Sayfa 1, toplam 2 12 SonSon
Results 1 to 10 of 18

Crysis Hata kafayı yedim yardım lütfen

Bu sayfada Yazılım kategorisindeki Oyunlar forumunda Crysis Hata kafayı yedim yardım lütfen başlıklı konu tartışılıyor; Arkadaşlar oyunu kurma aşamasında bu hatayla karşılaşıyorum. Kafayı yedim oyunun tam sürümünü bi türlü kuramadım yardım edin lütfen [IMG] [/IMG]...

Silver Member eagle Avatar
    Katılım tarihi
    24.04.2005
    Nereden
    Samsun-İstanbul
    Like
    0 defa

Crysis Hata kafayı yedim yardım lütfen

Arkadaşlar oyunu kurma aşamasında bu hatayla karşılaşıyorum. Kafayı yedim oyunun tam sürümünü bi türlü kuramadım yardım edin lütfen

[IMG][/IMG]

Katılım tarihi
    24.04.2005
    Nereden
    Samsun-İstanbul
    Like
    0 defa

Ynt: Crysis Hata kafayı yedim yardım lütfen

Bu hatayla ilgili şöyle bir şey buldum ;

Microsoft'un sitesinde problemi Internet Explorer veritabanı olduqu söyleniyor temizler misin?

Bu sorunun daha çok kullanıcı adıyla olduquda söyleniyor. Denetim Masasından kullanıcı adı oluşturman gerekli sanırım ama dosyanın kesinlikle C ya da C ye baqlı bir klasörde bulunması gerekiyor..

Şimdi sorunun için neler yapabilirsin hep birlikte görelim..

ChemDraw programını indireceksiniz.

1-) Bütün herşeyi kapatıcaksınız ve ChemDraw programını kuracaksınız.

2-) Daha sonra Microsoft® Windows® Start butonuna tıklayıp Explore yi seçeceksiniz. ( Başlangıç tuşu )

3-) Başlangıç diskinde bir klasör oluşturacaksınız. C:\Flatfile misali..

4-) Aynı Explorer penceresinde '' Aç '' diyip , ChemDraw'ın yüklü olduqu diski göstereceksiniz.

5-) Daha sonra CD-ROM simgesine tıklayıp CD nin ne içerdiğini göstereceksiniz.

6-) Ayarlama yerinden tümünü seç diyip daha sonra kopyala diyeceksiniz.

7-) Daha önce oluşturduğunuz Flatfile dosyasını göstereceksiniz. Daha sonra ChemDraw'dan kopyaladıqınız bütün dosyaları buraya yapıştıracaksınız.

8-) Daha sonra windowsa restart atıp geri geldiğinizde Flatfile dosyasındaki .exe ye tıklayarak yükleme yapabilirsiniz.
    Bende explorer yüklü değil.Sürekli hata veriyor kuruncada.Acaba bununlamı ilgili oyunun kurulamaması?? Pek mantıklıda gelmedi ama :rolleye3:

Katılım tarihi
    24.04.2005
    Nereden
    Samsun-İstanbul
    Like
    0 defa

Az önce notebooka kurdum orda da aynı hatayı verdi . Acaba cd kaynaklı bir sorunmu?? Sesimi duyan yokmu :rolleye3:

New Member
    Katılım tarihi
    20.01.2008
    Like
    0 defa

ben de sinir oldum dağ başındayız arkadaş kargoyla yolladı oyunu.2 dwd takıyorum yüklenmesi gerekenler klasörü yanında CRYSİS.part01 şekilinde setup dosyası onun yanında CRYSİS.part02,CRYSİS.part03,CRYSİS.part04,CRYSİS.part04 adında 4 tane zip dosyası var.
    yuklenmesi gerekenlerden söledikleri herşeyi yapıp yukluyorum
    ama daha sonra CRYSİS.part01 setup dosyasını tıkladığımda bölümler oluşturulamadı diye diye açıyor bi haltda olmuyor yaptığım eksik bişi varmı bi yardım eden olursa ruh sağlığama epey bi katkıda bulunmuş olur

New Member
    Katılım tarihi
    20.01.2008
    Like
    0 defa

bende oyun kuruluyor ama ram ve ekran kartı yetmiyo

New Member
    Katılım tarihi
    20.01.2008
    Like
    0 defa

nvdia veya ati olması lazım diyor ekran kartı e benimkisi nvdia 512 mb ekran
    amd torion işlemci remi de 1 cb oyunu kurmak için yeterlidir sanırım
    setup dosyasını tıklıyorum oluşturulamadı diye diye gidiyor sinir oldum
    cul of duty 4 vardı yüklü onuda oynaya oynaya sıkıldım ya yar bana bi yardımcı

Katılım tarihi
    24.04.2005
    Nereden
    Samsun-İstanbul
    Like
    0 defa

Walla dostum konu içine konu açmışsın bu bir. İkincisi oyununun kurulamamasının ekran kartıyla bi alakası yok.

Hepsini bir dosyanın içine koy.Birinciyi aç sonra manuel olarak yol göstererek (yani part2yi part3ü tek tek) kurmayı dene.O da olmazsa bi tanışa söyle sana 2 dvd halinde tekrar yollasın.

Şimdi benim sorunum için hiç değilse ''YORUMDA'' buluncak kimse yokmu koca hwmde ??

New Member
    Katılım tarihi
    20.01.2008
    Like
    0 defa

özür dilerim oyunun ismini görünce hemen yazıyım dedim.
    ben hiç anlamıyorum bu p.c işinden oyunu yukliyemeyince adını googleye yazdım bu çıktı buraya derdimöi yazayım dedim. yoksa konununu saptırmak gibi bi niyetim yoktu.
    o bana yaptığın tavsiyeyi detaylandırıp yazabilirsen makbule geçer valla

Katılım tarihi
    24.04.2005
    Nereden
    Samsun-İstanbul
    Like
    0 defa

Alıntı sedatif tarafından iletildi. Mesajı göster
    özür dilerim oyunun ismini görünce hemen yazıyım dedim.
    ben hiç anlamıyorum bu p.c işinden oyunu yukliyemeyince adını googleye yazdım bu çıktı buraya derdimöi yazayım dedim. yoksa konununu saptırmak gibi bi niyetim yoktu.
    o bana yaptığın tavsiyeyi detaylandırıp yazabilirsen makbule geçer valla
    Dostum ben elinde ne olduğunu pek anlamadım. Şimdi sende 1 dvd ve bunun içinde part. halinde dosyalarmı var?? Yoksa 2 dvd ve içlerinde dosyalarmı var?

New Member
    Katılım tarihi
    20.01.2008
    Like
    0 defa

2 dvd var bende.
    ilk dvd nin içinde yüklenmesi gerekenler diye bir klasör onun yanında CRYSİS.part01 diye setup dosyası onun yanında CRYSİS.part02,CRYSİS.part03,CRYSİS.part04,CRYSİS.part05 diye 4 tane sıkıştırılmış dosya var.
    ben önce yuklenmesi gerekenler klasöründeki yuklenecek herşeyi yukledim.
    daha sonra CRYSİS.part01 ismindeki setupu tukladım açarken oluşturlamadı diyor tüm bölümleri daha sonra 2. dvd yi istiyor onu takıyorum işte yine oluşturulamadı diye diye açmaya devam ediyor açma işlemi bitincede hiç bişi olmuyor öle alabak gibi bakıyorum

Sayfa 1, toplam 2 12 SonSon