Results 1 to 10 of 10

Anasayfa yı değiştiremiyorum :(

Bu sayfada İnternet kategorisindeki Genel(internet) forumunda Anasayfa yı değiştiremiyorum :( başlıklı konu tartışılıyor; arkadaşlar anasayfayı bi türlü değiştiremiyorum nası yapıcam yardım ederseniz sevinirim şimdiden tşkler...

Cool Member ultrAslan100 Avatar
    Katılım tarihi
    25.02.2005
    Nereden
    ...ultrAslan...HERYERDE!!!
    Like
    0 defa

Anasayfa yı değiştiremiyorum :(

arkadaşlar anasayfayı bi türlü değiştiremiyorum nası yapıcam yardım ederseniz sevinirim şimdiden tşkler

Cool Member
    Katılım tarihi
    24.09.2004
    Nereden
    UŞAK
    Like
    0 defa
    anti-virüs ve anti-spyware taraması yap bir daha dene büyük ihtimalle spy bulaşmış...

Katılım tarihi
    25.02.2005
    Nereden
    Like
    0 defa
    anti virüs proramı olarak avast kullanıyorum önerebileceğiniz düzgün bi program varmı?? yada avast iş görürmü?

New Member ravsan Avatar
    Katılım tarihi
    05.06.2006
    Nereden
    heryerde
    Like
    0 defa
    spyware kullan bence sorunun kaynağı bu

OOG
    OOG çevrim dışı
    Cool Member OOG Avatar
    Katılım tarihi
    26.01.2006
    Nereden
    İstanbul
    Like
    0 defa
    Bütün "Temporary Files" klasörlerini temizle, antivirüs programınla bir tarama yap; bir de bundan sonra dene. O da olmadı, spyware programı yükle. (tavsiye etmiyorum çünkü zararlısının yanında yararlısınıda götürebiliyorlar.)

Katılım tarihi
    25.02.2005
    Nereden
    Like
    0 defa
    Ad-Aware SE yükledim tarattım sorun halloldu... cevap yazan arkadaşlara tşkler

hARDWAREMANIAC mysterious_man Avatar
    Katılım tarihi
    21.08.2004
    Nereden
    söylerim ama öncelikle mangır çalışsın.......
    Like
    2 defa
    Blog Mesajları
    1
    Alıntı mysterious_man tarafından iletildi.
    adawareyi bende kullanıyorum...gerçektende başarılı

HKEY_CURRENT_USER
    +software
    +policies
    +microsoft
    +internet explorer
    +control panel ------>HomePage değeri standart olarak, (0) dır...

açılış sayfası kilitlendiğinde ise bu değerin (1) olarak değiştiğini görürsünüz...yani açılış sayfasını değiştirmek istediğiniz sekme pasifize edilmiştir...adawarede bu değeri "0" a tamamlıyor tekrardan...bunu kendinizde manuel olarak değişebilirsiniz...

sonucunda da açılış sayfasını gönül rahatlığı ile kendiniz belirleyebilirsiniz...

Bu şekilde de halledebilirsin...

V.I.Member ANJIN Avatar
    Katılım tarihi
    23.02.2005
    Nereden
    germany ama akli izmirde..
    Like
    0 defa
    Blog Mesajları
    34
    (Kaspersky hayrani ve yadigar kullanicisi ben) Böyle bir meret sonucu bütün programlari denemk zorunda kaldim ve en basarili olup spylari veri digerlerini temizleyen(yine bu topicdeki bir yorum üzerine) Panda 2006 titanium antivirüs antispy oldu,simdi sadece panda kullaniorum..iki yazilimin isini tek basina üstleniyor..(Ama kaspersky a hala laf söyletmem )

V.I.Member Nachdenklich Avatar
    Katılım tarihi
    26.02.2005
    Nereden
    Karsiyaka
    Like
    1 defa
    Alıntı ANJIN tarafından iletildi.
    (Kaspersky hayrani ve yadigar kullanicisi ben) Böyle bir meret sonucu bütün programlari denemk zorunda kaldim ve en basarili olup spylari veri digerlerini temizleyen(yine bu topicdeki bir yorum üzerine) Panda 2006 titanium antivirüs antispy oldu,simdi sadece panda kullaniorum..iki yazilimin isini tek basina üstleniyor..(Ama kaspersky a hala laf söyletmem )
    Kaspersky 6 yi denemediysen dene ,sistem kullanımı konusundada bayaği bir ilerleme kat etmişler.

New Member
    Katılım tarihi
    17.04.2006
    Like
    0 defa
    EĞER DURDUK YERE EKRANDA REKLAM ÇIKARSA KASPERSKY+PANDA TAVSİYE EDERİM TERTEMİZ EDİYO NAMUSSUZLAR

Reklam