Sayfa 1, toplam 2 12 SonSon
Results 1 to 10 of 16

Uygun fiyatlı Televizyon Kulaklığı İçin Önerilerinizi bekliyorum.

Bu sayfada Donanım kategorisindeki Çokluortam forumunda Uygun fiyatlı Televizyon Kulaklığı İçin Önerilerinizi bekliyorum. başlıklı konu tartışılıyor; Herkese merhaba, Geceleri evdekiler ve komşular rahatsız olmasın diye tv'den,vcd player'dan yada cd-rom'dan şöyle ağız tadıyla bir aksiyon filmi seyredemiyoruz.Bu ...

Rookie Member
    Katılım tarihi
    22.04.2004
    Like
    0 defa

Uygun fiyatlı Televizyon Kulaklığı İçin Önerilerinizi bekliyorum.

Herkese merhaba,

Geceleri evdekiler ve komşular rahatsız olmasın diye tv'den,vcd player'dan yada cd-rom'dan şöyle ağız tadıyla bir aksiyon filmi seyredemiyoruz.Bu amaçla bir kablolu kulaklık almayı düşünüyorum.Tavsiyelerinizi bekliyorum.

1) 25-30 milyona kadar bir kulaklık almayı düşünüyorum

2) Yaklaşık 2 saat bir film seyrederken kulakları fazla terletmemeli,cızırtı vs,başağrısı yapmasın.

3) Vcd filmlerdeki aksiyon sahnelerinin hakkını yeterince vermeli.

4) Kablo uzunluğu en az 3 metre mümkünse 5-6 metre olmalı (2 metre kablo uzunluğu olanlar var kablo ses kaybı olmadan uzatılabilirmi bilgisi olanlar yanıtlasın lütfen)

5) Başa rahatça oturmalı, ergonomik olmalı,mümkünse üstünde ses ayarı olmalı

Yukarıdaki özellikleri barındıran kablolu kulaklık önerilerinizi (Marka ve Model olarak lütfen) ACİLEN iletirseniz çok sevinirim.

Teşekkürler...

hARDWAREMANIAC TuVNeRa Avatar
    Katılım tarihi
    20.05.2004
    Nereden
    İstanbul
    Like
    0 defa
    Philips
    Ama daha gelişmiş 5+1 kulaklık dersen piyasada 60$ +KDV' ye OSAKI marka kulaklık var. Bu kulaklığın incelemesini:
    OSAKI
    da bulabilirsin.

Gold Member TeknO Avatar
    Katılım tarihi
    06.01.2004
    Nereden
    İstanbul
    Like
    0 defa
    Arkadaşım eğer kaliteli bir ses duymak istiyorsan SENNHEISER marka "kapalı kulaklık" seçmeni öneririm. Ucuz değildir ama verdiğin paraya karşılık zevkle kullanabileceğin tek kulaklık markasıdır. Ama 25-30 milyon'a çok kaliteli birşey alamazsın.

Ayrıca kesinlikle kablosuz (wireless) kulaklık alma, parazitler ve tam frekans oturmamasından ötürü ses kalitesi berbat.
    En son TeknO tarafından düzenlendi: 01-10-2004 saat 02:55

Gold Member TeknO Avatar
    Katılım tarihi
    06.01.2004
    Nereden
    İstanbul
    Like
    0 defa
    Birde şu var ilgini çekermi bilmem
    http://www.dijitalcenter.com/asp/sho...UCT_ID=ZM-RS6F
    http://www.donanimhaber.com/arkadas.asp?haberno=2815

Ama dediğim gibi Sennheiser'ler kadar kaliteli bir sesi yoktur.

Gold Member karaca Avatar
    Katılım tarihi
    15.05.2004
    Nereden
    Bostanlı
    Like
    44 defa
    Blog Mesajları
    3
    Philips in kulaklıkları var HP serisi.Terletmiyor,ses süper,kulak memelerini titretecek derecede güçlü basları var.ayrıca bu serinin televizyon seyretmek için senin istediğin gibi 6 metre kablolu olanlarıda var yanılmıyorsam.Fiyatıda en son bakmıştım 18-20 $ civarındaydı.
    Kablolara ek yapmak çokta sakıncalı birşey değildir.Çünkü voltaj değerleri yeterlidir bazı şeyler için.Ses sistemlerinde en fazla olabilecek şey kablo uzadıkça çıkan ses miktarının bir miktar (kulakların bunu hissedebiliyorsa ne mutlu çünkü birçok insan ayırt edemez) azalması olur ki biraz daha sesini açarsın. Ancak kabloların eksiz tercih edilmesinin sebebi yüksek voltaj olan yerlerde ek noktalarının her zaman risk taşımasıdır.

Saygılar....

V.I.Member wwwengin Avatar
    Katılım tarihi
    10.02.2004
    Nereden
    toprağın üstü arşın altında
    Like
    1 defa
    philips in o en ucuz internet cafelerin kullandıkları haricinde istediğini alailirsin...

Power Member exeter Avatar
    Katılım tarihi
    15.02.2004
    Nereden
    Eskişehir
    Like
    0 defa
    bende philips in bir modeli var. 25 milyon a aldim biraz terletiyor fakat 6 mt kablo uzunlugu var. wc ye bile kulaklik ile gidersin

hARDWAREMANIAC TuVNeRa Avatar
    Katılım tarihi
    20.05.2004
    Nereden
    İstanbul
    Like
    0 defa
    Bende COSONIC 5+1 kulaklık var. Mesela oyunlarda adamların ne konuştuğu 4+1 kolonu ne kadar açarsam açayım anlaşılmazken, bu kulaklıkta BFVietnam oyununda Çinlilerin ne dediğini anlayabiliyorum.

Power Member
    Katılım tarihi
    30.05.2002
    Nereden
    Ankara,Izmir
    Like
    0 defa
    Cikistan sonra yapilan uzatmalarda ve uzun kablolarda sinyal kaybi olmaz gibi birsey.Yani 10mt uzatsanda fark etmez.

Member yildiray35 Avatar
    Katılım tarihi
    09.05.2002
    Nereden
    izmir
    Like
    0 defa
    peki kablosuzlarda gerçekten problem oluyor mu?philips in teknosada satılan bir kulaklığını (kablosuz) eşime doğum günü hediyesi almak istiyordum. ben pc başındayken bazı programın sesleri çok rahatsız ediyor.

Sayfa 1, toplam 2 12 SonSon

Reklam

<