--> ağa oturum açmak için sertifika bulamadı..
Results 1 to 5 of 5

ağa oturum açmak için sertifika bulamadı..

Bu sayfada Donanım kategorisindeki Network forumunda ağa oturum açmak için sertifika bulamadı.. başlıklı konu tartışılıyor; merhabalar, sorunum yeni aldığım kablosuz modem ile ilgili.. evde ayarlarını yapamayınca aldığım dükkana götürdüm ve orada ayarlattım (2.5 saat sürdü). ...

New Member
    Katılım tarihi
    10.09.2006
    Nereden
    istanbul
    Like
    0 defa

ağa oturum açmak için sertifika bulamadı..

merhabalar, sorunum yeni aldığım kablosuz modem ile ilgili.. evde ayarlarını yapamayınca aldığım dükkana götürdüm ve orada ayarlattım (2.5 saat sürdü). Eve gelince birde ne göreyim, windows modemi görüyor ama "windows ağa bağlanmak için sertifika bulamadı" uyarısı veriyor ve internete bağlanamıyorum bir türlü.. halbuki modem mükemmel olarak görülüyor. Ethernet kablosu ile internete girebiliyorum ama.. Modemim datron marka. modeli: RTA1025W.. Windowsum windows xp.. Sorunu çözebilen olursa sevinirim. Bende size kendi dalımda (estetik cerrahi) yardımcı olabilirim . İnternet sitem: www.kozmetikcerrahi.com
    Op. Dr. Oytun İDİL

Gold Member e-diablo Avatar
    Katılım tarihi
    24.10.2002
    Nereden
    Ankara, Turkey
    Like
    3 defa
    Blog Mesajları
    1
    sanırım sıfreleme ıslemı ıcın sertıfıka yonetemıne gıdılmıs su sekılde yapabılırsın bu sılere yabancısın anladıgım kadarı ıle o yuzden adamlara sıfrelemeyı kaldırmalarını sadece mac bazında guvenlık saglamalarını soyle bu cıddı anlamda bır guvenlık saglıyacaktır bu sekılde yapabılırsın. Mac bazında gucenlık saglamak ıcın senın makınanın kablosuz cıhazının mac adresıne ıhtıyac duyacaklar.

New Member
    Katılım tarihi
    10.09.2006
    Nereden
    istanbul
    Like
    0 defa
    Teşekkürler.. deneyeceğim..
    Op. Dr. Oytun İDİL

New Member
    Katılım tarihi
    16.04.2008
    Like
    0 defa

Ynt: ağa oturum açmak için sertifika bulamadı..

Sayın Oytun,

Ben de laptopum için yeni modem aldım wag325N linksys marka. Gerçekten üst kalite bir modem. Aynı olay bende de var. Ethernetten bağlı olduğum PC de hiçbir sorun yok ancak kablosuz bağlandığım laptopum sık sık aynı hatayı veriyor. Ben de Hp ye ve Linsys'e sordum. HP bu hatayı veren sorunu araştırıp döneceğim dedi. Linksys laptopunuzun modem driver'ını tekrar yükleyin dedi ki ben zaten yapmış durumdayım. Dikkatimi çeken şey 54kbps sabit durmayan bağlantım. Dalgalanıyor bazen 1kbps bile yazıyor. Ancak modemin çok yakınındayken dahi alabiliyorum aynı hatayı. İllaki bulacağım neden olduğunu size kolay gelsin.

New Member
    Katılım tarihi
    29.10.2008
    Like
    0 defa

Ynt: ağa oturum açmak için sertifika bulamadı..

ayni sorn bendee oldu arkadaslar olay cok basit modemin reeset dumesinee basinn 10sn daha onra modemin isiklarinin tekrar yanmainii beleyin ve tekkrar makineyee modemii kurunn bukadar