Results 1 to 7 of 7

Kullandığım bilgisayarın xp şifesini öğrenme..

Bu sayfada İşletim Sistemi&Uygulamalar kategorisindeki Genel(OS) forumunda Kullandığım bilgisayarın xp şifesini öğrenme.. başlıklı konu tartışılıyor; Arkadaşlar cafemde 14 tane makina var 7 silisanslı 7si lisanssız lisanssız makinalara kurduğum xp cdsinden dolayı etkinleştirme istemiyor ve o ...

Rookie Member elsansar Avatar
    Katılım tarihi
    12.02.2004
    Like
    0 defa

Kullandığım bilgisayarın xp şifesini öğrenme..

Arkadaşlar cafemde 14 tane makina var 7 silisanslı 7si lisanssız lisanssız makinalara kurduğum xp cdsinden dolayı etkinleştirme istemiyor ve o makinalarda bir program sayesinde hani bilgisayar hangi şifreyi kullanıyor görebiliyorum ama lisanslı olan makinalara xp yi orjinal cdden kurduğum için etkinleştirme istiyor ve etkinleştirdimde ama makinaların birinde tüm program v oyunları kurduktan sonra ghostla kopyaladığım için bütün makinalarda aynı lisans numarasını kullanmış oldum demek istediğim etkinleştirilmiş bilgisayarlardaki xp şifresini her kasada xp şifresi yapışık durumda her her makinaya kasadaki yapıştırmış lduğum xp şifresiyle değiştirmek istiyorum bunu hangi programla yapabilirim saygılar...

Cool Member joefoe Avatar
    Katılım tarihi
    13.03.2002
    Nereden
    izmir
    Like
    0 defa
    maksat vatana millete hizmet olsun... msn'den bana ulaşırsan sana 2 tanecik dosya göndereyim hem key'i değiştirebilirsin hem hangi keyi kullanıyor öğrenebilirsin hemde bir sürü key yanında hediye birde istersen etkinleştir güle güle kullan... biraları tokuşturalım

Gold Member TAY-LAN Avatar
    Katılım tarihi
    24.12.2002
    Nereden
    ankara
    Like
    17 defa
    aıda 32 de soluyo sana key i

Katılım tarihi
    12.02.2004
    Like
    0 defa
    Alıntı TAY-LAN tarafından iletildi.
    aıda 32 de soluyo sana key i
    kardeş bu aıda 32 ne oluyor biraz açıklarsan sevinirim bi program mı yoksa xp de bir bölüm mü.

Gold Member SpAwN Avatar
    Katılım tarihi
    19.06.2001
    Nereden
    Turkey
    Like
    1 defa
    Sandra benzeri system info yazılımı.

http://www.aida32.hu/aida32.php

Katılım tarihi
    12.02.2004
    Like
    0 defa
    Alıntı SpAwN tarafından iletildi.
    Sandra benzeri system info yazılımı.

http://www.aida32.hu/aida32.php
    saol dostum gerçekten çok işime yaradı birde serialini bulabilirsem iyi olacak..

V.I.Member CyberExplorer Avatar
    Katılım tarihi
    12.06.2003
    Nereden
    CyberSpace
    Like
    0 defa
    neyin serial ı aida32 ücretsiz bir program. programın içinde yazılım kısmında lisanlar diye yerde orada bir serial no bulacaksın. işte oradakilerden internet explorer olan window xp ninki. bu arada aktivasyonu telefon ile yap. yapmadan önce alttaki ürün anahtarını değiştire tıkla kasadaki şifreyi gir. ama tüm cdleri aktivasyon istemeyen cd den kurduysan o orjinal lisans şifrelerini o cd ile kurulmuş windows lara giremezsin yannış ürün anahtarı der.

LinkBacks (?)

1. 21-07-2011, 09:06

Reklam