Results 1 to 10 of 10

ipod 'tan bilgisayara mp3 atma

Bu sayfada Donanım kategorisindeki Çokluortam forumunda ipod 'tan bilgisayara mp3 atma başlıklı konu tartışılıyor; ipod'tan bilgisayara mp3 atamıyorum yardımcı olursanız sevinirim...

Rookie Member JOEMAMA Avatar
    Katılım tarihi
    14.05.2005
    Like
    0 defa

ipod 'tan bilgisayara mp3 atma

ipod'tan bilgisayara mp3 atamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Cool Member Goa_Mania Avatar
    Katılım tarihi
    10.05.2004
    Nereden
    Antalya
    Like
    0 defa
    Blog Mesajları
    1
    Ipoddan pc'ne mp3 atmak için ipodagent programını kullanabilirsiniz.
    Kolay gelsin.

New Member
    Katılım tarihi
    24.06.2007
    Like
    0 defa

Ynt: ipod 'tan bilgisayara mp3 atma

arkadaşlar ben bu programı indirdim ama yinede bilgisayara müzik atamıorum export music from ipod a bastığımda bu çıkıo karşıma

'row' bağımsız değişkeni boş (null) olamaz.Parametre adı:row

müzikleri nasıl atcam bi yardımcı olur musunuz?'row' bağımsız değişkeni boş (null) olamaz.Parametre adı:row

Banned user DrAcOs Avatar
    Katılım tarihi
    30.08.2005
    Nereden
    Ankara
    Like
    0 defa

abi önce bi ephpod adlı yazılımı bul sonra sharepod u yükle sharepod yazılımını yükle ipod un root dosyasına çekeceksin onu direk ordan çalışıtrcan sonra tıkır tıkır halledersin işini kullanmak da kolay gayet ephpod da ipod un firmware ı güncelleme ve itunes ile tanımlandığı makine haricindeki diğer pc lerden şarkı atmaya yarar ben de kullanıyorum ikisini gayet başarılı yazılımlar

Member
    Katılım tarihi
    27.09.2004
    Nereden
    Istanbul
    Like
    0 defa

Bu programlar ismi de düzeltiyor mu?

New Member
    Katılım tarihi
    16.07.2007
    Nereden
    ankara
    Like
    0 defa

Wink Ynt: ipod 'tan bilgisayara mp3 atma

Alıntı JOEMAMA tarafından iletildi. Mesajı göster
    ipod'tan bilgisayara mp3 atamıyorum yardımcı olursanız sevinirim
    genelmp3 var kanka ordan indir harler var ordan seç indirecen şarkıcının ilk harfini tamam. .

New Member
    Katılım tarihi
    16.07.2007
    Nereden
    ankara
    Like
    0 defa

Cool Ynt: ipod 'tan bilgisayara mp3 atma

ben daha yeniyim anlamam alışacam tanışalım ben mert sizlede tanışmak isterim.
    En son ıslakıslak tarafından düzenlendi: 16-07-2007 saat 23:31 Sebep: hatalı olması

New Member
    Katılım tarihi
    18.07.2007
    Nereden
    Cehennemde
    Like
    0 defa

Hiçbirisine gerek yok ipod orjinal apple ipod ise itunes aç setting bölümüne gel en altta dogru in check sounds limit en üstteki kısmında ismini hatırlamadığım bir şık var oradaki işareti kaldır ipod'unu tekrar bilgisayarına tak flash bellek gibi olacak sonra gizli dosyaları göster de ipodcontrol cıkacak içine gir music klasörünün içinde F01 F00 gibi klasörler çıkacak Onun içinde müziklerin saygılar.

Rookie Member ssssst Avatar
    Katılım tarihi
    31.08.2006
    Like
    0 defa

Alıntı Jenk tarafından iletildi. Mesajı göster
    Hiçbirisine gerek yok ipod orjinal apple ipod ise itunes aç setting bölümüne gel en altta dogru in check sounds limit en üstteki kısmında ismini hatırlamadığım bir şık var oradaki işareti kaldır ipod'unu tekrar bilgisayarına tak flash bellek gibi olacak sonra gizli dosyaları göster de ipodcontrol cıkacak içine gir music klasörünün içinde F01 F00 gibi klasörler çıkacak Onun içinde müziklerin saygılar.
    ancak böle yaptıgındada sarkı isimleri filan karısık gelir (karışık harf dizilimi) direk gelmez onu söleyim

ancak su varki şarkıyı ipoda itunes la atmazsan baska pc ye direk aktarabilirsin.tabi böle yaparsan dinleyemezsin şarkıyı

New Member
    Katılım tarihi
    12.06.2007
    Nereden
    ist
    Like
    0 defa

Wink Ynt: ipod 'tan bilgisayara mp3 atma

Alıntı DrAcOs tarafından iletildi. Mesajı göster
    abi önce bi ephpod adlı yazılımı bul sonra sharepod u yükle sharepod yazılımını yükle ipod un root dosyasına çekeceksin onu direk ordan çalışıtrcan sonra tıkır tıkır halledersin işini kullanmak da kolay gayet ephpod da ipod un firmware ı güncelleme ve itunes ile tanımlandığı makine haricindeki diğer pc lerden şarkı atmaya yarar ben de kullanıyorum ikisini gayet başarılı yazılımlar

Yaa Abi RooT u NasIl KuRucaZ YArDımEdErsEn sewinirim