Sayfa 1, toplam 3 123 SonSon
Results 1 to 10 of 24

Klasör Şifreleme nasıl yapılır

Bu sayfada İşletim Sistemi&Uygulamalar kategorisindeki Genel(OS) forumunda Klasör Şifreleme nasıl yapılır başlıklı konu tartışılıyor; Halen bilgisayarın kişisel olduğunu anlayamayan arkadaşlarımızdan dolayı kalsör şifreleme programına ihtiyacım oluyor ve eminim bir çoğumuzun aslında böyle bişeye ihtiyacı ...

Member AE_ferhat Avatar
    Katılım tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    iSTANBUL
    Like
    0 defa

Post Klasör Şifreleme nasıl yapılır

Halen bilgisayarın kişisel olduğunu anlayamayan arkadaşlarımızdan dolayı kalsör şifreleme programına ihtiyacım oluyor ve eminim bir çoğumuzun aslında böyle bişeye ihtiyacı var ve yine birçoğunuz zaten kullanıyorsunuz. Kurulumu, kaldırması sorunsuz ve kullanımı kolay ve en önemlisi freeware olan ve güvenli olduğunu sandığınız bir program mevcutmudur paylaşırsanız sevinirim. Kolay gele herkese...

Rookie Member
    Katılım tarihi
    06.08.2004
    Nereden
    Burada
    Like
    0 defa
    http://www.tamindir.com/program.asp?id=3253 burada pc security diye bir program tam istediğin program şuan ben kullanıorum. Herkeze öneririm

Silver Member unicorn Avatar
    Katılım tarihi
    10.07.2004
    Nereden
    Ankara
    Like
    0 defa
    Alıntı AE_ferhat tarafından iletildi.
    Halen bilgisayarın kişisel olduğunu anlayamayan arkadaşlarımızdan dolayı kalsör şifreleme programına ihtiyacım oluyor ve eminim bir çoğumuzun aslında böyle bişeye ihtiyacı var ve yine birçoğunuz zaten kullanıyorsunuz. Kurulumu, kaldırması sorunsuz ve kullanımı kolay ve en önemlisi freeware olan ve güvenli olduğunu sandığınız bir program mevcutmudur paylaşırsanız sevinirim. Kolay gele herkese...

Hide Files And Folder & Folder Lock şifreleme ile kalmazsın gizlersin bile şifreni girmeden de gözükmez

Member AE_ferhat Avatar
    Katılım tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    iSTANBUL
    Like
    0 defa
    teşekkür ederim. bi deneyelim...

Member AE_ferhat Avatar
    Katılım tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    iSTANBUL
    Like
    0 defa
    Pc Security programını kurdum fakat ilk açılışta bir password soruyor ? bu hangi password acaba

Katılım tarihi
    10.07.2004
    Nereden
    Ankara
    Like
    0 defa
    Pc Security programını kurdum fakat ilk açılışta bir password soruyor ? bu hangi password acaba

İlk açılışta çıkan menüde yazar, yazmıyorsa readme lerine bak gene olmadı kırcan

Sana dediğim programlara baksana çok basit ve çok etkiLİ

Member AE_ferhat Avatar
    Katılım tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    iSTANBUL
    Like
    0 defa
    dediğin programlara bakmak isterim ama "Hide Files And Folder & Folder Lock " bu mu programın ismi

Member AE_ferhat Avatar
    Katılım tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    iSTANBUL
    Like
    0 defa
    aslında ben genelde freeware kullanmayı sevmem ne olur ne olmaz diye o yüzden arkadaş kullandığı için denedim bunu. yoksa arattırınca bi ton çıkıyor. temiz olduğunu sandığın bi program ismi verirsen iyice memnun olurum...

Katılım tarihi
    10.07.2004
    Nereden
    Ankara
    Like
    0 defa
    aslında ben genelde freeware kullanmayı sevmem ne olur ne olmaz diye o yüzden arkadaş kullandığı için denedim bunu. yoksa arattırınca bi ton çıkıyor. temiz olduğunu sandığın bi program ismi verirsen iyice memnun olurum...

Hayır bunlar ayrı programlar

1 : Hide Files and Folders _ Ben bunu kullanıyorum süper
    2 : Folder Lock

Ama bunları kırman gerekecek

Member AE_ferhat Avatar
    Katılım tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    iSTANBUL
    Like
    0 defa
    tabi kırmaya çalışırız. bi de onlara bakayım teşk.

Sayfa 1, toplam 3 123 SonSon

Reklam