Results 1 to 5 of 5

Geçersiz Browser Ayarları hatası veriyo

Bu sayfada İşletim Sistemi&Uygulamalar kategorisindeki Genel(OS) forumunda Geçersiz Browser Ayarları hatası veriyo başlıklı konu tartışılıyor; bilgisayarımda windows xp pro servis pack 2 turkce isletim sistemi kullanıyorum...bir web sayafasına giriyorum orda kısa özgecmis hazırlamam gerekiyo ama ...

Member
    Katılım tarihi
    18.05.2002
    Like
    0 defa

Geçersiz Browser Ayarları hatası veriyo

bilgisayarımda windows xp pro servis pack 2 turkce isletim sistemi kullanıyorum...bir web sayafasına giriyorum orda kısa özgecmis hazırlamam gerekiyo ama durmadan burası ban su uyarıyı veriyor

''Geçersiz Browser Ayarları
    Browser ayarlarınızın uygun olmadığı bir özelliği kullanmaktasınız. Bu özelliklere erişebilmek için browser'ınızın aşağıdaki özellikleri desteklemesi gerekmektedir.

JavaScript desteği olması ve
    Microsoft Windows sistemler için Netscape Navigator 4.0/+ yada Internet Explorer 4.0/+ .
    Apple Macintosh sistemler için Internet Explorer 5.0/+ olan Browserların kullanılması gerekmektedir.
    Eğer geçerli Browser kullanıyorsanız, JavaScript desteğini aktif hale getirmek için şunları yapabilirsiniz:

Netscape Communicator 4.x and Netscape Navigator 4.x:
    Edit(Ekle) menüsünden Preferences(Tercihler) seçeneğini ve ardından Advanced(Gelişmiş) seçeneğini seçiniz. Seçeneklerin yanındaki checkbox ( ) işaretlenmiş olacaktır. Javascript seçeneğinin işaretlediğinden emin olduktan sonra onaylayarak sitemizi tekrar ziyaret ediniz.

Internet Explorer 4.x:
    View(Görünüm) menüden Internet Options(İnternet Seçenekleri) seçeneğini ve ardından Security(Güvenlik) seçeneğini seçiniz. Custom(Özelleştir) radio butonunu işaretledikten sonra Settings(Ayarlar) şeçeneğini seçiniz . Scripting(Script) kategorisinin altında Enable(Etkinleştir) radio butonunu seçiniz() ve OK(Tamam)'a basınız.

JavaScript desteğini etkinleştirdikten sonra sayfaya dönün ve tekrar deneyin. Eğer bu sayfa tekrar açılırsa, ayarlarınız hala geçersiz demekttir. Lütfen yukarıdaki işlemleri tekrar deneyiniz.

Geçerli bir Browser kullanmasanız dahi, sayfayı düzgün şekilde görüntülemiş olabilirsiniz. Yine de internet sayfalarını görüntüleyebilmek için geçerli Browserlardan birini yüklemeniz gerekmektedir. ,,,,

böyle bir uyarı ben java com dan gerekli programı ındırdım ve yukledım ama gene olmuyo yanı hata nerde bir türlu anlmıyorum

Rookie Member nuko1950 Avatar
    Katılım tarihi
    07.02.2008
    Nereden
    türkiye-İzmir
    Like
    0 defa

Ynt: Geçersiz Browser Ayarları hatası veriyo

selam,advanced browser i yüklüyorum defalarca.açılmıyor kuruyorum tamam mükemmel diyor ama açmıyor explorer bir hatayla karşılaştı kapatılması gerek diyor,ne yapmam lazım kurabilmem için mozilla.avant,nestcape,İE7,maxthon,gosurf,safari,opera hepsi mükemmel çalışıyor.

Rookie Member nuko1950 Avatar
    Katılım tarihi
    07.02.2008
    Nereden
    türkiye-İzmir
    Like
    0 defa

Alıntı nuko1950 tarafından iletildi. Mesajı göster
    selam,advanced browser i yüklüyorum defalarca.açılmıyor kuruyorum tamam mükemmel diyor ama açmıyor explorer bir hatayla karşılaştı kapatılması gerek diyor,ne yapmam lazım kurabilmem için mozilla.avant,nestcape,İE7,maxthon,gosurf,safari,opera hepsi mükemmel çalışıyor.
    acil cevaplarsanız sevinirim arkadaşlar.teşekkürler.

hARDWAREMANIAC saykomatriXX Avatar
    Katılım tarihi
    14.07.2002
    Nereden
    ANKARA
    Like
    11 defa

Advanced browseri kullanmak istiyosun ama kullanamıyosun galiba. Israr ediyorsun olmuoyr... Peki ısrarın nedeni ney ?

Free Download of Advanced Browser

Linkten indirdim kurdum gayet güzel çalışıyor. oradakini bir dene.

New Member georgethomas Avatar
    Katılım tarihi
    28.09.2004
    Nereden
    İstanbul
    Like
    0 defa

bence de bu kadar da ısrarcı olma
    Advanced Browser bundan 7-8 sene önce çok kullanışlıydı çünkü diğerinden farklıydı.
    Ama şimdi diğerlerinin de gerisinde kaldı, ben son sürümünü inceledim hiçbir artısı yok.
    opera ve mozzilla tartışmasız en iyiler ...
    Ama yok ben illada kuracağım diyorsan saykomatriXX in verdiği linkteki sürümü veya daha eski sürümleri bir dene derim.
    Saygılar...

Reklam

<