Results 1 to 6 of 6

Hotmail hesabım ve msn messenger

Bu sayfada İşletim Sistemi&Uygulamalar kategorisindeki Güvenlik forumunda Hotmail hesabım ve msn messenger başlıklı konu tartışılıyor; Merhabalar, Son 4 gündür hotmail hesabıma ve msn messenger'e giriş yapamıyorum.2 kez format attım olmadı,Avast4.6,norton2005,spybot,ad aware se personal,microsoft antispyware,hijackthis1.99,Xoftspy.... Microsoft ...

New Member
    Katılım tarihi
    29.11.2005
    Nereden
    Bursa
    Like
    0 defa

confused Hotmail hesabım ve msn messenger

Merhabalar,
    Son 4 gündür hotmail hesabıma ve msn messenger'e giriş yapamıyorum.2 kez format attım olmadı,Avast4.6,norton2005,spybot,ad aware se personal,microsoft antispyware,hijackthis1.99,Xoftspy.... Microsoft antispyware bir trojan buldu sistemde ve sildi.ama sonuç değişmedi...hepsi nafile...hesap bilgilerimi bir arkadaşıma söyledim o kendi bilgisayarından bağlandı messenger'a.Ama ben bağlanamıyorum.büyük ihtimal bir spy veya virüs sebep oluyor bu olaya ama bulamıyorum...Ne yapmam gerekiyor?? 4 gündür kafayı yedim ! yardım lütfen...

V.I.Member Pusu Avatar
    Katılım tarihi
    03.11.2004
    Nereden
    Antakya
    Like
    0 defa
    MSN 80048820 sorunu
    geçmiş olsun.

New Member
    Katılım tarihi
    29.11.2005
    Nereden
    Bursa
    Like
    0 defa
    çok teşekkür ederim açıklaman için... valla kafayı yedim uğraşıp duruyorum....son gayretlerimle virüs taraması yapıyorum...ama benim anlamadığım serverlerde bi sorun olsa başkaları da giremez benim hesabıma.. arkadaşım rahatlıkla girebiliyor...bu nasıl oluyo anlamadım...??

New Member
    Katılım tarihi
    29.11.2005
    Nereden
    Bursa
    Like
    0 defa
    ohhh ya msn 7,0 yükledim oldu sonunda ... 4 gün uğraştım... 2 kez format attım pc ye...meğer boşunaymış....linki vereyim de millet uğraşıp durmasın http://www.inndir.com/inndir.php?id=24158
    ama hotmail hesabıma halen bağlanabilniş değilim

http://www.imzers.com/msn/solve/error-code-80048820
    bu linkte msn dosyalarını register eden bişiler war.ilk önce onu yapmıştım sonra msn msnger 7.0 yükledim siz sadece 7.0 ı yüklemeyi deneyin olmazsa burdaki sayfada run this file yazan yeri tıklayın...
    En son CreeD tarafından düzenlendi: 09-02-2006 saat 21:32

Senior Member gigi Avatar
    Katılım tarihi
    11.02.2006
    Nereden
    bursa
    Like
    0 defa

Smile sen kısaca

sen kısaca hacklenmişsin canim

Gold Member BLACKandWHITE Avatar
    Katılım tarihi
    23.11.2002
    Nereden
    İstanbul
    Like
    4 defa
    msn e bağlanırken hata veriyorsa format atmana gerek yok.
    ilk önce başka bir mail ile msn açmayı dene. baktın açıyorsa sorun sistemde değil senin hesabındadır. büyük ihtimallede şifren yanlıştır.
    eğer şifrenden eminsen hacklendin demektir. kendi mailine mail yolla, adam insafa gelirde sana şifreni geri verir belki.

bunu yapanda büyük ihtimalle msn listende olan bir arkadaşındır. haberin olsun.

Reklam

<