Results 1 to 9 of 9

Gercek ile rüya arasindaki fark nedir..

Bu sayfada Off Topic kategorisindeki Güncel forumunda Gercek ile rüya arasindaki fark nedir.. başlıklı konu tartışılıyor; Bu konu hakkinda arastirdiginiz takdirde matrix aciklamali görüslere ulasmaniz mümkün..Eminim herkesinde kendine göre mantiki bir aciklamasi vardir,buyrun bu görüslerimizi paylasalim.....

V.I.Member ANJIN Avatar
    Katılım tarihi
    23.02.2005
    Nereden
    germany ama akli izmirde..
    Like
    0 defa
    Blog Mesajları
    34

Gercek ile rüya arasindaki fark nedir..

Bu konu hakkinda arastirdiginiz takdirde matrix aciklamali görüslere ulasmaniz mümkün..Eminim herkesinde kendine göre mantiki bir aciklamasi vardir,buyrun bu görüslerimizi paylasalim..

Banned user kallone Avatar
    Katılım tarihi
    13.05.2004
    Nereden
    MeRaM
    Like
    0 defa
    Ruyadayken ınsanın ruhu bedenınde olmuyormus ben boyle biliyorum yanlısda olabilir tabii.Bizim yasadıgımız dunyada c*nlerde yasıyorlar ve farklı boyuttalar biz onları gormuyoruz onlarda bizi.Bu mantıkla ınsan ruyadayken belki farklı bi boyuta gecıyordur ruhu.Belki bızım gercek sandıgımız sanaldır ruyadakı gercektır bunuda bilmıyoruz.Bizim icin en iyi yapılabilecek iş Allaha itaat etmek ve bu işlere fazla kafa yormamak yoksa ya erenlerde olursun veya sapıtanlardan allah muhafaza...Belkide sadece hayal goruyosundur da biz olayı buyutuyoruzdur bu da olabilir...

Senior Member MaybeI Avatar
    Katılım tarihi
    09.12.2001
    Nereden
    bir İstanbul, bir Ankara
    Like
    0 defa
    Rüya ile gerçek arasındaki en önemli fark bence zamandır; rüyada yaşadığın anlar 4sn sürerken, hayatında bu anları yaşamayı istersen 4gün/hafta/ay gibi bir uzun süre gerekebilir. Ve rüyada mutlaka çok önemli anlar yaşarsın, gerçekte bu anlar sık olmaz...

hARDWAREMANIAC http://h!j@cker Avatar
    Katılım tarihi
    31.03.2005
    Nereden
    H!j@cker WorlD
    Like
    0 defa
    en uzun ruya 2,5 saniyedir

Cool Member ultrAslan100 Avatar
    Katılım tarihi
    25.02.2005
    Nereden
    ...ultrAslan...HERYERDE!!!
    Like
    0 defa
    Alıntı http://h!j@cker tarafından iletildi.
    en uzun ruya 2,5 saniyedir
    öyle kısa bi süre olduğunu bende duymuştum ama sanki saatlarce sürüyo gibi oluyo yaw

V.I.Member Pusu Avatar
    Katılım tarihi
    03.11.2004
    Nereden
    Antakya
    Like
    0 defa
    Ben bi kere rüyamda bi kıza aşık olmuştum. Uyandığımda hala aşıktım. 2 gün kadar aşık kaldım rüyalarımın kızına

V.I.Member frantic Avatar
    Katılım tarihi
    22.09.2005
    Nereden
    Kurtuluş
    Like
    0 defa
    rüyada bir şeyi görmek ile gerçekte görmekte, beynin algılaması açısından hiçbir fark yokmuş..

V.I.Member Pusu Avatar
    Katılım tarihi
    03.11.2004
    Nereden
    Antakya
    Like
    0 defa
    Alıntı frantic tarafından iletildi.
    rüyada bir şeyi görmek ile gerçekte görmekte, beynin algılaması açısından hiçbir fark yokmuş..
    Ben algılamak istemiyorum. 2 gün aşık gezmek ama ona ulaşamamak nedir bilirmisin sen

Gold Member e-diablo Avatar
    Katılım tarihi
    24.10.2002
    Nereden
    Ankara, Turkey
    Like
    3 defa
    Blog Mesajları
    1
    Sanırım bu sorunun kendisi bir matrix ve sonucu yok çünki felsefi bilimsel değil o yüzden sonuç çıkmaz herkezin dünya görüşü ve yaşam tarzı ile ( son cümle kısaca felsefesi ile oluyor ) alakalı bana gerö birisi gercek olan çünki kabul ettiğimiz fiziksel ortam sınrılarında gerçekleşiyor ve etkiye tepkileri bizim istediğimiz gibi değil karşıdakinin dünya görüşü ve felsefesine veriyor, rüya ise tam tersi herşey bir seneryo yazan biziz oynuyan biziz

Bu biraz şuna benziyor rüyalar macro tabanlı oyunlardır yani ikinci defa oynasan karşına ne çıkacagını bılırsın, ama gerçek böyle değildir yapay zekaya muadildir.