Results 1 to 7 of 7

HOTMAİL ŞİFREM ÇALINDI NASIL ÇÖZEBİLİRİM??

Bu sayfada İnternet kategorisindeki Genel(internet) forumunda HOTMAİL ŞİFREM ÇALINDI NASIL ÇÖZEBİLİRİM?? başlıklı konu tartışılıyor; Arkadaşlar ücretli mail adresi kullanıyordum. xxxxxx@hotmail.com.tr şeklinde ama sanırım şifrem çalındı şimdi nasıl geri alabilirim?? Şifre sıfırlama işlemlerine girdim iki ...

Cool Member firatc Avatar
    Katılım tarihi
    23.02.2005
    Nereden
    İstanbul/Kadıköy/ümraniye
    Like
    0 defa

HOTMAİL ŞİFREM ÇALINDI NASIL ÇÖZEBİLİRİM??

Arkadaşlar ücretli mail adresi kullanıyordum.

xxxxxx@hotmail.com.tr şeklinde ama sanırım şifrem çalındı şimdi nasıl geri alabilirim?? Şifre sıfırlama işlemlerine girdim iki seçenek karşıma çıktı.
    1- şifremi sıfırlayarak mail adresime gönder
    2- hesab bilgilerimi girerek şifremi sıfırla

ilk önce hesap bilgilerimi girdim ama 3 kez yanlış kartı girdiğim için bu seçenek bloke oldu çok fazla yanlış giriş yaptınız diğer seçeneği kullanın yada daha sonra tekrar deneyin diye uyarı çıkıyor.

ilk seçeneği denedim ve burda da iki şık karlıma çıktı şifremi daha önceden belirlediğim mail adresime gönder (ki ben öyle bir adres belirlediğimi hatırlamıyorum) diğer şık şifremi xxxxxx@hotmail.com.tr adresime gönder yaa ben o adrese giremiyorumki sizin oraya gönderdiğiniz yeni şifreyi okuyabileyim ben her şansı deniyim dedim iki şıkkıda defalarca kullandım ve şimdi şifremi doğal olarak hala bilmiyorum acaba bunu nasıl çözebilirim ???

Bir süre daha bekleyip hesap bilgileri girme seçeneğindeki blokun kalkmasını beklemeyi düşünüyorum sonra tekrar kart bilgisi girerek sıfırlamaya çalışıcam ama sizin bildiğiniz daha pratik ve etkili bir yöntem yokmu mail adresimi nasıl geri alabilirim???

V.I.Member sHiNe Avatar
    Katılım tarihi
    15.03.2005
    Nereden
    Izmir, Turkey,
    Like
    0 defa
    Şuraya bi göz atmanda fayda var dostum baya bi bilgi edninirsin.
    SIFREMI KIRMISLAR

Power Member Z@gor Avatar
    Katılım tarihi
    23.09.2004
    Nereden
    TurkLAND
    Like
    0 defa
    dostum gizli sorunun cavabı aklındamı onu kullanmayı denedinmi eğer değiştirmemişlerse o yolla geri alabilirsin

Cool Member firatc Avatar
    Katılım tarihi
    23.02.2005
    Nereden
    İstanbul/Kadıköy/ümraniye
    Like
    0 defa

passport@css.one.microsoft.com beyler bu adrese ingilizce bir form doldrup gönderdim ama 1-2 dk. içinde şöyle bir yanıt geldi

From : Microsoft Passport Support <passport@css.one.microsoft.com>
    Reply-To : <donotreply@microsoft.com>
    Sent : Monday, September 19, 2005 7:23 PM
    To : "Firat" <firatc@hotmail.com>
    Subject : billing information dont match, about my account, pass problem

This is an unmonitored mailbox.

ne demek bu this is an unmonitored mailbox ??? gönderdiğim mail adresimi yanlış????

tansu
    Ziyaretçi
    aynen öle görünüyor..
    ama bunu devamında şuraya ulaşın şeklinde bir email adresi daha vermesi lazım

New Member
    Katılım tarihi
    22.08.2010
    Nereden
    izmir
    Like
    0 defa

benimde

lütfen ögrenince banada bilgi verirmisin

Cool Moderator DonQuichotte Avatar
    Katılım tarihi
    03.06.2004
    Nereden
    izmir
    Like
    274 defa
    Blog Mesajları
    16
    yazmış olduğunu konu, 2005 yılına ait. Muhtemelen bu konudaki üyeler, artık aktif değiller.

Microsoft'a İngilizce bir mail atacaksınız, size bir form gönderecekler, formdaki bilgileri dolduracaksınız, bu formda, mailinize ait, mail hesabı olduğunuzu kanıtlayacak özel bilgiler sorulacak, mesela adres defterinizden 5-10 kişinin adı, nereli olduğunuz, nereden olduğunuz, oluşturduğunuz ek klasör varsa onlar gibi. mailin size ait olduğuna inanırlarsa, size şifre sıfırlama ve yeni şifre belirleme linki gönderilecek.