Sayfa 1, toplam 3 123 SonSon
Results 1 to 10 of 29

muzik ve sozleri ayırma programı

Bu sayfada İşletim Sistemi&Uygulamalar kategorisindeki Genel(OS) forumunda muzik ve sozleri ayırma programı başlıklı konu tartışılıyor; mp3 lerde sozleri ve muzigi ayırabilecegim ve ayırdıktan sonra sadece muzigi mp3 olarak kayıt edebilecegim bir program var mı biliyorsanız ...

Rookie Member
    Katılım tarihi
    31.08.2002
    Like
    0 defa

muzik ve sozleri ayırma programı

mp3 lerde sozleri ve muzigi ayırabilecegim ve ayırdıktan sonra sadece muzigi mp3 olarak kayıt edebilecegim bir program var mı biliyorsanız link verirmisiniz?

Gold Member SpAwN Avatar
    Katılım tarihi
    19.06.2001
    Nereden
    Turkey
    Like
    1 defa
    Şu an mevcut değil biliyorum ama?
    formda da konuşulmuştu bi ara...

Power Member siyah 8 Avatar
    Katılım tarihi
    25.06.2002
    Like
    0 defa
    Ya hazir konusu acilmisken ben de muzikleri kesip kirpip yapistirabilecegim bi program ariyorum biliyorum Adobe Premier bunun yapabiliyo ama ben net'ten kolayca dovnload edebilecegim kucuk basit bi program ariyorum yani alttarafi bi sarkinin mesela ilk 10 saniyesi ile 25-30. saniyeler arasini kesip birlestirmek filan istiyorum boyle kucuk bir programi ve nereden indirebilecegimi bilen var mi acaba... :rolleye3: Bu gun Midi Maistro diye 4 MB'lik bisey indirdim ( onu da anca 1 saatte indirdi zaten ) ama istedigim sey degilmis...

V.I.Member
    Katılım tarihi
    16.09.2002
    Like
    0 defa
    sana program olark sound forge 6.0a öneririm.. (kazaa tarzı bir program ile full sürümünü rahatlıkla bulabilirsin) aranjörlerin kullandığı bir programdır.. profesyoneldir henüz çözemedim ama bi kaç remix yapmıştım 3-4 dakkalık..
    ziplenmemil hali 22mb zipli de 16mb ya falan düşmesi gerekiyor.. bence değer indir nede olsa bir sefer indiricen..

¯`°²¤Platinum Member¤²°`¯ AthlonXP Avatar
    Katılım tarihi
    25.11.2001
    Nereden
    Bacardi
    Like
    0 defa
    Dedigin seyleri ben CoolEdit2000 ile yapiyorum. Bir ara online olursan ve hizli baglantin varsa aktarma yapalim. 10mb civari olmali.

Power Member siyah 8 Avatar
    Katılım tarihi
    25.06.2002
    Like
    0 defa
    CoolEdit2000'i indirdim hakkaten tam da benim aradigim gibi bi programa benziyo , zaten yapmak istediklerimi de yaptim da bi sorun var o da 30 gunluk deneme surumu olmasi , crack'ini de indirdim yapmam gerekenleri de yaptim ama olmadi ya bi turlu catlatamadim halen geri saymaya devam ediyo , simdi n'apicaz....

Gold Member EzerchE Avatar
    Katılım tarihi
    12.07.2002
    Nereden
    İstanbul
    Like
    40 defa
    Blog Mesajları
    1

Re: muzik ve sozleri ayırma programı

Originally posted by TheRockman83
    mp3 lerde sozleri ve muzigi ayırabilecegim ve ayırdıktan sonra sadece muzigi mp3 olarak kayıt edebilecegim bir program var mı biliyorsanız link verirmisiniz?
    öyle bir program yok.

¯`°²¤Platinum Member¤²°`¯ volcano2K Avatar
    Katılım tarihi
    04.07.2002
    Nereden
    Ataşehir/İstanbul
    Like
    1 defa
    Olsa süper olurdu zaten..

V.I.Member onoff Avatar
    Katılım tarihi
    23.08.2001
    Nereden
    Kebap City
    Like
    0 defa
    Yapılsaydı:
    Önce müzikle sözler birbirinden ayrılırdı.
    sonra sözler bir ses tanımlayıcı bir programla yazıya dönüştürülürdü ardından da bir çevirici programla türkçeye çevrilirdi.
    Türkçe telaffuz yapan bir program vasıtasıyla türkçe sözlerle müzik birleştirilirdi....Tamam biraz abarttım biliyorum Güzel güzel anlayarak! Eminem filan dinlerdik

¯`°²¤Platinum Member¤²°`¯ volcano2K Avatar
    Katılım tarihi
    04.07.2002
    Nereden
    Ataşehir/İstanbul
    Like
    1 defa
    Valla çalışırsan yaparsın bence

Sayfa 1, toplam 3 123 SonSon

Reklam

<