Results 1 to 7 of 7

cıkarılabilir disk hatası yarıdm edin...

Bu sayfada Donanım kategorisindeki Çokluortam forumunda cıkarılabilir disk hatası yarıdm edin... başlıklı konu tartışılıyor; arkadaşlar nedendir bilmem mp3 çaları usb den bilgisayara bağladım dosya sistemini RAW olarak gördü biçimlendir dediğim zaman sadece içindekileri sildi ...

Rookie Member
    Katılım tarihi
    03.04.2007
    Nereden
    Ankara
    Like
    0 defa

cıkarılabilir disk hatası yarıdm edin...

arkadaşlar nedendir bilmem mp3 çaları usb den bilgisayara bağladım dosya sistemini RAW olarak gördü biçimlendir dediğim zaman sadece içindekileri sildi biçimlendiremedi.(başka bi bilgisayarda biçimlendirdi) bugün de card reader e telefon hafıza kart taktım yine aynısın yaptı bilgisayar neden bütün cıkarılabilir diskleri RAW olarak görüyo yardım edin!!! offf yaaaaa

hiçbir şekilde disklere erişemiyorum başka bi bilgisayarda hem biçimliyor hem açıyor ve F: diski olarak görüyor bende ise G: olarak... bilen va
    rsa yardım etsin şimdiden saolun

V.I.Member blaster2005 Avatar
    Katılım tarihi
    16.11.2005
    Nereden
    İzmir
    Like
    0 defa

Re: cıkarılabilir disk hatası yarıdm edin...

Alıntı mert_Allen tarafından iletildi. Mesajı göster
    arkadaşlar nedendir bilmem mp3 çaları usb den bilgisayara bağladım dosya sistemini RAW olarak gördü biçimlendir dediğim zaman sadece içindekileri sildi biçimlendiremedi.(başka bi bilgisayarda biçimlendirdi) bugün de card reader e telefon hafıza kart taktım yine aynısın yaptı bilgisayar neden bütün cıkarılabilir diskleri RAW olarak görüyo yardım edin!!! offf yaaaaa

hiçbir şekilde disklere erişemiyorum başka bi bilgisayarda hem biçimliyor hem açıyor ve F: diski olarak görüyor bende ise G: olarak... bilen va
    problem card reader da gözüküyor.değiştir ve kaliteli bişiler al.

Gold Member BLACKandWHITE Avatar
    Katılım tarihi
    23.11.2002
    Nereden
    İstanbul
    Like
    4 defa

senin pc de g: görebilir, bunda anormallik yok ama biçimlendirmemesi büyük sorun.
    usb bağlantında veya blaster arkadaşın dediği gibi kart okuyucunda bir problem olabilir.
    olmadı format atman gerekebilir.

Rookie Member
    Katılım tarihi
    03.04.2007
    Nereden
    Ankara
    Like
    0 defa

ya sedece card reader da sorun yok zaten yenisini alamam bilgisayara bağlı dizüstü bilg. benimki. ama neden biçimlendirmiyor onu anlamadım.çözüm sadece format mı başka çözüm yok mu???

hARDWAREMANIAC by_BuR@K Avatar
    Katılım tarihi
    22.03.2006
    Nereden
    hARDWAREMANIA
    Like
    1 defa
    Blog Mesajları
    1

Thumbs up Re: cıkarılabilir disk hatası yarıdm edin...

Alıntı mert_Allen tarafından iletildi. Mesajı göster

şimdi eğer bu mp3 çaları ön usb den takıosan belki ön usb den de sorun olabilir önce arkayı dene olmazsa iyi bir format at yine olmassa yeni card reader alman lasım başka çözümüyok gibi gözüküyo

V.I.Member blaster2005 Avatar
    Katılım tarihi
    16.11.2005
    Nereden
    İzmir
    Like
    0 defa

Alıntı by_BuR@K tarafından iletildi. Mesajı göster
    şimdi eğer bu mp3 çaları ön usb den takıosan belki ön usb den de sorun olabilir önce arkayı dene olmazsa iyi bir format at yine olmassa yeni card reader alman lasım başka çözümüyok gibi gözüküyo
    yok ön usb felan deil adam laptop kullanıomuş.ama her halukarda card readerı bi denemek lazım harici al usb den tak yada ödünç al tak bi dene.eğer problem yoksa.card reader rahmetli olmş demektir.

Rookie Member
    Katılım tarihi
    03.04.2007
    Nereden
    Ankara
    Like
    0 defa

ya arkadaşlar card reader da sorun yok daha 3 ay önce calısıodu.şimdi bütün usb girişleri cıkarılabilir diskleri RAW olarak görüp biçimlendirmiyo. usb de sorun yok şimdi internete usb den bağlanıyorum.