Sayfa 1, toplam 2 12 SonSon
Results 1 to 10 of 15
Like Tree3Beğeniler

skype adını(oturum açan kişi) nasıl silerim.Acil!!!Kfayı kırmak üzereyim :)

Bu sayfada İşletim Sistemi&Uygulamalar kategorisindeki Genel(OS) forumunda skype adını(oturum açan kişi) nasıl silerim.Acil!!!Kfayı kırmak üzereyim :) başlıklı konu tartışılıyor; Arkadaşlar skype de oturum açan kişiyi nasıl sileceğimi bilemiyorum bilen varsa yardım edin lütfen bir kaç kişi girmiş ama o ...

Rookie Member
    Katılım tarihi
    31.05.2006
    Like
    0 defa

skype adını(oturum açan kişi) nasıl silerim.Acil!!!Kfayı kırmak üzereyim :)

Arkadaşlar skype de oturum açan kişiyi nasıl sileceğimi bilemiyorum
    bilen varsa yardım edin lütfen
    bir kaç kişi girmiş ama o isimler hep orada kalacakmı
    Programı tamamen kaldırdım tekrar kurdum bu isimler ve hesaplar yenide çıkıyor karşıma
    bi yardım lütfen

Rookie Member
    Katılım tarihi
    31.05.2006
    Like
    0 defa
    buna bir cevap vercek biri yok mu yaf
    kaldım valla

hARDWAREMANIAC hami10 Avatar
    Katılım tarihi
    02.08.2004
    Nereden
    ŸašaĶ BöLG3
    Like
    0 defa
    kullanmıyorum ama kullananlar verir elbet tabi görürse burayı

Member mthief Avatar
    Katılım tarihi
    08.06.2005
    Like
    0 defa
    Bende tam olarak emin değilim ama denemeni öneririm.....

Programı unistall et ve program files'in içinde skype klasörü kaldıysa onu sil ve ayrıca C:\Documents and Settings\KULLANICIHESABI\Application Data altında yine skype klasörü var onuda sil.

***application data klasörü gizli klasördür ilk önce onu görünür hale getir.

sonra da tekrar kurmayı dene. belki bu şekilde halledebilirsin...

sonucu buraya da yazarsan sevinirim, bende merak ettim sonucu kolay gelsin

V.I.Member peculiar Avatar
    Katılım tarihi
    08.10.2004
    Like
    4 defa
    vallahi ben de kullanmıyorum ama bu sorunun cevabını merak ediyorum açıkçası.arkadaşa yardım etmek için internette bayaa bi araştırdım ama bişey bulamadım.umarım bu işine yarar

hARDWAREMANIAC mysterious_man Avatar
    Katılım tarihi
    21.08.2004
    Nereden
    söylerim ama öncelikle mangır çalışsın.......
    Like
    3 defa
    Blog Mesajları
    1
    Denetim masası-Kullanıcı hesapları-Oturum adı (bilgisayar yöneticisi) buradan sağda bulunan "ağ parolalarımı yönet" kısmına tıkla ve bütün oturum adlarını sil...

Ekleme: tabi konu da bayağı olmuş açılalı

V.I.Member peculiar Avatar
    Katılım tarihi
    08.10.2004
    Like
    4 defa
    doğru ya muhtemelen sorun burdan çözülür.bu arada konu açılalı bayaa olmuş ama cevap bulunamamıştı

New Member
    Katılım tarihi
    08.07.2007
    Nereden
    ankara
    Like
    0 defa

Ynt: skype adını(oturum açan kişi) nasıl silerim.Acil!!!Kfayı kırmak üzereyim :)

Alıntı mysterious_man tarafından iletildi. Mesajı göster
    Denetim masası-Kullanıcı hesapları-Oturum adı (bilgisayar yöneticisi) buradan sağda bulunan "ağ parolalarımı yönet" kısmına tıkla ve bütün oturum adlarını sil...

Ekleme: tabi konu da bayağı olmuş açılalı
    Arkadaşım burada skype oturumları gozukmuyor maalesef... başka bir yolu yok mu acaba ?

New Member
    Katılım tarihi
    05.03.2010
    Nereden
    kıllı
    Like
    0 defa

Talking Ynt: skype adını(oturum açan kişi) nasıl silerim.Acil!!!Kfayı kırmak üzereyim :)

arkadaşlar geç olucak biraz ama belki haala bu durumdan muzdarip olup skype a küfür basanlar olabilir o yüzden kesin işleyen sonucu aktarayım size.
    şimdi bilgisayarınızdaki ARA bölümüne giriyorsunuz oradan GELİŞMİŞ ARAMA yı seçip KONUM : HERYER
    ve en önemlisi ''DİZİNE EKLENMEMİŞ ,GİZLİ VE SİSTEM DOSYALARINI EKLE '' mutlaka bu seçeneği seçin ve AD: skype yazıp ARA ya basın. işlem biraz uzun sürecektir bi 20 dkkanızı alabilir.Sonucta cıkan bütün dosyaları güzelce silin ve skype ı indirip yeniden kurun.Kolay gele,)

New Member
    Katılım tarihi
    14.03.2010
    Like
    0 defa

Ynt: skype adını(oturum açan kişi) nasıl silerim.Acil!!!Kfayı kırmak üzereyim :)

Arkadaşlar şöyle silebilirsiniz.İlk önce gizli dosya ve klasörleri görünür hale getirin(klasör seçeneklerinden).Daha sonra C:\Documents and Settings\kullanıcı ismi\Application Data\Skype klasörüne gidin.
    Burda silmek istediğiniz oturumun klasörünü silin.Mesela oturum ismi ahmet ise ahmet adlı klasörü silin.skpe'yi yeniden başlatın sorun hallolacaktır

Sayfa 1, toplam 2 12 SonSon

LinkBacks (?)

1. 11-03-2012, 13:08

Reklam

<