Sayfa 6, toplam 6 İlkİlk 123456
Results 51 to 59 of 59

Konu: core2 duo e 6750 o/c

Moderator gOkO Avatar
    Katılım tarihi
    10.04.2004
    Nereden
    on hm multi cpu
    Like
    31 defa

Cevap: Ynt: Cevap: Ynt: Cevap: Ynt: Cevap: Ynt: Cevap: Ynt: Cevap: core2 duo e 6750 o/c

Alıntı Azuha tarafından iletildi. Mesajı göster
    Teşekkürler... Peki sence bu bir risk midir ? Yoksa ezbere iş yapıp p5kc mi alsam ? Ben de 3.2-3.4 aralığına çıkıp stabil oralarda takılmak istiyorum da ama ikisi de aynı p35 chipseti ve yongaları kullanıyorsa bence bir sorun çıkmaz ama işte giden para kıymetli insan emin olmak istiyor
    benim bu anakartı almak gibi bir niyetim yoktu çünkü pahalıydı ve açıkçası tercihte etmezdim...ben ilk önce asus p5n-sli anakart siparişi verdim bu geldi fiyatına baktım ses çıkartmadım şimdi ise mutlu mesut kullanıyorum....ama tercih şansım olsaydı p5k-e yi tercih edebilirdim...o biraz daha güzel geliyor bana....ayrıca merak etme 6750 yi o anakartla rahat bir şekilde 3.4 kullanırsın üstelik voltajsız...ilerde ddr3 ler ucuzlarsa o zaman işime yarayacak sanırım bu anakart...

Rookie Member
    Katılım tarihi
    23.12.2005
    Nereden
    İzmir
    Like
    0 defa

Ynt: Cevap: Ynt: Cevap: Ynt: Cevap: Ynt: Cevap: Ynt: Cevap: Ynt: Cevap: core2 duo e 6750 o/c

Alıntı gOkO tarafından iletildi. Mesajı göster
    benim bu anakartı almak gibi bir niyetim yoktu çünkü pahalıydı ve açıkçası tercihte etmezdim...ben ilk önce asus p5n-sli anakart siparişi verdim bu geldi fiyatına baktım ses çıkartmadım şimdi ise mutlu mesut kullanıyorum....ama tercih şansım olsaydı p5k-e yi tercih edebilirdim...o biraz daha güzel geliyor bana....ayrıca merak etme 6750 yi o anakartla rahat bir şekilde 3.4 kullanırsın üstelik voltajsız...ilerde ddr3 ler ucuzlarsa o zaman işime yarayacak sanırım bu anakart...
    aslında ben de aynı şeyi düşünüyorum ddr3 tam bir soru işareti Bir de yanlış öğrenmediysem P5KC'de Raid e-sata üzerinden yapılıyormuş... P5KE'de ise normal sata üzerinden yapılıyormuş... Benim E'yi seçmemde bir neden de bu olacak galiba, çünkü 2*250GB Seagate 7200.10 alıp Raid 1 yapmayı planlıyorum Bakalım ben de P5KE'yi alayım deneyeyim, çeşit olsun foruma

Moderator gOkO Avatar
    Katılım tarihi
    10.04.2004
    Nereden
    on hm multi cpu
    Like
    31 defa

Cevap: Ynt: Cevap: Ynt: Cevap: Ynt: Cevap: Ynt: Cevap: Ynt: Cevap: Ynt: Cevap: core2 duo e 6750 o/c

Alıntı Azuha tarafından iletildi. Mesajı göster
    aslında ben de aynı şeyi düşünüyorum ddr3 tam bir soru işareti Bir de yanlış öğrenmediysem P5KC'de Raid e-sata üzerinden yapılıyormuş... P5KE'de ise normal sata üzerinden yapılıyormuş... Benim E'yi seçmemde bir neden de bu olacak galiba, çünkü 2*250GB Seagate 7200.10 alıp Raid 1 yapmayı planlıyorum Bakalım ben de P5KE'yi alayım deneyeyim, çeşit olsun foruma
    raid yapacaksan p5kc den uzak dur

Silver Member aralker Avatar
    Katılım tarihi
    28.04.2004
    Nereden
    İstanbul
    Like
    0 defa

Cevap: Ynt: Cevap: Ynt: Cevap: Ynt: Cevap: Ynt: Cevap: Ynt: Cevap: Ynt: Cevap: core2 duo e 6750 o/c

Alıntı gOkO tarafından iletildi. Mesajı göster
    raid yapacaksan p5kc den uzak dur
    +1 ben yapacaktım yapamadım hasta oldum meğer disklerden biri Esata olarak bağlanmalıymış

Moderator gOkO Avatar
    Katılım tarihi
    10.04.2004
    Nereden
    on hm multi cpu
    Like
    31 defa

Cevap: core2 duo e 6750 o/c

Alıntı PanikAtak tarafından iletildi. Mesajı göster
    Kolay gelsın yolun acık olsun ebaalı
    sağol kardeşim yeni gördüm yazını kusura bakma takılıyoruz işte yeni aldıkya hevesimiz geçene kadar kurcalayalım

Moderator gOkO Avatar
    Katılım tarihi
    10.04.2004
    Nereden
    on hm multi cpu
    Like
    31 defa
    Vay gidi vaaay neredeyse 10 sene olmuş Şimdilerde emektar 2600k yı 5ghz günlük kullanıyorum noctua dh-15 ile Daha büyük resim için tıklayın

Ad:  5ghz.jpg
Görüntülenme: 8
Boyut:  424,3 KB

Gamers Unite Blow-II Avatar
    Katılım tarihi
    18.01.2004
    Nereden
    Balasagun
    Like
    473 defa
    mavi ekran alana kadar oc yaptığımız günler geride kaldı xD

Co.Moderator
    Katılım tarihi
    18.10.2008
    Like
    17 defa
    Ben aslında son bir kaç yıla geleneği sürdürüyordum, ancak artık evdeki ortak bilgisayar hariç bütün sistemlerde linux kullandığım ve oyun hayatım da bitmiş olduğu için, sessiz ve soğuk sistem isteği içindeyim. Ama sadece spor olsun diye, aç gözlülükten overclock yaptığım günleri de unutmadım... Şimdi monoton modundayız.

V.I.Member ArgyrE! Avatar
    Katılım tarihi
    24.02.2005
    Nereden
    Edirne
    Like
    1 defa
    Son entryim ne zamandı bilmiyorum, küçükken ekonomik özgürlüğümüz yoktu, yapamıyorduk istediğimizi. Şimdi ekonomik özgürüz, ama o kadar da değil yapamıyoruz =)

Sayfa 6, toplam 6 İlkİlk 123456