Results 1 to 6 of 6

"windows sürücüsü hazır değil"hatası

Bu sayfada İşletim Sistemi&Uygulamalar kategorisindeki Genel(OS) forumunda "windows sürücüsü hazır değil"hatası başlıklı konu tartışılıyor; arkadaslar pc yi kapatınca böle bi hata verio A sürücüsü açık olabilir A sürücüsünü denetle diskin takılı ve kapalı olduğunu ...

Member trgy Avatar
    Katılım tarihi
    08.10.2006
    Nereden
    İSTANBUL
    Like
    1 defa

Exclamation "windows sürücüsü hazır değil"hatası

arkadaslar pc yi kapatınca böle bi hata verio A sürücüsü açık olabilir A sürücüsünü denetle diskin takılı ve kapalı olduğunu kontrol et dio anlamadım bu hatayı yaaa sinir etti beni dün pc ye NOD32 die antivirüs programını yükledim ondan kaynaklanırmı?tarattım aynı hatayı verdi?bunun sebebi sizce nedir?ilgilenenlere şimdiden teşekkür ederim.kolay gelsin.

Member emreXyeser Avatar
    Katılım tarihi
    07.02.2007
    Nereden
    samsun
    Like
    0 defa

Re: "windows sürücüsü hazır değil"hatası

dostum pc yı kapatırken dısket surucude dısket oluyomu bazı antı vırus programları dısket surucude dısk varken kapatmıyo ha bıre uyarı verıyo benım basıma geldı ordan bılıyom yanı
    eger dısket varsa kapatırken cıkartman sorunu cozer eger dısket yoksa bıldır ona gore caresını arayalım :d

V.I.Member blaster2005 Avatar
    Katılım tarihi
    16.11.2005
    Nereden
    İzmir
    Like
    0 defa

Arrow Re: "windows sürücüsü hazır değil"hatası

disket sürücüsünde disket olma ihtimali geldi benimde aklıma.okunamayan bir disket veya okuyaman bir fdd.küçük bi ihtimal olsada zannetmiyorum ama fdd kablosu tersmi takılı acaba.bence nod 32 yi kaldır.gerçi o nod 32 kaldırmaya kalktığında da hata veriyor.antipatim var bu ond 32 ye karşı.bunun yanında avastta aynı şekilde.mcafee kaspersky? aslınad biraz karışık gibi geldi bana.her bilgisayar kapanırken fdd kontrol yapar biostan kapat bi dene istersen.kolay gelsin.

Member trgy Avatar
    Katılım tarihi
    08.10.2006
    Nereden
    İSTANBUL
    Like
    1 defa

ilginize çok teşekkür ederim.ama disket yok içinde boş yani kablo olayına gelince hepsi düzgün bi şekilde takılı.nod 32 nie kaldırıyım?onun yerine hangi programı önerirsiniz?sistemi kasan programlardan istemiom.arkadaşım tavsiye etti die yükledim.yardımlarınıızı bekliom.

Member trgy Avatar
    Katılım tarihi
    08.10.2006
    Nereden
    İSTANBUL
    Like
    1 defa

Alıntı blaster2005 tarafından iletildi. Mesajı göster
    disket sürücüsünde disket olma ihtimali geldi benimde aklıma.okunamayan bir disket veya okuyaman bir fdd.küçük bi ihtimal olsada zannetmiyorum ama fdd kablosu tersmi takılı acaba.bence nod 32 yi kaldır.gerçi o nod 32 kaldırmaya kalktığında da hata veriyor.antipatim var bu ond 32 ye karşı.bunun yanında avastta aynı şekilde.mcafee kaspersky? aslınad biraz karışık gibi geldi bana.her bilgisayar kapanırken fdd kontrol yapar biostan kapat bi dene istersen.kolay gelsin.
    pc kapanıo sadece kapanırken uyarı ekrana gelio onun nedeni nedir?

Member emreXyeser Avatar
    Katılım tarihi
    07.02.2007
    Nereden
    samsun
    Like
    0 defa

arkadas dedıgımız gıbı ıste bazı antıvır programları pc kapanırken suruculerı yoklar ve eger surucude cd varsa sorun olmaz ama eger dısket varsa o zaman ıste bahsettıgın gıbı uyarı vererek kapanı bırazda ugrastırır senı kapanırken dısket ve dedıgın gıbı baska bı sorun yoksa nod32 den kaynaklanabılr arkadasın dedıgı gıbı sen nod kaldır baska bı program dene eger asırı bı guvenlıge ıhtıyacın yoksa sana symantec cılent securıty yı onerırım symantec antıvırus kullanabılırsın genel vıruslerı tarıyo sıstemı hıc yokmus gıbı kullanıyo varlıgını bıle farketmıyosun dıgerlerı gıbı benı guncellede demıyor sen ıstersen guncellıyo
    kolay gelsın sorunsuz gunler dıelerız