Results 1 to 5 of 5

Asus F3JC DVD/CD Driver Sorunu(matshita UJ-850S)

Bu sayfada Donanım kategorisindeki Optik Aygıtlar forumunda Asus F3JC DVD/CD Driver Sorunu(matshita UJ-850S) başlıklı konu tartışılıyor; merhaba arkadaşlar,ben asus f3jc laptop aldım 1 yılı geçti.Hiç memnun değilim çünkü sürekli sorun çıkarıyor.Sorunum şu: matshita dvd-ram UJ-850S sürücüsü ...

New Member
    Katılım tarihi
    10.06.2006
    Nereden
    İSTANBUL
    Like
    0 defa

Exclamation Asus F3JC DVD/CD Driver Sorunu(matshita UJ-850S)

merhaba arkadaşlar,ben asus f3jc laptop aldım 1 yılı geçti.Hiç memnun değilim çünkü sürekli sorun çıkarıyor.Sorunum şu: matshita dvd-ram UJ-850S sürücüsü
    dvd okuma ve yazma yapıyor ama cd okuduğunda ,cd yi boş olarak gösteriyor ya da cd'nin içinde bir tane winamp dosyası oluyor.Her türlü cd yi okumuyor..
    Driver update için yapmadığım kalmadı , asus live update , panasonic sitesinden ve asus'un sitesinden de update yaptım ama cd okumada sorun çıkıyor.Daha öncede olmuştu böyle(format atmadan önce) ama asus live update sorunu çözmüştü.Şimdi asus live update de çalışmıyo,nasıl güncelleyebilirim , herşeyi denedim yardım edin arkadaşlar..

New Member
    Katılım tarihi
    10.06.2006
    Nereden
    İSTANBUL
    Like
    0 defa

Ynt: Asus F3JC DVD/CD Driver Sorunu(matshita UJ-850S)

bu konuda bir bilgisi olan yok mu ?

New Member
    Katılım tarihi
    03.06.2008
    Nereden
    kocaeli
    Like
    0 defa

selam arkadaşımm benim de asus f3jc laptopum var 1.5 yıl oldu alalı.. ısınma ve dvd okuma sorunu vardı... geçen format attımm artık ısınmıyo ama senin lap-topun tam tersine benimki cd okuyo dvd okumuyo...dvd yi boş gösteriyo ayn seninkiler gibi...ben de çok uğraştım bi çare bulamadımm garantiyede yollamak istemiyorumm...live apdate güncelleme yapmıyo güncelle diyorum bios için gerkli güncelleme çıkyo onunda yarısına geliiyo ilerlemiyo..
    sen ne yaptın arkadaşım bi çare bulabildn mi???
    cevap yazarsan sevinirimm..

New Member
    Katılım tarihi
    10.06.2006
    Nereden
    İSTANBUL
    Like
    0 defa

öncelikler cevap vediğin için teşekkür ederim arkadaşım,benim alalı 1,5 yıl oldu ve ilk olarak ekran sorunu verdi ve garantiye gönderdim yaptılar.Şimdi ise cd leri okumuyor ama dvd leri okuyor.Daha önce bu sorunuda çözmüştüm ama o zaman live update çalışıyordu ve update yapıyordu.Şİmdi live update hiç çalışmıyor, yani ekrana bişey gelmiyor.Eğer update yaparsan belki bu sorunu çzebilirsin , yapabilirsen ama ..
    Isınma sorunu olmadı şimdiye kadar , sürekli prize takılı duruyor..
    yardımcı olbilidiysem ne mutlı

New Member
    Katılım tarihi
    03.06.2008
    Nereden
    kocaeli
    Like
    0 defa

ben teşekkür ederim kardeşimm...sorun live update de zaten bi türlü düzenli çalışmıyorr.. ilk aldığımda düzenli çalışıyodu benimki de sonra ne oldu bilmiyorum hiç çalışmaz oldu...hatta bazen kendiliğnden çalışıyo belleği biritiyodu bilgisayarı kapatamıordum bilee..şimdi o düzenli Allahtann....bi güncelleme yapsa ne güzel olurdu...halledirizz inşallhh.. sağlıcakla kal...