Results 1 to 9 of 9

Faturalı hattan,Kontörlü hatta KONTÖR yollama

Bu sayfada Mobil İletişim/Cep Telefonları kategorisindeki Genel(Cep) forumunda Faturalı hattan,Kontörlü hatta KONTÖR yollama başlıklı konu tartışılıyor; slm beyler ... başlıktada oldugu gibi faturalı hattan kontörlü hatta kontör yollamak istiyorum hattım TÜRKCELL ... bi ara böyle bi ...

Member serjano Avatar
    Katılım tarihi
    07.06.2006
    Nereden
    ist
    Like
    0 defa

Faturalı hattan,Kontörlü hatta KONTÖR yollama

slm beyler ... başlıktada oldugu gibi faturalı hattan kontörlü hatta kontör yollamak istiyorum
    hattım TÜRKCELL ... bi ara böyle bi işlem vardı hala varmı varsa nasıl gerçekleşiyor ....

yardımcı olursanız çok minnettar olurum ... : )

Member serjano Avatar
    Katılım tarihi
    07.06.2006
    Nereden
    ist
    Like
    0 defa
    yokmu bilen ya ...

V.I.Member Caesar Avatar
    Katılım tarihi
    16.09.2002
    Nereden
    Constantinepol
    Like
    0 defa
    kontörlü hattan kontör yollanır gibi yolluosun. hm dan ziyede turkcell.com.tr ye girersen daha hızlı sonuç elde edersin

Member serjano Avatar
    Katılım tarihi
    07.06.2006
    Nereden
    ist
    Like
    0 defa
    Alıntı Caesar tarafından iletildi. Mesajı göster
    kontörlü hattan kontör yollanır gibi yolluosun. hm dan ziyede turkcell.com.tr ye girersen daha hızlı sonuç elde edersin
    abicim fazla kontör yollayan birisi degilim
    peki normal kontör transferi nasıl yapıyoruz ..

V.I.Member Caesar Avatar
    Katılım tarihi
    16.09.2002
    Nereden
    Constantinepol
    Like
    0 defa
    Kullanım
    Kontör göndermek istediğiniz telefon numarasını yazdıktan sonra, transfer etmek istediğiniz kontör miktarını yazıp 2277'ye gönderiniz. Mesajınıza cevap olarak 2064'ten gelen onay mesajını EVET yazarak yanıtladıktan sonra KontörTransfer işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Örnek:

535XXXXXXX 30 --> 2277

Turkcell'liler cep telefonlarından 8075?i veya 444 0532-444 0535 Turkcell Müşteri Hizmetleri?ni arayarak, wap.turkcell-im.com.tr?deki WAP Online İşlem Merkezi?nden ve hem web sitemizdeki hem de belli noktalardaki kiosklarda bulunan Online İşlem Merkezi?nden kontör transfer edebiliyorlar.

(www.turkcell.com.tr den bire bir alınmıştır.)

Member serjano Avatar
    Katılım tarihi
    07.06.2006
    Nereden
    ist
    Like
    0 defa
    Alıntı Caesar tarafından iletildi. Mesajı göster
    Kullanım
    Kontör göndermek istediğiniz telefon numarasını yazdıktan sonra, transfer etmek istediğiniz kontör miktarını yazıp 2277'ye gönderiniz. Mesajınıza cevap olarak 2064'ten gelen onay mesajını EVET yazarak yanıtladıktan sonra KontörTransfer işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Örnek:

535XXXXXXX 30 --> 2277

Turkcell'liler cep telefonlarından 8075?i veya 444 0532-444 0535 Turkcell Müşteri Hizmetleri?ni arayarak, wap.turkcell-im.com.tr?deki WAP Online İşlem Merkezi?nden ve hem web sitemizdeki hem de belli noktalardaki kiosklarda bulunan Online İşlem Merkezi?nden kontör transfer edebiliyorlar.

(www.turkcell.com.tr den bire bir alınmıştır.)

thanksssssssssssssssssss
    sağol : )

V.I.Member Caesar Avatar
    Katılım tarihi
    16.09.2002
    Nereden
    Constantinepol
    Like
    0 defa
    rica ederim

hARDWAREMANIAC by_BuR@K Avatar
    Katılım tarihi
    22.03.2006
    Nereden
    hARDWAREMANIA
    Like
    1 defa
    Blog Mesajları
    1

Kardeş bun konun PC ile ne alakası war???

Hadi pc ile oldu Donanaimle ne alakası war ????? biras dikkat konu açarken illa benim gibi uyarı aldıktan sonra akıllanacaksınız

Silver Member ceceli Avatar
    Katılım tarihi
    03.05.2006
    Nereden
    kilis
    Like
    1 defa
    Blog Mesajları
    3

way tecrübe konuşuyor yani

Alıntı by_BuR@K tarafından iletildi. Mesajı göster
    Hadi pc ile oldu Donanaimle ne alakası war ????? biras dikkat konu açarken illa benim gibi uyarı aldıktan sonra akıllanacaksınız

+1 msj yolladıktan sonra cevap msj nın gelmesini beklemedende 2064'e evet yazın yollayın zaman kaybetmeyin
    +1 telsimi de söleyeleyelim elimiz deymişken
    7038 arayın kntr gönderilecek tlfn nosunun başına sıfır eklemeden girin ve kntr transafer edeceğiniz kntr miktarını girin yönlendirmeleri dinleyin bukadar (kntr göndere bilmek için en az hattınızda 40 kntr olmalı ve en az 20 kntr transfer edebilirsiniz.)

7048 5 dakkası 1 kntr üyelerini değiştirmek eklemek için kullanılır

yanlış varsa düzeltin hadi herkese kolay gelsin

Reklam

<