Sayfa 1, toplam 2 12 SonSon
Results 1 to 10 of 15

Cam nasıl delinir???

Bu sayfada Donanım kategorisindeki Modifikasyon forumunda Cam nasıl delinir??? başlıklı konu tartışılıyor; Resimde gormus oldugunuz gibi kasayı kesmistim.. ee dışı yeniledik içine yeniliyelim dedik AMD olayına girdik.. CK saolsun onu yardımıyla biraz ...

Power Member OrkO Avatar
    Katılım tarihi
    22.02.2005
    Nereden
    i öğrenip napacan 2 cay kapıp gelecen sanki. hadi yürü bakalım yürü bak sıra oluştu bi sonraki post için...
    Like
    1 defa

Cam nasıl delinir???

Resimde gormus oldugunuz gibi kasayı kesmistim.. ee dışı yeniledik içine yeniliyelim dedik AMD olayına girdik.. CK saolsun onu yardımıyla biraz da o/c ledik ... şimdi sorunuma gelelim aslında fazla ısınmıyor ama ben yinede yan kasa kapagını acık tutuyorum bugun gezerken elektirikcide 220 v ile calisan bi fan gördüm biraz sesli olmasına ragmen baya güzel üflüyordu ben şimdi bunu kasaya takmak istiyorum cpu nun onunemi takayım ( işte başlık sorusu burda geliyor...) direk cpu fana dogru uflesin yoksa arkadalı fana yardımcı olması amacıyla biri içeri biri dışarı üfleyecek şekilde aşağıyamı takayım.... her iki durumdada camı delmem lazım vida atmak için nasıl yapılabilir... camı kesip vida atıcamki dursun fan orda ?? yardımlarınızı esirgemeyiniz....

V.I.Member semender Avatar
    Katılım tarihi
    03.09.2005
    Nereden
    İstanbul/Plovdiv
    Like
    0 defa
    1. O fan İşlemciye doğru üflemesi lazım...

2. Onu anca reklam panoları yapan yerlerde kucuk kesici bir alet var onlarla yapabilirsin...

Co.Moderator Blick Avatar
    Katılım tarihi
    21.09.2004
    Nereden
    Güneşli
    Like
    40 defa
    peki arkadaşım 220V il eçalışan o fan bira zgüçlü değil mi?
    sakın kasanı uçurmasın ya da sürüklemesin
    hem o içeri hava üfleyecek diyelim bu içeri giren havayı dışarı atmak için de yeterli fanın var demi bunu ve de ona elk. bağlantısını yapmayı göze alıp da işe girişicen herhalde ?

Senior Member portis Avatar
    Katılım tarihi
    24.04.2004
    Like
    0 defa
    Peki benden size kıyak...gidin bir buzdolabı tamircisine..orada çıkma kompressor soğutcu fanı isteyin..inanılmaz sessizdir.. ve deli gibi flow rate verir

Power Member OrkO Avatar
    Katılım tarihi
    22.02.2005
    Nereden
    i öğrenip napacan 2 cay kapıp gelecen sanki. hadi yürü bakalım yürü bak sıra oluştu bi sonraki post için...
    Like
    1 defa
    Alıntı portis tarafından iletildi.
    Peki benden size kıyak...gidin bir buzdolabı tamircisine..orada çıkma kompressor soğutcu fanı isteyin..inanılmaz sessizdir.. ve deli gibi flow rate verir
    yarın bide onu sorim ama kac voltşa calistigida onemli 220 12 vya 5 volt olması lazım...
    @semender saol
    @blick naptın hoca kasayı boşken ben eve zor getirdim 15 kilo boş hali elektrik bağlantısı sorun değil. hallederiz. dışarı atılacak hava içinde resimde farkettiysen fan ve en alttaki genişleme yuvası acık.. ordan cıkar...

V.I.Member
    Katılım tarihi
    30.04.2004
    Nereden
    ttOkAtt..
    Like
    1 defa
    Bende yarın bi bakim cam misaLi çatlatmayalım sonra 2 ye

Co.Moderator Blick Avatar
    Katılım tarihi
    21.09.2004
    Nereden
    Güneşli
    Like
    40 defa
    insan 220V luk bi fan duyunca korkuo ya napalım bizim hiç öle fanımız olmadı
    hem elk. faturasını da düşün derim fan kasadan daha çok sömürmesin

V.I.Member x-vipen Avatar
    Katılım tarihi
    17.08.2005
    Nereden
    ankara
    Like
    1 defa
    Blog Mesajları
    3
    kardeş cam plex mi yoksa normal bilindik cammı

Gold Member karaca Avatar
    Katılım tarihi
    15.05.2004
    Nereden
    Bostanlı
    Like
    44 defa
    Blog Mesajları
    3
    camcılarda delerler...çok ince elmas uçlu yüksek devirli (drumel gibi) matkaplarla delinebiliyor...

V.I.Member selcioo Avatar
    Katılım tarihi
    01.04.2005
    Nereden
    •Bilinmezlerden
    Like
    0 defa
    sizin orda hiç pcamci pececi falan yok mu yaaa hemer deler muhabbetide iyice geliştirdin mi br de adamla hemşo çıktın mı para falanda almaz Isınmıyormuş etmiyormuş şimdi durduk yere elekt faturasını artırmanın ne anlamı var?

Sayfa 1, toplam 2 12 SonSon