Results 1 to 5 of 5

Pop-up engellemeyi nasıl kaldırabilirim?

Bu sayfada İşletim Sistemi&Uygulamalar kategorisindeki Genel(OS) forumunda Pop-up engellemeyi nasıl kaldırabilirim? başlıklı konu tartışılıyor; Arkadaşlar ben winxp pro kullanıyorum. Acaba popr-un engelleme programı kurmadım ama bir sitede bir linke tıklıyorum bir an küçük bir ...

Member
    Katılım tarihi
    14.06.2004
    Like
    0 defa

Pop-up engellemeyi nasıl kaldırabilirim?

Arkadaşlar ben winxp pro kullanıyorum. Acaba popr-un engelleme programı kurmadım ama bir sitede bir linke tıklıyorum bir an küçük bir menü açılır gibi oluyor ama daha menüyü göremeden hemen kapanıyor. Galiba bilgisayarım pop-up engelliyor. Xp nin güncellemelerini yapmıştım internetten belki ondan engelleniyordur. Bu pop-up engellemeyi nasıl kaldırabilirim?

Gold Member BLACKandWHITE Avatar
    Katılım tarihi
    23.11.2002
    Nereden
    İstanbul
    Like
    4 defa
    boş bir i.e.
    araçlar/internet seçenekleri/gizlilik/açılır pencereleri engelle sekmesindeki tiki kaldır.

Member
    Katılım tarihi
    14.06.2004
    Like
    0 defa
    Gizlilik sekmesinin altında açılır pencereleri engelle diye bir seçenek göremedim.
    Ama gizlilik çubuğu vardı bunu en aşağı seviyeye getirdiğim halde bir şey değişmedi.

V.I.Member Ryan_KyKlopS Avatar
    Katılım tarihi
    25.02.2005
    Nereden
    Local Area Network
    Like
    1 defa

Fakat Servis Pack2 kullanmıyorsanız Pop-up engelleyicisi yoktur.

Gold Member BLACKandWHITE Avatar
    Katılım tarihi
    23.11.2002
    Nereden
    İstanbul
    Like
    4 defa
    galiba sen pop-up engelleyici bir yazılım kullanıyorsun, çünkü service pack 2 yoksa zaten o pencereler otomatik açılır..

Reklam

<