--> GTA da helikopteri nasıl uçuruyoruz.
Sayfa 1, toplam 2 12 SonSon
Results 1 to 10 of 20

GTA da helikopteri nasıl uçuruyoruz.

Bu sayfada Yazılım kategorisindeki Oyunlar forumunda GTA da helikopteri nasıl uçuruyoruz. başlıklı konu tartışılıyor; Mrb GTA'da helikopteri basıl uçuruyoruz? Helikopter havaya kalkıyo ama sağa sola gitmiyo...

Rookie Member Blueflame Avatar
    Katılım tarihi
    09.08.2004
    Like
    0 defa

Lightbulb GTA da helikopteri nasıl uçuruyoruz.

Mrb
    GTA'da helikopteri basıl uçuruyoruz? Helikopter havaya kalkıyo ama sağa sola gitmiyo

Gold Member Indra Avatar
    Katılım tarihi
    29.03.2004
    Nereden
    Somewhere In The Middle Earth
    Like
    32 defa
    ah be yaw.çok güzel bi soru sormuşsun.oyunda uçan aletleri kullanmak kadar zor bi şey daha yok.gerçi alışınca oluyo biraz ama.

numlock un ordaki tuşlarda görev görüyo uçarken.ama aynı zamanda yön tuşlarıylada kontrol etmek lazım.baya zor anlıyacağın.eğer helikopterle hedef vurma görevinden bahsediyorsan yanına kardeşini,anneni falan al,çünkü helikopteri kullanacam diye ateş tuşuna basacak kadar parmak kalmıyo sana

Senior Member feanor Avatar
    Katılım tarihi
    17.01.2004
    Like
    0 defa
    oyundaki butun yon tuslarını kullanıcan hem okları hem num lock'takileri oklar saga sola num lock yukarı asagı goturuyodu yada tam tersi!!! kolay gelsın helikopterden sonra maket ucak var o bolumde monitoru kırmazsan bi daha zor kırarsın!!!

Silver Member erollium Avatar
    Katılım tarihi
    22.07.2004
    Nereden
    Bursa
    Like
    0 defa
    Helikopterle 4 tane bomba yerleştiriyon ya binaya bunun hilesi yokmu yafff. Ne bilim zaman saymasın, helikopter parcalanmasın vsvs..

Bi de o ucaklı bolumde ucak kalkmıyo, sinir oluyorum... Bende hıncımı yayalardan cıkartıyom vice city sokaklarında

Moderator gurkan Avatar
    Katılım tarihi
    21.02.2004
    Nereden
    Cybertron
    Like
    2 defa
    Alıntı erollium tarafından iletildi.
    Helikopterle 4 tane bomba yerleştiriyon ya binaya bunun hilesi yokmu yafff. Ne bilim zaman saymasın, helikopter parcalanmasın vsvs..

Bi de o ucaklı bolumde ucak kalkmıyo, sinir oluyorum... Bende hıncımı yayalardan cıkartıyom vice city sokaklarında
    Maket helikopter bölümü çok zevkliydi ya arkadaşımla iddiaya girmiştik yaparsın yapamazsın diye; neyine diye sormayın ben kazandım

Katılım tarihi
    22.07.2004
    Nereden
    Bursa
    Like
    0 defa
    Alıntı gurkansozer tarafından iletildi.
    Maket helikopter bölümü çok zevkliydi ya arkadaşımla iddiaya girmiştik yaparsın yapamazsın diye; neyine diye sormayın ben kazandım
    Yani diyosun ki, iddiaya gir, kesin yaparsın

Power Member MeM@Ti Avatar
    Katılım tarihi
    29.06.2004
    Nereden
    NİĞDE
    Like
    0 defa

confused

Alıntı Blueflame tarafından iletildi.
    Mrb
    GTA'da helikopteri basıl uçuruyoruz? Helikopter havaya kalkıyo ama sağa sola gitmiyo
    num lock ordaki 4682 tuşlarını kullancan ama baya zor vede çok gıcık arkadaşım saygılar

Katılım tarihi
    22.07.2004
    Nereden
    Bursa
    Like
    0 defa

Ya su soruma bi cevap alamadım... Helikopter gorevinin hilesi varmıdır ???

Power Member MeM@Ti Avatar
    Katılım tarihi
    29.06.2004
    Nereden
    NİĞDE
    Like
    0 defa

confused

Alıntı feanor tarafından iletildi.
    oyundaki butun yon tuslarını kullanıcan hem okları hem num lock'takileri oklar saga sola num lock yukarı asagı goturuyodu yada tam tersi!!! kolay gelsın helikopterden sonra maket ucak var o bolumde monitoru kırmazsan bi daha zor kırarsın!!!
    yakuzalaraı ben bir seferde öldürmüştüm hiççde monitöre zara vermedim arkadaşım saygılar

Gold Member EzerchE Avatar
    Katılım tarihi
    12.07.2002
    Nereden
    İstanbul
    Like
    22 defa
    Blog Mesajları
    1
    Ya su soruma bi cevap alamadım... Helikopter gorevinin hilesi varmıdır ???
    hayır. herkes gibi sen de alınterinle geçeceksin o bölümü biz boşuna mı uğraştık dimi ama?

Sayfa 1, toplam 2 12 SonSon

Reklam