--> memories on tv kullanımı
Results 1 to 7 of 7

memories on tv kullanımı

Bu sayfada Donanım kategorisindeki Genel forumunda memories on tv kullanımı başlıklı konu tartışılıyor; arkadaslar ben bu programı yukledim ancak kullanamadım daha dogrusu bir turlu cozemedim.resimleri nasil izleyebilecem film formatında bir turlu anlayamadım....

Silver Member burock2010 Avatar
    Katılım tarihi
    23.02.2005
    Nereden
    MAGMA
    Like
    0 defa

crying memories on tv kullanımı

arkadaslar ben bu programı yukledim ancak kullanamadım daha dogrusu bir turlu cozemedim.resimleri nasil izleyebilecem film formatında bir turlu anlayamadım.

New Member nht268 Avatar
    Katılım tarihi
    22.06.2005
    Nereden
    izmir
    Like
    0 defa

Thumbs up

kardeş memories on tv resimleri direk seçtiğin resimleri vcd formatında cd ye yazar.import kısmından resimleri seçer yukarı ana pencereye taşırsın. music kısmından resimler görüntülenirken çalacak müziği seçersin.effect den resim gelirken ve giderken yapacağı effekti ve süresini seçersin.disk menü vcd de işe yaramıyo zaten.preview ile yapılanı izlersin.burnle yazıyosun sonra bu kadar yani basit kullanımlı ve benim en sevdiğim pgogramlardan biri.video editörden çok daha az uğraşıyosun.

Katılım tarihi
    23.02.2005
    Nereden
    MAGMA
    Like
    0 defa
    ancak soole bisii war cd ye yasmadan nassıl ısleyecem kı yaptıklarımı bılgısayara kaydedıyom am tanımsız bır program gıbı yasıyor ne medıa player calıstırıyor nede baska bır program

New Member nht268 Avatar
    Katılım tarihi
    22.06.2005
    Nereden
    izmir
    Like
    0 defa
    benim gördüğüm kadarıyla mpeg yada farklı bir video formatında harddiskine kaydedemiyosun.yani export özelliği yok.yaptığını ancak cdye yazmadan önce "preview" a basarak görebilirsin.

Co.Moderator hami10 Avatar
    Katılım tarihi
    02.08.2004
    Nereden
    ŸašaĶ BöLG3
    Like
    0 defa
    ben vcd olarak kaydetmiş vcd de izlemiştim

Katılım tarihi
    23.02.2005
    Nereden
    MAGMA
    Like
    0 defa

arkadaslar yokmu bana bu program disinda baska bir program onerecek cunku bu programla ancak vcd de isleyebiliyorum yaptigim seyleri.ve benim istedigim bunlari dogumgunu olan bir arkadasima mail atmak ve onunda isleyebilmesi.ben boyle bir program biliyodum ancak su an ismini hatirlayamiyorum.media playerda rahatcana izleniyordu kaydettikten sonra.ama bir turlu adini bulamadim yahuuu

Rookie Member
    Katılım tarihi
    03.06.2006
    Nereden
    antalya
    Like
    1 defa

confused memorıes on tv yardım edın

ya arkadaslar ben bır tane slayt yaptım ama cd dıye kaydedıyo ama cd bos cıkıyıo.yanı kaydetmıyo.bılgısayara kaydettı ama uzantısı ''bın'' hıcbır seyde izleyemıyorum.hatta bos bır cd takıp programda yazmak için ''start'' dıyorum.baslıyor yazmaya hatta ''basarıyla yazıldı cd'' dıyo ama cd ye baktıgımda hıc bırsey yok bombos yardım edersenız sevınırım...