Results 1 to 5 of 5

laptop özellikleri..

Bu sayfada Donanım kategorisindeki Genel forumunda laptop özellikleri.. başlıklı konu tartışılıyor; arkadaşlar merhaba.ben bir tane laptop almak istiyorum.sizce iyi bir laptopta hangi özellikler bulunur?nelere dikkat etmeliyim?yardımcı olursanız sevinirim.tsk ederim...

Rookie Member Daısy Avatar
    Katılım tarihi
    22.04.2005
    Nereden
    İZMİR
    Like
    0 defa

Question laptop özellikleri..

arkadaşlar merhaba.ben bir tane laptop almak istiyorum.sizce iyi bir laptopta hangi özellikler bulunur?nelere dikkat etmeliyim?yardımcı olursanız sevinirim.tsk ederim

Senior Member
    Katılım tarihi
    19.03.2005
    Nereden
    İSTANBUL
    Like
    0 defa
    merhaba,
    öyle genel sormuşsun ki... "iyi bir laptop" herkese göre farklı olabilir. En azından bazı değişmezleri belirlersen yardımcı olabiliriz belki. Bir de bütçenin ne kadar olduğunu da söylemelisin. İstersen bu topic'e bir göz at; kabaca bir şey belirlemene yardımcı olabilir: notebook seçimi çilesi

Power Member soulburner Avatar
    Katılım tarihi
    24.02.2005
    Nereden
    edirne
    Like
    0 defa
    +1
    bütçeni ve laptopunla ne yapmak istediğini(mesala profesyonel çizim mi yoksa sadece word exel mi kullanacan vb) belirtmen lazım

Gold Member TAY-LAN Avatar
    Katılım tarihi
    24.12.2002
    Nereden
    ankara
    Like
    17 defa
    leptop alacak arkadaslar bı 15-20 gun beklesın fıyatlar dusecek ıyıce. benden solemesı

Rookie Member Daısy Avatar
    Katılım tarihi
    22.04.2005
    Nereden
    İZMİR
    Like
    0 defa

laptopu çok amaçlı kullanmak istiyorum.mesela server 2003 kuracağım aynı zamanda iki işletim sistemiyle çalıştırmak istiyorum.ve pc den başka ikinci üçüncü pclere bağlanıp aynı anda çalışma yapacağız.bunun yanı sıra kablosuz internete bağlanmak,actıve dırectory kurmak,site hazılamak, genelde iş amaçlı kullanacağım donanım bilgim pek yok bu yüzden şu parçaları istiyorum diyemeyeceğim.ama hızı, görüntüsü ve kapasitesi çok önemli,ve en önemlisi seyahatlerde işimi görebılmeli. vs.. vs.. en genel aklıma gelen şeyler bunlar.fiyat olarak şu an 1400 $ ım var.ama biraz daha üzerine ekleyebilirim.ne kadar yeterli gelir bilemiyorum.fikir verirseniz sevinirim.
    En son Daısy tarafından düzenlendi: 15-05-2005 saat 10:49