--> Taşınabilir Bilgisayar İzmir'den satılık Asus Laptop...
Results 1 to 4 of 4

İzmir'den satılık Asus Laptop...

Bu sayfada İkinci El Ürünler kategorisindeki Satılık ürünler forumunda İzmir'den satılık Asus Laptop... başlıklı konu tartışılıyor; Asus marka dizüstü bilgisayarımın özellikleri; intel centrino 1.6 Ghz işlemci, 768 mb ram, 40 Gb Hdd, dvd-cdrw combo sürücü, 128 ...

Rookie Member
    Katılım tarihi
    09.07.2005
    Nereden
    İzmir
    Like
    0 defa

İzmir'den satılık Asus Laptop...

Asus marka dizüstü bilgisayarımın özellikleri; intel centrino 1.6 Ghz
    işlemci, 768 mb ram, 40 Gb Hdd, dvd-cdrw combo sürücü, 128 Mb ekrab kartı,
    15.4" ekranı var. Pili 1 yıl önce değiştirildi. Yaklaşık 2-2.5 saat civarı gidiyor.
    Yanında kitapçıkları, cd leri, orijinal windows xp ve orijinal asus taşıma çantasını
    veriyorum. Bilgisayarın çok da önemli olmayan bir problemi mevcut. Şarjda çalışırken problemsiz ancak pil ile ilk açılışında ses çıkmıyor. Restart yapınca düzeliyor. Biz bu şekilde 2.5 yıldır kullanıyoruz. Herhangi bir sorun yaratmadı. Bilgisayar için istediğim fiyat 600 YTL. Yalnız ciddi alıcılar mesaj atarsa sevinirim. Saygılar...
    En son gOkO tarafından düzenlendi: 22-08-2008 saat 04:57

Rookie Member
    Katılım tarihi
    09.07.2005
    Nereden
    İzmir
    Like
    0 defa

Ynt: İzmir'den satılık Asus Laptop...

Biraz araştırma yaptıktan sonra fiyatı 500 YTL. ye düşürme kararı verdim. Pazarlıksız son fiyattır...

Rookie Member
    Katılım tarihi
    09.07.2005
    Nereden
    İzmir
    Like
    0 defa

Bilgileri daha ayrıntılı yazıyorum. SON İNDİRİM...

Asus marka dizüstü bilgisayarımın özellikleri; intel centrino 1.6 Ghz işlemci, 768 mb ram, 40 Gb Hdd, dvd-cdrw combo sürücü, 128 Mb ekrab kartı, 15.4" ekranı var. Ekranda herhangi ölü pixel bulunmamaktadır. Pili 1 yıl önce değiştirildi. Yaklaşık 2-2.5 saat civarı gidiyor. Kablosuz Ağ Bağlantısı(Wi-fi), 10/100 ethernet bağlantısı ve 4 usb2.0 girişi mevcut. vga-out ve tv-out çıkışları var. Yanında kitapçıkları, cd leri, orijinal windows xp ve orijinal asus taşıma çantasını veriyorum.

Bilgisayarın çok da önemli olmayan bir problemi mevcut. Şarjda çalışırken problemsiz ancak pil ile ilk açılışında ses çıkmıyor. Restart yapınca düzeliyor. Biz bu şekilde 2.5 yıldır kullanıyoruz. Herhangi bir sorun yaratmadı. Zaten uzun zamandır üye olduğum bu forumda benimle daha önce alışveriş yapanlar ve beni tanıyanlar sorunlu bir cihazı satışa çıkarmayacağımı bilirler. Bilgisayar için istediğim son fiyat 400 YTL. Lütfen daha düşük teklifler için mesaj atmayın. Bir de yalnız ciddi alıcılar mesaj atarsa sevinirim. Saygılar...

Rookie Member
    Katılım tarihi
    09.07.2005
    Nereden
    İzmir
    Like
    0 defa

Satılmıştır...silinebilir...