Results 1 to 9 of 9

! - > sesteki cızırtılar nasıl yok edilir< - !

Bu sayfada Donanım kategorisindeki Çokluortam forumunda ! - > sesteki cızırtılar nasıl yok edilir< - ! başlıklı konu tartışılıyor; elimde bir wav dosyası var.. içinde cızırtılar falan var.. ses kartımda audigy.. bildiğim kadarıyla bu ses kartı ile temizlenebiliyor.. bunun ...

V.I.Member
    Katılım tarihi
    16.09.2002
    Like
    0 defa

! - > sesteki cızırtılar nasıl yok edilir< - !

elimde bir wav dosyası var.. içinde cızırtılar falan var.. ses kartımda audigy.. bildiğim kadarıyla bu ses kartı ile temizlenebiliyor.. bunun için bir program varmı?.. audigynin playcenterında böyle bişe var ama.. ben temizleyip kaydetmek istiyorum o sadece çalarken temizliyor.. vede zaten xp kullandığımdan elimdeki cd xp destekli değil.. yüklenince problem çıkarıyor.. neyse.. var mı böyle bir program??

V.I.Member
    Katılım tarihi
    16.09.2002
    Like
    0 defa
    şu pazar günlerini hiç sevmiyorum forumdaki insanlar hep uyuyor

V.I.Member Versa Avatar
    Katılım tarihi
    11.08.2003
    Nereden
    Θ
    Like
    1 defa
    Goldwave

Gold Member EzerchE Avatar
    Katılım tarihi
    12.07.2002
    Nereden
    İstanbul
    Like
    41 defa
    Blog Mesajları
    1
    "STEINBERG CLEAN 5"

ses temizleme yazılımı. fakat biraz fazla profesyonel.

V.I.Member
    Katılım tarihi
    16.09.2002
    Like
    0 defa
    fazla profesyonel geldi ya.. neyse yinede sağolun zaten cızırtılar abartı.. gidicek gibi değil galiba.. yada ben yapamadım..

Gold Member SpAwN Avatar
    Katılım tarihi
    19.06.2001
    Nereden
    Turkey
    Like
    1 defa
    Zaten işe yaramaz bi parçaydı dime
    Kedi ciğer ilişkisi >>>

V.I.Member
    Katılım tarihi
    16.09.2002
    Like
    0 defa
    ya ben tekno yu çok seviyorum 101.8 de de lambadanın vir versiyonunu çalıyorlar ama manyak güzeL!! internette falan da yok yani.. hangi dj'in yaptığınıda biliyorum.. bende radiodan kayıt yaptım cızırtılar var.. bir türlü atamadım.. audigynin playcenter i ile otomatik gidiyordu hiç uğraşmadan.. onun gibi bişe olsa keşke..

V.I.Member mutimuti Avatar
    Katılım tarihi
    15.02.2001
    Nereden
    Rize
    Like
    0 defa
    hocam o program temizliyosa onda çalarken aynı anda sesi kaydedebilirsin. creative de duyduğun herşeyi kaydet özelliği varya onu seçip çalaken aynı anda kaydedebiliriz. gerçi artık creative kullanmıyorum ama öleydi.

V.I.Member
    Katılım tarihi
    16.09.2002
    Like
    0 defa
    tavsiyen için çok sağol onu bende düşündüm.. ama elimdeki o cd xpyi desteklemiyor kuruncada çalışmıyor.. gittim.. yamasını indirdim playcenter için.. ondan sonrada xp açılmaz. oldu.. 2 sefer baştan kurmak zorunda kaldım. anca win98 kurucam da ordan record edicemde... oooooo ölme eşeğim ölme..

Reklam

<