Results 1 to 2 of 2

Bilgisayar nasıl açılır?

Bu sayfada Donanım kategorisindeki Genel forumunda Bilgisayar nasıl açılır? başlıklı konu tartışılıyor; ARKADAŞLAR MERHABA, BENİM BİR SORUNUM VAR YARDIMCI OLABİLİRSENİZ SEVİNİRİM, BİLGİSAYARIMA OTURUM SİFRESİ KOYDUM SONRA BU ŞİFREYİ UNUTTUM, BİLGİSAYARI GÜVENLİ MODDA ...

New Member
    Katılım tarihi
    23.04.2008
    Nereden
    ANKARA
    Like
    0 defa

Bilgisayar nasıl açılır?

ARKADAŞLAR MERHABA,

BENİM BİR SORUNUM VAR YARDIMCI OLABİLİRSENİZ SEVİNİRİM, BİLGİSAYARIMA OTURUM SİFRESİ KOYDUM SONRA BU ŞİFREYİ UNUTTUM, BİLGİSAYARI GÜVENLİ MODDA AÇIP ŞİFREYİ İPTAL ETMEYİ DENEDİM AMA GÜVENLİ MODDA DA ŞİFRE SORUYOR. BİLGİSAYARIMI AÇAMIYORUM. LÜTFEN NASIL AÇABİLECEĞİM HAKKINDA BİLGİ VERİRMİSİNİZ. ÇOK BUNALDIM

V.I.Member lazarus Avatar
    Katılım tarihi
    03.07.2005
    Nereden
    IST@NBUL
    Like
    0 defa
    Blog Mesajları
    1

Ynt: Bilgisayar nasıl açılır?

Eğer admin'e şifre koymadıysan zaten genelde konulmaz aşağıdaki yontemle gir ve kendi kullanıcı hesabının şifresini silip veya değiştirip yeniden login ol. Eğer mavi windows XP ekranı geliyorsa iki defa ctrl+alt+del yap, çıkan diyalogta kullanıcı adına administrator yaz ve sifreyi boş geçip giriş yap. Eğer mavi ekran yok ve sadece diyalog varsa ctrl+alt+del yapmadan kullanıcı adına administrator girip giriş yap.