Results 1 to 9 of 9

rar olması gerekirken htm uzantılı dosya

Bu sayfada İşletim Sistemi&Uygulamalar kategorisindeki Genel(OS) forumunda rar olması gerekirken htm uzantılı dosya başlıklı konu tartışılıyor; arkadaşlar bir sorum olacak hepimiz rapidshare den bişeyler indiriyozdur ben geçenlerde bir dosya indirdim dosya indi ama html formatında indi ...

Member
    Katılım tarihi
    21.06.2005
    Nereden
    Gaziantep
    Like
    0 defa
    Blog Mesajları
    1

rar olması gerekirken htm uzantılı dosya

arkadaşlar bir sorum olacak hepimiz rapidshare den bişeyler indiriyozdur ben geçenlerde bir dosya indirdim dosya indi ama html formatında indi aslında rar dosyası olması gerekiyordu bununla ilgili ne yapabilirim dosyanın boyutu çok büyük yoksa tekrar indireceğim bilginizi benimle paylaşın lütfen

c3m
    c3m çevrim dışı
    Silver Member c3m Avatar
    Katılım tarihi
    09.12.2005
    Nereden
    İstanbul
    Like
    0 defa

Ynt: rar olması gerekirken htm uzantılı dosya

silmesinler diye son eki değiştirilmiştir dosyanın düzeltmek için explorer penceresinde araçlar-klasör seçenekleri-görünüm-bilinen dosya uzantılarını gizle deki tiki kaldır tmm de onayla ordan sora indirdiğin dosyanın son ekinin html olduğunu görürsün.dosya ya sağtıkla ad değiştir de ordan sora dosyanın adında noktadan sonraki son eki yani html yi sil rar dosyasıysa rar yaz enterle rar dosyası olur

Member
    Katılım tarihi
    21.06.2005
    Nereden
    Gaziantep
    Like
    0 defa
    Blog Mesajları
    1

bu dosya hasarlı yada kullanılmıyor diye uyarı veriyor aynen dediğini yaptım eksiksiz. program eksik yüklenmiş desem yok tam yüklenmiş mb si tam yani yapacak başka bir şey yokmu

Co.Moderator Blick Avatar
    Katılım tarihi
    21.09.2004
    Nereden
    Güneşli
    Like
    39 defa

yanlış olmuş sen flaşget gibi bir programla indrimeye çalıştın ya da birden fazla dosya falan indirmeye çalışırken sana o dosyayı indirmene izin vermemiş onun yerine rapidshare in normal sayfasını indirmişsin, yani dosyayı tekrar düzgün şekilde indir boyutunun da küçük olması lazım elindekinin...

Member
    Katılım tarihi
    21.06.2005
    Nereden
    Gaziantep
    Like
    0 defa
    Blog Mesajları
    1

Alıntı Blick tarafından iletildi. Mesajı göster
    yanlış olmuş sen flaşget gibi bir programla indrimeye çalıştın ya da birden fazla dosya falan indirmeye çalışırken sana o dosyayı indirmene izin vermemiş onun yerine rapidshare in normal sayfasını indirmişsin, yani dosyayı tekrar düzgün şekilde indir boyutunun da küçük olması lazım elindekinin...
    abi dopru tahmin ettin elimdeki dosyaların boyutu küçük değil ama dosyaları flashget değilde rapidown diye bir progla indirdim kesin ondan olmadı bencede sağolun yardımlarınız için teşekkürler

Cool Member BesTCooL Avatar
    Katılım tarihi
    29.10.2004
    Nereden
    Sevgigsm Team İstanbul
    Like
    0 defa

bazen bende de oluyor flashgetle cektıgımde bırlıkte ac deyı winrarı secıyuorum acıyor veya file rename programıyla uzantıyı sılıyorum acıyor

Co.Moderator Blick Avatar
    Katılım tarihi
    21.09.2004
    Nereden
    Güneşli
    Like
    39 defa

dosya indirme programlarında bir ara durdurup yeniden başlattığınızda ya da kopup yeniden başladığında falan daha büyük bir dosya boyutuyla bu durum olabilir ya da bir kaç parçaya bölüp idnirmek istediğinizde de belki olabilir gerçi ona da izin vermiyo ama en sağlıklısı yine browserın kisi
    uzantıyı değiştirmek için de programa da gerek ama tercih meselesi (:

New Member
    Katılım tarihi
    15.07.2007
    Like
    0 defa

dosyaların uzantısını illa .rar yapacaksınız diye bir şey de yok ayırca, mouseun sağ tuşu ile tıklayıp "birlikte aç" kısmından winrarı seçerseniz uzantısı html olan ama aslında rar dosyası olan dosyaları da açarsınız

ya da yüzlerce dosyanın uzantısını .html den .rar a çevirmek için editlersiniz sabırlıysanız ama gerek yok özetle...

New Member
    Katılım tarihi
    22.05.2008
    Nereden
    istanbul
    Like
    0 defa

Alıntı c3m tarafından iletildi. Mesajı göster
    silmesinler diye son eki değiştirilmiştir dosyanın düzeltmek için explorer penceresinde araçlar-klasör seçenekleri-görünüm-bilinen dosya uzantılarını gizle deki tiki kaldır tmm de onayla ordan sora indirdiğin dosyanın son ekinin html olduğunu görürsün.dosya ya sağtıkla ad değiştir de ordan sora dosyanın adında noktadan sonraki son eki yani html yi sil rar dosyasıysa rar yaz enterle rar dosyası olur

çok sağol dostum