Results 1 to 7 of 7

TURKCELL de İstediğiniz Hattı Kontrol Etseniz Benim Gibi mi Yaparsanız?

Bu sayfada Mobil İletişim/Cep Telefonları kategorisindeki Genel(Cep) forumunda TURKCELL de İstediğiniz Hattı Kontrol Etseniz Benim Gibi mi Yaparsanız? başlıklı konu tartışılıyor; Merhaba, Turkcell de istediğim hattı kontrol etme (hattı kapatma, hattı yönlendirme, kontörünü alma vs.) imkanım varken, sistem açığını Turkcell ile ...

New Member
    Katılım tarihi
    30.05.2007
    Nereden
    *
    Like
    0 defa

TURKCELL de İstediğiniz Hattı Kontrol Etseniz Benim Gibi mi Yaparsanız?

Merhaba, Turkcell de istediğim hattı kontrol etme (hattı kapatma, hattı yönlendirme, kontörünü alma vs.) imkanım varken, sistem açığını Turkcell ile paylaşmam neticesinde Turkcell bizi tehdit ediyor diyerek tarafıma dava açtı. İnternetteki bilgilendirici yazılarım Turkcell’i iyice etkileyince bu seferde, tarafıma 2.davayı açtı, yargıyı etkileme adı altında, amaçları tarafımı susturmaktı. Sizler bu olaya ne dersiniz bilmem. Ama vereceğim linkteki mahkeme evraklarını incelerseniz Turkcell deki sistem açıklarına tanık olabilirsiniz. O zaman Turkcell neden tarafıma dava açtı? Amaçları neydi? Her yönüyle çok ilginç bir dava olduğundan dolayı, bilgilendirme açısından www.amasyaforum.com/trk/mahkeme.zip Linkindeki mahkeme evraklarını sizlerle paylaşmak istedim. Belki bana bir yol gösterebilirsiniz diye.

İlginize şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla, Hasan YILDIRIM Amasya TEL:0 542 401 67 00

NOT: amasyaforum.com :: Başlık Görüntüleniyor - TURKCELL de İstediğiniz Hattı Kontrol Etseniz Ne Yaparsınız? Linkini tıklarsanız Turkcell ile neden davalık olduğum konu hakkında daha ayrıntılı bilgi öğrenebilirsiniz.

V.I.Member bur4k Avatar
    Katılım tarihi
    05.12.2006
    Nereden
    afyonin):
    Like
    0 defa
    Blog Mesajları
    4

Re: TURKCELL de İstediğiniz Hattı Kontrol Etseniz Benim Gibi mi Yaparsanız?

turkiden tipik bir manzara davaya çıkacaksınız baska yolu yok galiba

Moderator diablo Avatar
    Katılım tarihi
    11.01.2002
    Nereden
    Japonya
    Like
    17 defa

Bir açığı kapatmak için 300bin YTL istenirmi? Bilişim sektöründe profesyonel çalışan firmalar var , firmaların açıklarını bulup kapatılması için bilgi veriyor. Git bir sor bakalım onlara bu işe ne kadara yapılıyor diye.

hARDWAREMANIAC freeman1209 Avatar
    Katılım tarihi
    27.04.2004
    Nereden
    dünya gezegeni
    Like
    0 defa

bizimde ünide bi arkadaş vardı.5 ytl'ye 100 kontür satıyordu.açık falan buldum mu ne diyordu.tabi bunun içinde baya bi uğraşmış.yakalanması halinde suçlu birisi

Gold Member karaca Avatar
    Katılım tarihi
    15.05.2004
    Nereden
    Bostanlı
    Like
    44 defa
    Blog Mesajları
    3

Alıntı diablo tarafından iletildi. Mesajı göster
    Bir açığı kapatmak için 300bin YTL istenirmi? Bilişim sektöründe profesyonel çalışan firmalar var , firmaların açıklarını bulup kapatılması için bilgi veriyor. Git bir sor bakalım onlara bu işe ne kadara yapılıyor diye.
    kendini garantiyi alma açısından ben olsam bende bu parayı isterim...adam uğraşmış bulmuş işe alınacak ve bu açıkları söyleyene kadar ayda 500 liraya çalışacak ve sonra kapının önüne konacak...

ha tabii ki tcell de bu insana iş garantisi vermek istemez...

iki ucu iki taraf içinde bklu deynek...ama açıkları bulan arkadaşı daha haklı görüyorum..zira bu açıkları kullanıp ortalığı karıştırabilirdi ve emin ol bizimde bir şekilde içinde olduğumuz bu dünyada efsane olup milyarlarca liralık bir gelir sağlardı...

kendini düşün..bulunmayan bir şeyi buluyorsun ve bunu senden birileri almak istiyor..kaça satarsın?

Silver Member DontHurtMe Avatar
    Katılım tarihi
    26.11.2006
    Nereden
    i mi kalmış... Rüyaların batıp dünyaların yıkıldığı hülyalardaydım onlar da sessizliğe terk oluna dek...
    Like
    0 defa

whoa
    tamamını okudum
    ilginç ve amacını şaşmış insanların dürüstleri keriz sananların maddi güçle doğruları karalayanların toplumun ağır yaralı kanayan yanlarının olduğunu bir daha gördüm

Gold Member karaca Avatar
    Katılım tarihi
    15.05.2004
    Nereden
    Bostanlı
    Like
    44 defa
    Blog Mesajları
    3

Alıntı DontHurtMe tarafından iletildi. Mesajı göster
    whoa
    tamamını okudum
    ilginç ve amacını şaşmış insanların dürüstleri keriz sananların maddi güçle doğruları karalayanların toplumun ağır yaralı kanayan yanlarının olduğunu bir daha gördüm
    rep vermek istiyorum ama hM de mümkün değil :rolleye3: