Results 1 to 5 of 5

Bittorent 'ten nasıl bişey indirilir?

Bu sayfada Donanım kategorisindeki Genel forumunda Bittorent 'ten nasıl bişey indirilir? başlıklı konu tartışılıyor; Evet ,Bittorent'ten nasıl bişey indirilir?Film mesela..Açıklar mısınız?Ben sadece adını duydum ,indirdim ve çalıştırdım vede program çok garip geldi bana.Biri açıklarsa ...

Silver Member SpLeNDouR Avatar
    Katılım tarihi
    04.09.2003
    Like
    0 defa

Bittorent 'ten nasıl bişey indirilir?

Evet ,Bittorent'ten nasıl bişey indirilir?Film mesela..Açıklar mısınız?Ben sadece adını duydum ,indirdim ve çalıştırdım vede program çok garip geldi bana.Biri açıklarsa sevinirim....

Katılım tarihi
    04.09.2003
    Like
    0 defa
    Arkadaşlar,hızlarınız kaç sorulu topic'ime mesajlarınızı esirgememişsiniz fakat şu Bittorent programının çalışma şeklini de açıklarsanız sevinirim.Sanırım aranızda kesin bu programı kullanıyordur.Bu programı Türkiye'ye hala gerçeği gelmeyen onun yerine Old School isimli filmden alıntılar yapılarak insanları kazıklayan korsancıların getirtmediği Scary Movie 3 için kullanmak istiyorum...

hARDWAREMANIAC Beyazzenci Avatar
    Katılım tarihi
    31.10.2002
    Nereden
    Adana
    Like
    0 defa
    scary movie 3 ü kazaadan indirebilirsin.. bittorent çok yavaş indiriyor.. ben bi ara kullanıyodum sonra vazgeçtim..onun yerine edonkey,emule,kazaa kullan daha rahat edersin..

programı kurduktan sonra zaten indirmek istediğin linkin üzerine tıkladığın zaman tomatik açılması lazım programın..

Katılım tarihi
    04.09.2003
    Like
    0 defa
    YA Bittorent'i çözdüm ve dediğin gibi niye gariplik yapıpta 1 k ile indiriyormuş görüyor anlamadım ve pause özelliği olmaması gibi bir durumu var sanırım çok garip bir program ve Bittorent böyle bir yapıya sahipken nasıl tutuldu anlamadım.Biryerde daha okudum,giderek hız artıyormuş doğrumu???

hARDWAREMANIAC Beyazzenci Avatar
    Katılım tarihi
    31.10.2002
    Nereden
    Adana
    Like
    0 defa
    ewt bazen hızın arttığı oluyo..ben azureus diye bi program kullanıyorum.. onda pause özelliği var hatta kapattığın zaman kaldığı yerden devam falanda ediyo

Reklam