Results 1 to 10 of 10

Panasonic Kullanıcılari Ve Tel. Modelleri

Bu sayfada Mobil İletişim/Cep Telefonları kategorisindeki Panasonic forumunda Panasonic Kullanıcılari Ve Tel. Modelleri başlıklı konu tartışılıyor; Forumda Ne Hikmet ise Panasonic Bölümü Altında Topic Bulmak Güç Biz Açalim Bir Tane Toplum Nabzını Ölçelim Gerçekten Kullanan Yok ...

V.I.Member PoWeRLoGY Avatar
    Katılım tarihi
    14.09.2005
    Nereden
    Eskişehir
    Like
    54 defa

Panasonic Kullanıcılari Ve Tel. Modelleri

Forumda Ne Hikmet ise Panasonic Bölümü Altında Topic Bulmak Güç

Biz Açalim Bir Tane Toplum Nabzını Ölçelim Gerçekten Kullanan Yok Mu Varsa Model ?

Gold Member GaNDHi Avatar
    Katılım tarihi
    30.04.2003
    Nereden
    TháLîÒñ
    Like
    1 defa
    Blog Mesajları
    1
    panasonic 99-2000 senelerindeki eski parlak günlerini özlüyor açıkçası, şu sıralarda en çok satan modeli turkcellin kampanyası ile beraber satılan eb-sc3 modeli.. diğer modellerini bulmakta biraz zor, ha birde vs3 modeli var

V.I.Member serdarski Avatar
    Katılım tarihi
    02.08.2004
    Nereden
    Istanbul genelinde...
    Like
    3 defa

Durum

Alıntı GaNDHi tarafından iletildi.
    panasonic 99-2000 senelerindeki eski parlak günlerini özlüyor açıkçası, şu sıralarda en çok satan modeli turkcellin kampanyası ile beraber satılan eb-sc3 modeli.. diğer modellerini bulmakta biraz zor, ha birde vs3 modeli var
    Ben 2004 senesinde gd55 modelini almıştım fakat 1 sene sonra telefon cozutmaya sapıtmaya başladı. Turkcell'in kampanyası ile değiştirdim.

Rookie Member
    Katılım tarihi
    20.08.2006
    Nereden
    İstanbul
    Like
    0 defa
    Arkadaşlar ben Vs6 kullanıyorum şu anda çok güzel telefon mükemmel ekran büyüklüğü,elde tutuş şekli ve yandan otomatik tek hareket ile kapağın açılması fakat sesi öteki telefonlara nazaran bence az çıkıyor.Ama genede bilemem yani benim görüşüm...

Rookie Member
    Katılım tarihi
    19.06.2006
    Nereden
    ANKARA
    Like
    0 defa
    bir çok alanda olduğu gibi panasonic cep telefonu alanında da lider bir firma... Ar-ge çalışmalarına ayırdığı paralar, geliştirdiği teknolojilerle cep telefonu pazarında hep çıtayı yükselten ve pazara yön veren bir firmaların başında yer alıyor.

şaşırdınız di mi ..

evet panasonic den bahsediyorum. panasonic 2003 yılından bu yana gsm alanında telefon üretimi yapmıyor. avrupadaki 3g ihalelerinin oturmasını ve umts cep telefonlarının yaygınlaşmasını bekliyor. daha sonra planları arasında avrupa pazarına geri dönüş yapmak var.. bi japon panasonic sitesine girin bakalım.. dünyanın en ii telleri kim tarafından üretiliyor..

Katılım tarihi
    02.08.2004
    Nereden
    Istanbul genelinde...
    Like
    3 defa
    Alıntı face1tr tarafından iletildi. Mesajı göster
    bir çok alanda olduğu gibi panasonic cep telefonu alanında da lider bir firma... Ar-ge çalışmalarına ayırdığı paralar, geliştirdiği teknolojilerle cep telefonu pazarında hep çıtayı yükselten ve pazara yön veren bir firmaların başında yer alıyor.

şaşırdınız di mi ..

evet panasonic den bahsediyorum. panasonic 2003 yılından bu yana gsm alanında telefon üretimi yapmıyor. avrupadaki 3g ihalelerinin oturmasını ve umts cep telefonlarının yaygınlaşmasını bekliyor. daha sonra planları arasında avrupa pazarına geri dönüş yapmak var.. bi japon panasonic sitesine girin bakalım.. dünyanın en ii telleri kim tarafından üretiliyor..
    Valla dediklerine katılıyorum. Çıkardığı modellerle piyasaya yön verdiği kesin. Ancak sesi uzun zamandır çıkmıyor. Bundan da nokia yararlanıyor.

