Results 1 to 6 of 6

Beyler Wordde El işareti nasıl çıkıyor!!!HELP!

Bu sayfada İşletim Sistemi&Uygulamalar kategorisindeki Genel(OS) forumunda Beyler Wordde El işareti nasıl çıkıyor!!!HELP! başlıklı konu tartışılıyor; beyler sayfayı tutmak istiyorum wordde ama el nasıl çıkıyor...bi help!?...

Member
    Katılım tarihi
    03.03.2005
    Like
    0 defa

Beyler Wordde El işareti nasıl çıkıyor!!!HELP!

beyler sayfayı tutmak istiyorum wordde ama el nasıl çıkıyor...bi help!?

Moderator doncamillo Avatar
    Katılım tarihi
    14.06.2004
    Nereden
    Stockholm
    Like
    19 defa
    daha anlaşılır bir şekilde sorarsan yardım alma ihtimalin artar...

Member
    Katılım tarihi
    03.03.2005
    Like
    0 defa
    ya örnek adobe de sayfayı tutup taşıyabiliyorsun ya ondan bahsediyorum..mesela ctrl ye basınca imleç ele dönüşüyor ve sen ctrl basılı iken sayfayı istediğin gibi hareket etttirebiliyorsun..

Moderator doncamillo Avatar
    Katılım tarihi
    14.06.2004
    Nereden
    Stockholm
    Like
    19 defa
    Word d hiç kullanmadım öyle bir özellik bildiğim kadarıyla yok... Eğer döküman içinde hareket etmek istiyorsan yandaki scrool bar ları kullan... ya da baskı önizleme (print preview) den bakabilirsin...

hARDWAREMANIAC mysterious_man Avatar
    Katılım tarihi
    21.08.2004
    Nereden
    söylerim ama öncelikle mangır çalışsın.......
    Like
    2 defa
    Blog Mesajları
    1
    ya word de böyle bir özellik olup olmadığını bilmiyorum ama eğer varsa imleci nasıl koyacağız bir daha düzenlemek için harbi merak ettim sonuçta word daha çok bir yazım editör programı pdf ise ben ve pek çok kişi için sadece okunulan dosyalar editlenen değil

Power Member problem Avatar
    Katılım tarihi
    04.03.2005
    Nereden
    Bursa
    Like
    1 defa
    bende mause taki scroll işe yarıyordu bu iş için. ama artık bozuk. onu hiç kullanamıyorum. sayfa üzerine tıklıyordum scrolla el oluyordu, hatta aşağa cektigimde yuvarlak ok işaretli bi halka olusuyor ve mauseu bırakırsam metin yavaşça aşağa dogru kayıyordu.(okumak için ideal) bırakmazsam el işaretiyle aşağa doğru çekiyorum. tekrar tıkladıgımda ise eski imleç yerine geliyor. benim mause ait bi özellik değildir heralde.