseti kullanıyor bluetooth'da yerel wireless protokolunu kulllanıyor network ayarlarını bir kontrol et..

Installing the Intel® Atom
    Verdiğin linklerden nakıs ingilizcemle anladığım kadarıyla android kurmak değilde yeni bir android yazmakla ilgili bilgi vermiş. Diğer linkte chipsetin yapısı vs var. Sürücü indirebileceğim bir yer bulamadım.support bölümünden intel sm35 express diye aratıyorum herhangi bir sonuç çıkmıyor.

Yukarıda yazdıklarından anladığım kadarıyla wifi ile bluetooth aynı kart üzerin yerleştirilmiş yani combo gibi. Aygıt yöneticisinden wifiyi kaldırıp (sürücüyü kaldırmadan)yeniden tarattım sadece wifiyi buldu, başka bir donanm algılamadı. Başka ne yapabilirim?

Katılım tarihi
    03.04.2004
    Nereden
    Like
    0 defa
    Alıntı drnoname tarafından iletildi. Mesajı göster
    Verdiğin linklerden nakıs ingilizcemle anladığım kadarıyla android kurmak değilde yeni bir android yazmakla ilgili bilgi vermiş. Diğer linkte chipsetin yapısı vs var. Sürücü indirebileceğim bir yer bulamadım.support bölümünden intel sm35 express diye aratıyorum herhangi bir sonuç çıkmıyor.

Yukarıda yazdıklarından anladığım kadarıyla wifi ile bluetooth aynı kart üzerin yerleştirilmiş yani combo gibi. Aygıt yöneticisinden wifiyi kaldırıp (sürücüyü kaldırmadan)yeniden tarattım sadece wifiyi buldu, başka bir donanm algılamadı. Başka ne yapabilirim?
    Son linki görmemişim. Şu an ona bakıyorum. Androidi bir nevi sanal makinede çalıştırmayı anlatmışlar. Deneyip sonucu buraya yazarım. Teşekkürler.

Katılım tarihi
    03.04.2004
    Nereden
    Like
    0 defa
    Alıntı drnoname tarafından iletildi. Mesajı göster
    Son linki görmemişim. Şu an ona bakıyorum. Androidi bir nevi sanal makinede çalıştırmayı anlatmışlar. Deneyip sonucu buraya yazarım. Teşekkürler.
    Malesef olmadı.Yönergeleri takip ettim. Son ekran görüntüsünü alıyorum fakat sağdaki tuş takımı haricinde solda siyah bir pencere var. Normalde saat ve diğer şeylerin olması geren yerde.

Cool Moderator DonQuichotte Avatar
    Katılım tarihi
    03.06.2004
    Nereden
    izmir
    Like
    274 defa
    Blog Mesajları
    16
    Android sürümü ve çözünürlüğü kontrol etmek lazım.

Bluetooth için Exper - Download linkinde seri no girmek gerek.

Ya da doğrudan yongayı öğrenip, üreticiden edinmek gerekir. Bilinmeyen aygıtları tanımak ve sürücülerini bulmak | Video | hARDWAREMANIA