Sayfa 1, toplam 2 12 SonSon
Results 1 to 10 of 11

ie açtıgında otomatik olarak başka sayfaları açıyor ne yapmalıyım

Bu sayfada İşletim Sistemi&Uygulamalar kategorisindeki Güvenlik forumunda ie açtıgında otomatik olarak başka sayfaları açıyor ne yapmalıyım başlıklı konu tartışılıyor; ie açtıgında otomatik olarak başka sayfaları açıyor ne yapmalıyım. mesala google açıyorum hemen 3-4 tane ardı ardına sayfa açılıyor. bilgisayarda ...

Senior Member
    Katılım tarihi
    19.03.2005
    Like
    0 defa

ie açtıgında otomatik olarak başka sayfaları açıyor ne yapmalıyım

ie açtıgında otomatik olarak başka sayfaları açıyor ne yapmalıyım. mesala google açıyorum hemen 3-4 tane ardı ardına sayfa açılıyor. bilgisayarda "antivir" virüs prog ve "Ad-Aware SE Personal" programları var. güncellemeleri yaptım. tarama yaptırdır sorun gene düzelmedi. ne yapmalıyım.

V.I.Member sHiNe Avatar
    Katılım tarihi
    15.03.2005
    Nereden
    Izmir, Turkey,
    Like
    0 defa
    Spybot Search and Destroy Bu işte baya iyi.Bu programı indirip tarat bakalım sistemini.Birde Antivirus olarak McAfee Virus Scan+Spyware i öneririm.

V.I.Member Ryan_KyKlopS Avatar
    Katılım tarihi
    25.02.2005
    Nereden
    Local Area Network
    Like
    1 defa
    Hijackthis programı ile tarama yapmanızı tavsiye ederim.hangi sayfalar çıkıyorsa hijack büyük bir ihtimalle bulacaktır onları silerseniz sorununuz çözülebilir.Saygılar

V.I.Member equnix Avatar
    Katılım tarihi
    01.06.2005
    Nereden
    İstanbul
    Like
    0 defa
    birincisi eğer orj xp kullanıyorsan microsoft antispyware ile çözebilirsin. başka bir programla çözeceğim diyorsan önce şu explorer meselesini çözmek için cwshreder ile explorer başlangıç sayfanı düzelt daha sonra bir spy remover ile bilgisayraındaki trojanları temizle.

tansu
    Ziyaretçi
    microsoft antispyware internet explorer'ı spy sanıp sildiğinden beri ona pek güvenmiyorum.
    hijackthis yüzde doksan dokuz çözecektir. Bunun dışında ad-aware, webroot spysweeper, counterspy gibi köklü ve başarısı kanıtlanmış yazılımları seçerek eş zamanlı koruma sağlamalısınız. her bulduğunuz ant-spyware e güvenmeyin, şu konuya dikkat edin. Spyware olarak yayılan anti-spyware'lar

V.I.Member equnix Avatar
    Katılım tarihi
    01.06.2005
    Nereden
    İstanbul
    Like
    0 defa
    Alıntı tansu tarafından iletildi.
    microsoft antispyware internet explorer'ı spy sanıp sildiğinden beri ona pek güvenmiyorum.
    hijackthis yüzde doksan dokuz çözecektir. Bunun dışında ad-aware, webroot spysweeper, counterspy gibi köklü ve başarısı kanıtlanmış yazılımları seçerek eş zamanlı koruma sağlamalısınız. her bulduğunuz ant-spyware e güvenmeyin, şu konuya dikkat edin. Spyware olarak yayılan anti-spyware'lar
    bak bunu çok merak ettim nasıl oldu bu iş garip. benim şimdikye kadra hiç böyle bir olay gelmedi başıma. enteresan.

tansu
    Ziyaretçi
    Alıntı equnix tarafından iletildi.
    bak bunu çok merak ettim nasıl oldu bu iş garip. benim şimdikye kadra hiç böyle bir olay gelmedi başıma. enteresan.
    Ie yi silmesinden bahsediyorsanız, benim de başıma gelmedi.. ne ie ne de MS anti-spy a o kadar yaklaşmadım hiç ama bir dönem bayağı olay olmuştu. Microsoft internet explorerı silinenler için bişiler çıkartmıştı falan. Konuyla ilgili link forumda biryerlerde var ama kimbilir nerde

D@rk
    Ziyaretçi
    Spy diyorum Başka bişi demiyorum

tansu
    Ziyaretçi
    Alıntı D@rk tarafından iletildi.
    Spy diyorum Başka bişi demiyorum
    bunu demeseniz muhallakta kalacaktı konu Yazık fazladan ödenen bandwith ücretlerine..

hARDWAREMANIAC http://h!j@cker Avatar
    Katılım tarihi
    31.03.2005
    Nereden
    H!j@cker WorlD
    Like
    0 defa
    Alıntı tansu tarafından iletildi.

tansucum o tam bir aspagaras yok öle bişey buarada sana bi konuda daha katılamıcam ad aware okadarda basarılı değil bu benim görüşüm

Sayfa 1, toplam 2 12 SonSon