--> iPhone 4'te rehber silme..
Results 1 to 7 of 7

iPhone 4'te rehber silme..

Bu sayfada Mobil İletişim/Cep Telefonları kategorisindeki iPhone forumunda iPhone 4'te rehber silme.. başlıklı konu tartışılıyor; Arkadaşlar, 15 gün önce hayatımda ilk defa "hayatta almam" dediğim iPhone 4 aldım. İşyerimdeki bilgisayara taktığımda daha önceden bilgisayarima yüklediğim ...

V.I.Member serdarski Avatar
    Katılım tarihi
    02.08.2004
    Nereden
    Istanbul genelinde...
    Like
    3 defa

iPhone 4'te rehber silme..

Arkadaşlar,

15 gün önce hayatımda ilk defa "hayatta almam" dediğim iPhone 4 aldım.

İşyerimdeki bilgisayara taktığımda daha önceden bilgisayarima yüklediğim babamın telefon rehberi senkronizasyon sebebiyle benim iPhone'a geçti. Şimdi iPhone'umdan babamın telefon rehberini silmek istiyorum. iTunes'u karıştırdım ama bulamadım ya da göremedim. iPhone'umdan babamın telefon rehberini nasıl silerim?
    En son serdarski tarafından düzenlendi: 13-10-2011 saat 14:00

Katılım tarihi
    02.08.2004
    Nereden
    Istanbul genelinde...
    Like
    3 defa
    Arkadaşlar,

Yardımcı olacak biri yok mu?

iTunes demeyin, çünkü onda tek tek silemiyorum. Başka bir çözüm rica ediyorum.

Moderator Cole Avatar
    Katılım tarihi
    05.04.2008
    Nereden
    ANTALYA
    Like
    38 defa
    Tek tek Iphone üzerinden silmek dışında formül bulamadım. iOS 5 yüklü ise http://manuals.info.apple.com/tr_TR/...r_guide_tu.pdf kullanma kılavuzunda toplu silmeden bahsetmiyor.

Katılım tarihi
    02.08.2004
    Nereden
    Istanbul genelinde...
    Like
    3 defa
    Arkadaşlar,

iPhone'un yuvarlak tuşu bazen basıyor bazen basmıyor. Bu durum programdan çıkmak istediğim zamanlarda sıkıntı yapıyor. Tuşun basmama sorunuyla karşılaşan oldu mu hiç?

Moderator Cole Avatar
    Katılım tarihi
    05.04.2008
    Nereden
    ANTALYA
    Like
    38 defa
    Alıntı serdarski tarafından iletildi. Mesajı göster
    Arkadaşlar,

iPhone'un yuvarlak tuşu bazen basıyor bazen basmıyor. Bu durum programdan çıkmak istediğim zamanlarda sıkıntı yapıyor. Tuşun basmama sorunuyla karşılaşan oldu mu hiç?
    Konuyu güncellemen ile birlikte Iphone rehber silme olayını dün çözdüm. Iphone 4s'i ilk başta pc ile senkronize ettim. PC'deki kişiler içerisinde tek tek tüm rehberi kaydetti. Sonra PC'deki kişiler klasörü içerisindeki tüm numaraları sildim ve Iphone ile tekrar senkronize ettim. Iphone'daki tüm rehber silindi

Home tuşuna ilişkin kalibrasyon ayarı olduğuna dair birkaç yazı okumuştum, denemek lazım. Doğruluk payını bilemiyorum...

Katılım tarihi
    02.08.2004
    Nereden
    Istanbul genelinde...
    Like
    3 defa
    Alıntı Cole tarafından iletildi. Mesajı göster
    Konuyu güncellemen ile birlikte Iphone rehber silme olayını dün çözdüm. Iphone 4s'i ilk başta pc ile senkronize ettim. PC'deki kişiler içerisinde tek tek tüm rehberi kaydetti. Sonra PC'deki kişiler klasörü içerisindeki tüm numaraları sildim ve Iphone ile tekrar senkronize ettim. Iphone'daki tüm rehber silindi

Home tuşuna ilişkin kalibrasyon ayarı olduğuna dair birkaç yazı okumuştum, denemek lazım. Doğruluk payını bilemiyorum...
    Rehberle ilgili cevabın için teşekkürler..

Home tuşu daha önceden düzgün çalışıyordu. Ancak güney-batı yönünde basıldığında çalışır durumda diğer durumlarda diğer yönlerde çalışmıyor.

Senior Member ruffandrapxxx Avatar
    Katılım tarihi
    10.10.2008
    Nereden
    İstanbul
    Like
    0 defa
    Apple store'da bu tip uygulamalar var arkadaşlar haberiniz olsun direk indirip hepsini silebilirsiniz.