Sayfa 1, toplam 2 12 SonSon
Results 1 to 10 of 13

ie 6 da başlangıç sayfasını değiştiremiyorum. kilitli halde. bu nasıl iptal edilir.

Bu sayfada İnternet kategorisindeki Genel(internet) forumunda ie 6 da başlangıç sayfasını değiştiremiyorum. kilitli halde. bu nasıl iptal edilir. başlıklı konu tartışılıyor; ie 6 da başlangıç sayfasını değiştiremiyorum. kilitli halde. devamlı olarak www.yapma.net diye bir sayfa var. hep bu sayfa açılıyor. diğer ...

Senior Member
    Katılım tarihi
    19.03.2005
    Like
    0 defa

ie 6 da başlangıç sayfasını değiştiremiyorum. kilitli halde. bu nasıl iptal edilir.

ie 6 da başlangıç sayfasını değiştiremiyorum. kilitli halde. devamlı olarak
    www.yapma.net diye bir sayfa var. hep bu sayfa açılıyor. diğer sayfalara giremiyorum. aynı zamanda activx de sayfaya eriştirmiyor. kısacası ie 6,0 eski haline nasıl getirebilirim. virus taraması yaptırdım bir şey çıkmadı.
    mcafee enterprise 8,0 patch 11 li ve son güncellemeli

acil yardımınızı bekliyorum arkadaşlar

V.I.Member Alexander Avatar
    Katılım tarihi
    22.11.2005
    Nereden
    Samsun
    Like
    0 defa
    bu zaten virus değil sadece ad aware sende bu mcafee nin spy modüle kurulumu kurulu değilse bir indir öyle dene ayrıca adaware ile bir tarama yap bakalım ne olacak ayrıca bunları güvenli kipte yaparsan daha verimli sonuçlar alırsın kolay gelsin

Senior Member
    Katılım tarihi
    19.03.2005
    Like
    0 defa
    Alıntı Alexander tarafından iletildi.
    bu zaten virus değil sadece ad aware sende bu mcafee nin spy modüle kurulumu kurulu değilse bir indir öyle dene ayrıca adaware ile bir tarama yap bakalım ne olacak ayrıca bunları güvenli kipte yaparsan daha verimli sonuçlar alırsın kolay gelsin
    mcafee nin spy modülü kurulu. güncelleme yaptırıp öyle tarama yaptırdım. bulduklarını sildi ama hala başlangıç sayfasını değiştiremiyorum. o kısım silik göründügü için hiç bir yapamıyorsun. ahhh bir giriş sayfasını "boş kullan" diyebilsem. devamlı www.yapma.net adında bir sayfa açılıyor ve ie ile hiç bir sayfayı açamıyorum. mecbureb opera ve firefox kullanıyorum

Banned user kallone Avatar
    Katılım tarihi
    13.05.2004
    Nereden
    MeRaM
    Like
    0 defa
    Alıntı ozgur_h tarafından iletildi.
    mecburen opera ve firefox kullanıyorum
    olurmu senıde firefox kulanıcısı yapalım.ben bi alıstım sımdı ıe ile sayfa acamıyorum

Senior Member
    Katılım tarihi
    19.03.2005
    Like
    0 defa
    Alıntı kallone tarafından iletildi.
    olurmu senıde firefox kulanıcısı yapalım.ben bi alıstım sımdı ıe ile sayfa acamıyorum
    zaten kullanıyorumda ie öyle olması moralimi bozuyor.

Member crossout Avatar
    Katılım tarihi
    28.06.2005
    Nereden
    hayranlarımın gönlünde
    Like
    0 defa
    aynı zıkkım benim de başıma gelmişti. regedit ile uğraşıcan mecbur. (başlat-->çalıştır-->regedit) ordan microsoft altında explorer değerlerini bul. karşına çıkması lazım

kolay gelsin

Member crossout Avatar
    Katılım tarihi
    28.06.2005
    Nereden
    hayranlarımın gönlünde
    Like
    0 defa
    bak aradım buldum. ie6 kullandığına göre win98 kurulu olması lazım. aşağıdaki yere gel:
    hkey_users\default\software\microsoft\internet explorer\main
    burda start page değerine "about:blank" yaz.

bişey değişmezse local machine ve current userda da aynı şeyleri yap

kolay gelsin.

hARDWAREMANIAC mysterious_man Avatar
    Katılım tarihi
    21.08.2004
    Nereden
    söylerim ama öncelikle mangır çalışsın.......
    Like
    2 defa
    Blog Mesajları
    1
    ad-aware yükleyip güncelledikten sonra...açılış sayfasının kilidini kaldırıyor...tavsiye ederim kafemde ad-aware kullanıyorum yapma.net, ney.net falan hepsinin oluşturduğu kilidi kaldırıyor... yapman gereken tarama bittikten sonra bütün kutuları select all objects diyerek işaretlemen ve next demen yeterli. daha sonra da yeni bir explorer sayfası açmadan, kısayolu üzerinde özelliklerden giriş sayfasını değiştirmek...

Senior Member
    Katılım tarihi
    19.03.2005
    Like
    0 defa
    Alıntı mysterious_man tarafından iletildi.
    ad-aware yükleyip güncelledikten sonra...açılış sayfasının kilidini kaldırıyor...tavsiye ederim kafemde ad-aware kullanıyorum yapma.net, ney.net falan hepsinin oluşturduğu kilidi kaldırıyor... yapman gereken tarama bittikten sonra bütün kutuları select all objects diyerek işaretlemen ve next demen yeterli. daha sonra da yeni bir explorer sayfası açmadan, kısayolu üzerinde özelliklerden giriş sayfasını değiştirmek...
    tamam kardeş ad-ware yi bir deneyim. iyişallah olur

Senior Member
    Katılım tarihi
    19.03.2005
    Like
    0 defa
    Alıntı crossout tarafından iletildi.
    bak aradım buldum. ie6 kullandığına göre win98 kurulu olması lazım. aşağıdaki yere gel:
    hkey_users\default\software\microsoft\internet explorer\main
    burda start page değerine "about:blank" yaz.

bişey değişmezse local machine ve current userda da aynı şeyleri yap

kolay gelsin.
    kardeş bende xp var. dediğin gibi başlangıç sayfasını değiştirdim. google ayarladım. google açılıyor. sonra başka siteye girmek istersem gene www. yapma.net açılıyor.

Sayfa 1, toplam 2 12 SonSon

Reklam

<