--> ekranda görüntü yok lütfen yardımm..
Results 1 to 2 of 2

ekranda görüntü yok lütfen yardımm..

Bu sayfada Donanım kategorisindeki Ekran Kartları forumunda ekranda görüntü yok lütfen yardımm.. başlıklı konu tartışılıyor; Arkadaşlar öncelikle benzer bi konu açtığım için kusura bakmayın ama kendi derdimle birebir ölçüşen bi durum göremediğimden başlık açma gereği ...

New Member
    Katılım tarihi
    31.05.2008
    Nereden
    istanbul
    Like
    0 defa

ekranda görüntü yok lütfen yardımm..

Arkadaşlar öncelikle benzer bi konu açtığım için kusura bakmayın ama kendi derdimle birebir ölçüşen bi durum göremediğimden başlık açma gereği duydum sorunum şu bilgisayarım açıkken sadece msn ile yazışıyordum bilgisayarın görüntüsü birden gitti monitörün lambası normal bi şekilde yanmaya devam ediyordu yani yeşil led sarıya faln dönmedi bilgisayarı kapatıp tekrar açmaya çalıştım açılmadı sonra ekran kartı sorunu olabilir dedim kasadan çıkarıp tekrar taktım powerı kontrol ettim faln ama bi sonuca ulaşamadım doğal olarak sonra bios pilini çıkarıp taktım değişen bişi yok acaba windows çalışırmı diye bekledim açılış sesi faln gelmedi ama cd rom tuşuna bastığımda cd romu çıkardı vs yani cd rom çalışıyor sorunum anakartta mıdır biraz pc eski birşey yardım ederseniz sevinirim..

pc özellikleri p4 1.8 biostar PT800 VTG 7.8 via chipset VT8237 ddr 400 512 ram ndvia ge force mx440 128 mb
    resmen tarihi eser

Silver Member private_dawn Avatar
    Katılım tarihi
    28.11.2008
    Nereden
    İstanbul
    Like
    0 defa

Ynt: ekranda görüntü yok lütfen yardımm..

Monitörün sağlam olduğuna enimseniz büyük ihtimal sorun anakartta da olabilir ekran kartından da ekran kartını ramleri başka pc'de denemenizi tavsiye edebilirm şuan sorunun nerde olduğunu anlamak için kolay gelsin