V.I.Member EsPeRaNZa Avatar
    Katılım tarihi
    28.05.2005
    Nereden
    İzmit/Kocaeli - Nişantaşı/İstanbul
    Like
    0 defa
    Blog Mesajları
    1
    Alıntı serdarski tarafından iletildi. Mesajı göster
    Valla dediklerine katılıyorum. Çıkardığı modellerle piyasaya yön verdiği kesin. Ancak sesi uzun zamandır çıkmıyor. Bundan da nokia yararlanıyor.
    Herşeyide Nokia'yaya vurmamak lasım... Yani adamlar Carl Zeiss lens kullanıyor (Bu lens'i birde Sony kullanıyor fakat SonyEriccson'da kullanmıyorlar) ve kullanılabilirgi kolay telefonlar uretmekle beraber servis agıda oldukça gelişmiş... Panasonic herzaman kalitelidir fakat bu aralar pek tarjını arttıramıyor okadar...

Katılım tarihi
    02.08.2004
    Nereden
    Istanbul genelinde...
    Like
    3 defa

Durum

Alıntı EsPeRaNZa tarafından iletildi. Mesajı göster
    Herşeyide Nokia'yaya vurmamak lasım... Yani adamlar Carl Zeiss lens kullanıyor (Bu lens'i birde Sony kullanıyor fakat SonyEriccson'da kullanmıyorlar) ve kullanılabilirgi kolay telefonlar uretmekle beraber servis agıda oldukça gelişmiş... Panasonic herzaman kalitelidir fakat bu aralar pek tarjını arttıramıyor okadar...
    Carl Zeiss lens kullanmak veya kullanmamak üreticinin tercihine ve sözleşmelere bağlı. Panasonic'in sorunu reklam ve servis ağının etkin bir biçimde kuramaması kullanamaması. Mesela eski modeller memo tuşu vardı. Yeni modellerde de başka markalarda da bu tuş yok. Onun yerine Nokia ses kaydı diye bir özellik koyuyor telefonlarına. Panasonic ilk çıkardığı telefonlarından beri titreşim özelliklidir. Diğer markalar 2000 senesinden sonraki modellerine koymuştur. Ufaklık cebe sığabilirlik ise ilk defa panasonic'te oldu. Bunlar aklıma gelenler.

Katılım tarihi
    02.08.2004
    Nereden
    Istanbul genelinde...
    Like
    3 defa

Ynt: Durum

Alıntı serdarski tarafından iletildi. Mesajı göster
    Carl Zeiss lens kullanmak veya kullanmamak üreticinin tercihine ve sözleşmelere bağlı. Panasonic'in sorunu reklam ve servis ağının etkin bir biçimde kuramaması kullanamaması. Mesela eski modeller memo tuşu vardı. Yeni modellerde de başka markalarda da bu tuş yok. Onun yerine Nokia ses kaydı diye bir özellik koyuyor telefonlarına. Panasonic ilk çıkardığı telefonlarından beri titreşim özelliklidir. Diğer markalar 2000 senesinden sonraki modellerine koymuştur. Ufaklık cebe sığabilirlik ise ilk defa panasonic'te oldu. Bunlar aklıma gelenler.
    15/11/2006 tarihinde yazdığımmesajdan bugüne kadar geçen sürede hiç kimse bu alana yazmamış. Aslında bundaki etken Panasonic firması piyasaya cep telefonu sürmemesi.

Katılım tarihi
    02.08.2004
    Nereden
    Istanbul genelinde...
    Like
    3 defa

Ynt: Panasonic Kullanıcılari Ve Tel. Modelleri

Arkadaşlar Panasonic Cep telefon sektöründen çekildi mi?

2004 senesinden beri Panasonic markasının yeni model cep telefonunu görmüyorum.

Forum yetkililerinden ricam; Eğer Panasonic cep telefonu sektöründen çekildiyse bu alanı kapatsak diyorum. Çünkü son 3 senede 3 tane mesajı benden başka kimse yazmamış.