Sayfa 1, toplam 2 12 SonSon
Results 1 to 10 of 13

Hangi Program

Bu sayfada İnternet kategorisindeki Genel(internet) forumunda Hangi Program başlıklı konu tartışılıyor; Arkadaşlar merhaba ben yeni kayıt oldum, ADSL 128 var bende film,clip filan indirmek için hangi programı kullanmalıyım ve nasıl kurabilirm. ...

FC
    FC çevrim dışı
    V.I.Member FC Avatar
    Katılım tarihi
    15.08.2004
    Nereden
    Maltepe
    Like
    0 defa

Hangi Program

Arkadaşlar merhaba ben yeni kayıt oldum,

ADSL 128 var bende film,clip filan indirmek için hangi programı kullanmalıyım ve nasıl kurabilirm.
    Forumda bir kaç topic okudum bu konu ile ilgili ama hiç bişey anlamadım çok karışık emule yi denedim ondan da pek bişey anlamadım.

Please yardım edin

Moderator diablo Avatar
    Katılım tarihi
    11.01.2002
    Nereden
    Japonya
    Like
    17 defa
    Kazaa yı kullan ... arat ve bul ...
    http://www.mellesleg.hu/zene/index.php

Rookie Member xxxwampire Avatar
    Katılım tarihi
    09.07.2004
    Nereden
    İSTANBUL
    Like
    0 defa
    kesinlikle kazaa lite resurrection 2.5.5 (0075) bu programı google dan tarat bu programın üstüne yok ve sorunsuz aynı zamanda reklam ajanıda yok içinde ben şu anda 256 adsl ile kullanıyorum ve müthiş memnunum şu anda doom 3 indiriyorum mesela ve hemen bulup indiriyor.Başka program önerirlerse sakın dinleme hepsi hikaye benim denemediğim program kalmadı bunun gibisi yok asla pişman olmayacaksın merak etme bol şans

Rookie Member orkoo Avatar
    Katılım tarihi
    07.08.2004
    Nereden
    istanbul
    Like
    0 defa
    bearshare diye bi program var onun da kullanımı cok basıt ve cok ıyı calısıyo ıstedıgın her seye aratarak ulasabilirsin ben kullanıyorum memnunum.

FC
    FC çevrim dışı
    V.I.Member FC Avatar
    Katılım tarihi
    15.08.2004
    Nereden
    Maltepe
    Like
    0 defa
    Bende kazaa lite kullanıyorum ama bu kazaa lite resurrection 2.5.5 (0075) başka bir versiyon mu yani aynı server i kullanmıyormu ben türk filmleri filan arıyorum kazaa da yok ama o programı da denerim sağolun

V.I.Member Ruthless Avatar
    Katılım tarihi
    30.05.2002
    Nereden
    İzmir
    Like
    0 defa
    Alıntı JAck Sparrow tarafından iletildi.
    Bende kazaa lite kullanıyorum ama bu kazaa lite resurrection 2.5.5 (0075) başka bir versiyon mu yani aynı server i kullanmıyormu ben türk filmleri filan arıyorum kazaa da yok ama o programı da denerim sağolun
    Kazaa p2p oldugunda turk filmleri hızlı bir şekilde download etmen imkansız gibi gorunur cunku türkiyede çoğu kişi uploada açmaz filmlerini ayrıyetten açsada dusun adamda cable olsun 64 luk onun sn de uploadı 3 kb yi geçmez yurt dışında t1 gibi baglantılarla bizden ucuza baglananlar çogunlukta bu yuzden onlardan çok daha hızlı bir şekilde film indirebilirsin yane senin download hızın sn de 15kb olsa dahi onemli olan karsı tarafın upload hızıdır....

V.I.Member mutimuti Avatar
    Katılım tarihi
    15.02.2001
    Nereden
    Rize
    Like
    0 defa
    walla edonkey iyiydi bu film konusunda ama bağlantın 128 üstünde olacak.

V.I.Member BLueYeS Avatar
    Katılım tarihi
    16.07.2004
    Nereden
    Istanbul / Bursa
    Like
    0 defa
    KaZaa bnm de favori programım sayılır ama aradığın herşeyi bulamazsın.
    e-Mule ! tavsiye ederim ! Bulamadığın zaman garanti burda bulursun henüz olmayan bişi rastlamadım ...

FC
    FC çevrim dışı
    V.I.Member FC Avatar
    Katılım tarihi
    15.08.2004
    Nereden
    Maltepe
    Like
    0 defa
    saolun arkadaşlar ben emuleyi biraz biraz çözüyom galiba şimdilik şarkı filan indirebildim filmleri de deneyecem

Senior Member CiMSHeeT Avatar
    Katılım tarihi
    17.08.2004
    Nereden
    İstanbul
    Like
    0 defa
    Ben şu anda eMule kullanıyorum...Eğer ingilizcen varsa yada bilgisayar terimlerinden anlıyorsan [ki be 1. şıkkı daha çok kulanıyorum...] eMule PLUS sana çok yardımcı olacaktır....

Sayfa 1, toplam 2 12 SonSon

Reklam