Results 1 to 5 of 5

laptop ile wireless bağlanamıyorum

Bu sayfada Donanım kategorisindeki Network forumunda laptop ile wireless bağlanamıyorum başlıklı konu tartışılıyor; arkadaşlar dell inspiron 600m marka laptop var. eskiden wirelessle internete bağlanabiliyordum, wireless internet bağlantısı olan yerlerde. format atıldıktan sonra birdaha ...

Rookie Member
    Katılım tarihi
    04.05.2007
    Like
    0 defa

laptop ile wireless bağlanamıyorum

arkadaşlar dell inspiron 600m marka laptop var. eskiden wirelessle internete bağlanabiliyordum, wireless internet bağlantısı olan yerlerde. format atıldıktan sonra birdaha giremedim. yani wireless bağlantıları gösteren sayfa bile gelmiyor. ağ bağlantılarımda bağlantı oluşturamadım. driverlar tam olarak yüklenmiş aygıt yöneticisinde problem yok. bilgisi olan varsa yadrımcı olabilirmi

New Member ygtklnc Avatar
    Katılım tarihi
    29.01.2009
    Nereden
    yalova
    Like
    0 defa

Ynt: laptop ile wireless bağlanamıyorum

anladığım kadarıyla formattan sonra pc nin ağ kartı sorun oluşturmuş..driverlerini kaldırıp tekrar yüklemeyi denedin mi..bağlantı kuracağın yerdeki modem de bi sorun olabilir

Senior Member CiMSHeeT Avatar
    Katılım tarihi
    17.08.2004
    Nereden
    İstanbul
    Like
    0 defa

Wireless bağlantı devre dışı olabilir... Bu firmanın kendi programıyla yönetilir olabilir ağbağlantılarından olabilir yada notebook'un sağında solunda bi tuş birşey olabilir açmak kapatmak için...

Çok basit birşeydir ondan gözden kaçabilir...

New Member
    Katılım tarihi
    25.03.2006
    Nereden
    ORDU
    Like
    0 defa

Arkadaşım bende dell 1520 serisi var. Önceden çok güzel bir şekilde WiFi yi kullanabiliyordum. Ancak kendim format attıktan sonra Aynı sorun bende de yaşandı. İnternetten en eskisinden tutu en yeni driver e kadar yükledim ama olmadı. Sonunda bir bilgisayarcıya götürdüm. yükledik dediler. şimdi ise Wireless i açtığımda eskiden devamlı yanan WiFi ışığı şimdi devamlı yanıp sönüyo. Acayip sinir oldum. Moralim bozulmasın diye artık hiç açmıyorum. Bir türlüde bu probleme bi çözüm bulamadım... eğer sen bulursan banada bir mesaj at sevinirim...

New Member
    Katılım tarihi
    26.02.2009
    Nereden
    İstanbul
    Like
    0 defa

Bak arkadaşım ben sana şöyle yardımcı oliym ; modeminmi Wreless ışığı yanıp sönüyor anlamadım ama eğer modeminki yanıp sönüyorsa modemin ayarları bozuk demektir çünkü bende airties RT - 205 var CD ile kurulum yapmadan modemin ayarları yapılamıyor. eğer bilgisayarın wreless inde bi sorun varsa wreless kartının bozulacağını samıyorum driverden olsa gerek o PC leri satın alırken içinde oto format sistemi oluyor. o oto format sisteminde o bilgisayar ve o parçaya özel bir driver oluyor onu yüklemezssen asla olmaz direk servise götür aynı şekilde recovery yapsınlar benim bi akrabama oldu ordan biliyorum direk servise götürdüler recovery (oto format ) sistemi tekrar yüklendi oto format sisteminde PC herşeyi yeniden kendisi yüklüyo driverlerine varıncaya kadar.