Results 1 to 2 of 2

satılIk dVd REcorDer UyGun fiYata...

Bu sayfada İkinci El Ürünler kategorisindeki Satılık ürünler forumunda satılIk dVd REcorDer UyGun fiYata... başlıklı konu tartışılıyor; [FONT="Impact"] SAtılık ArceliK dvD REcorDEr..sıfıR henüz..kutusunda bi kere açtım baktım okadar..arçelik bayilerinde 410 ytl fiyatı olan dvd rw 8000 modelini ...

Banned user
    Katılım tarihi
    22.06.2006
    Like
    0 defa

satılIk dVd REcorDer UyGun fiYata...

[FONT="Impact"]SAtılık ArceliK dvD REcorDEr..sıfıR henüz..kutusunda bi kere açtım baktım okadar..arçelik bayilerinde 410 ytl fiyatı olan dvd rw 8000 modelini ben 200 ytlye weriyorum..ilgilenen arkadaslar tekliflerinizi bekliyorum...cep:5387295567 msn:mesxlove@marihuana.com ürünün detaylı özell..
    ikleri ise şöyle;
    [/FONT]

[FONT="Impact"]Model NoDVD RW 8000[/FONT]
    [FONT="Impact"]Diske kayıt süreleriMaksimum Kayıt Süresi (saat)DivX (MPEG4)- DVD (MPEG-2)Var DVD-R / DVD-RWVar DVD+R / DVD+RWVar SVCDVar VCD (MPEG-1)Var JPEG- Kodak Picture CD- MP3Var WMA (Windows Media Audio)- CDVar CD-RVar CD-RWVar Dijital kamera girişiVar Dijital kameradan oynatma ve kayıtVar Tek tuşla kayıtVar VHS ve DVD Player gibi harici cihazlardan kayıtVar Menü Dili11 Otomatik ve Manuel kanal aramaVar Otomatik ve Manuel konu ekleme/silmeVar Zaman ayarlı kayıtVar Progressive Scan- Kolay kullanım sağlayan grafik menülerVar Konuşma dili desteği (DVD filmin özelliğine bağlı olarak)Altyazı Dili (DVD filmin özelliğine bağlı olarak)Türkçe kurulum menüsüVar Dijital floresan gösterge (VFD)Var 4:3 ve 16:9 Görüntü oranı desteğiVar Zoom ÖzelliğiVar Tekrar repeatVar Konu ve başlık değiştirmeVar Açı seçmeVar PAL/NTSC desteğiVar Görüntü dondurmaVar Ebeveyn kontrol kilidiVar İleri / Geri hızlı oynatmaVar Yavaş İleri oynatmaVar Dolby Dijital dekoder- Kanal çıkış sayısı2 Optik Dijital çıkış (DTS ve Dolby Dijital Desteği)- Koaksiyel Dijital çıkış (DTS ve Dolby Dijital desteği)Var Scart GirişiVar Scart ÇıkışıVar Komponent (Y, Pb/Cb, Pr/Cr), (YUV) Girişi- Komponent (Y, Pb/Cb, Pr/Cr), (YUV) çıkışı- S-Video GirişiVar S-Video çıkışıVar RCA Audio L/R GirişiVar RCA Audio L/R çıkışıVar RCA Kompozit Video GirişiVar RCA Kompozit Video çıkışıVar Uzaktan kumandaVar Boş Disk3 Anten KablosuVar Genişlik (cm)44.4 Yükseklik (cm)41.5 Derinlik (cm)10.1[/FONT]

[FONT="Impact"]ürüne ait bi kaç resim...[/FONT]

Rookie Member selcuk1743 Avatar
    Katılım tarihi
    28.07.2006
    Nereden
    gaziantep
    Like
    0 defa

mrb bende bi dvd divx player var da bu bana hediye geldi hiç açmadım. yani tam sıfır garantisi de istedigin gün başlatırım. istersen takas edebiliriz. bunu satarsam seninkini alırım. kendi kullandıgımı da birine hediye etmeyi düşünüyorum. eger düşünürsen pm at konuşuruz. üstüne anlaşırız.
    ama biraz çabuk ol
    msn: selcuk1743@hotmail.com