Sayfa 1, toplam 7 1234567 SonSon
Results 1 to 10 of 67

EN İYİ ONLİNE OYUN NE SİZCE????

Bu sayfada Yazılım kategorisindeki Oyunlar forumunda EN İYİ ONLİNE OYUN NE SİZCE???? başlıklı konu tartışılıyor; Bence -Nerdeyse 10 yıldan beri oynadığım Ultima Online na 2 sene kadar ara verdimştim Türkiyenin ilk Free Ultima Online Serverı ...

New Member eXe^STS Avatar
    Katılım tarihi
    30.10.2002
    Nereden
    ISTANBUL
    Like
    0 defa

EN İYİ ONLİNE OYUN NE SİZCE????

Bence

-Nerdeyse 10 yıldan beri oynadığım Ultima Online na 2 sene kadar ara verdimştim Türkiyenin ilk Free Ultima Online Serverı Sanane yöneticilerinin açtığı www.Elanrealms.com duyunca tekrar başladım ve çokta iyi yapmışım..

-Oynamadığım online oyun kalmadı diyebilirim ama Ultima Online dan altığım keyifi hicbir online oyundan alamadım herkeze tavsiye ederim..

Sizce???

Denemek isteyen arkadaşlar için ;

Üyelik için ;
    http://www.elanrealms.com/?p=uyelik

Bağlantı programı ve Ultima Online için ;
    http://www.elanrealms.com/?p=dosyalar

V.I.Member RigelKent Avatar
    Katılım tarihi
    11.04.2005
    Nereden
    Beykoz, İstanbul, Turkey
    Like
    2 defa
    Her ne kadar WOW oynamadıysam da (kendisi aylık ücret talep etmekte ) Uzun denebilecek bir süredir Silkroadonline oynamaktayım. Şunu söyleyebilirim grafik kalitesi, otantik müzikler akıllıca tasarlanmış skiller ve silahlar sayesinde bu oyundan çok büyük keyif alıyorum. Özellikle de bu yılbaşında birtakım updateler yapılacakmış bildiğim kadarıyla yani oyun daha da güzelleşecek Tavsiye ederim..

www.silkroadonline.net

New Member graitflamerock Avatar
    Katılım tarihi
    01.12.2006
    Nereden
    didim
    Like
    0 defa
    ben ko oynuyordum uzun zamandır ama sılkroad ı görünce bıraktım bence şuan bana göre ıtemler sesler grafikler le en iyi online oyun

Rookie Member DEATH93 Avatar
    Katılım tarihi
    05.12.2006
    Nereden
    silkroadın gobeğinde
    Like
    0 defa
    silk road hastasıyım

Silver Member volkanslim Avatar
    Katılım tarihi
    24.09.2004
    Nereden
    pluton
    Like
    0 defa

Tüm dünyada 7.6 milyon kullanıcısı ile tüm zamanların gelmiş geçmiş en iyi MMORPG oyunu WoW. popüler tüm rpg leri yonadım diyebilirim. Eğer sizde böyle diyorsanız ve hala wow oynamamışsanız premium accountu olan bir arkadaşınızdan sizi wow la 10 dakika yalnız bırakmasını isteyin. o 10 dakika içinde açılış demosunu izleyin, bir karakter yaratın, kalan 2 3 dakikadada ortalarda gezinin. bunca zaman ne çok şey kaçırdığınıza öyle bi üzülürsünüzki

p.s ha bu arada yeni farkettim resim oyunun card-game ine aitmiş ama farketmez aynı karakterler oyundada var. daha fazla bilgi için www.worldofwarcraft.com

Katılım tarihi
    05.12.2006
    Nereden
    silkroadın gobeğinde
    Like
    0 defa
    abi ben hayatımda wow hiç oynamadım oynayanı da gormedim ama eyer bi yerden wow acc bulursam dunya bahane

Katılım tarihi
    05.12.2006
    Nereden
    silkroadın gobeğinde
    Like
    0 defa
    abi wowun card oyunu mu cıkmnıs hemen kapalım

Member infazkatibi Avatar
    Katılım tarihi
    28.08.2006
    Nereden
    Denizli
    Like
    0 defa
    Alıntı eXe^STS tarafından iletildi. Mesajı göster
    Bence

-Nerdeyse 10 yıldan beri oynadığım Ultima Online na 2 sene kadar ara verdimştim Türkiyenin ilk Free Ultima Online Serverı Sanane yöneticilerinin açtığı www.Elanrealms.com duyunca tekrar başladım ve çokta iyi yapmışım..

-Oynamadığım online oyun kalmadı diyebilirim ama Ultima Online dan altığım keyifi hicbir online oyundan alamadım herkeze tavsiye ederim..

Sizce???

Denemek isteyen arkadaşlar için ;

Üyelik için ;
    http://www.elanrealms.com/?p=uyelik

Bağlantı programı ve Ultima Online için ;
    http://www.elanrealms.com/?p=dosyalar
    Ben bu siteye üye oldum, dosyalar bölümünden bağlantı programını indirdim ancak programı kurarken hata veriyor... Hata kodu aşağıdadır..
    Diyeceksiniz ki programı eksik indirmişsin... Tam 6 kez indirdim, hepsinde aynı hata...
    Yardım edebilirmisiniz...
    ::::Hata Kodu:::::
    artidx.eln... Hata! (CopyFileEx, artidx)Sistem belirtilen dosyayı bulamıyor.

Cool Member BlackAce Avatar
    Katılım tarihi
    18.09.2004
    Nereden
    United States - LA
    Like
    0 defa
    Walla herkes RPG yazmış ama başlıkta "RPG only" gibi bir ibare görmediğim için kusuruma bakmayın. Bana göre en iyisi (daha doğrusu tercih ettiğim) Joint Operations Typhoon Rising.... (Delta Force+BattleField denebilir...)

150 kişi genelde bir kaç adadan oluşan haritada muhteşem grafiklerle gerçek zamanlı muharebe veriyor. Bazen çok heyecanlı, bazen çok komik zaman zaman dramatik ama kesinlikle çok eğlenceli, ben vaktim olduğunda uzun süreler oynamıştım, Türkiye'ye gelince de devam edeceğim...

Ping 150ms falan oluyor, 256K sınırsız ile (Belçikada 40 ila 60ms arasıydı) Tek gereken oyunun orjinali... aylık ücret derdi yok.

Official Website

Ah bir fotosu olsaydıda gösterseydim, UH-60 Blackhawk'ın nasıl 35 kişi ile dolup belediye otobüsü gibi kalktığını muhaha, "koltuk boşalt arkadaşım, ayakta durun da yeniler binsin...."

New Member eXe^STS Avatar
    Katılım tarihi
    30.10.2002
    Nereden
    ISTANBUL
    Like
    0 defa
    Alıntı infazkatibi tarafından iletildi. Mesajı göster
    Ben bu siteye üye oldum, dosyalar bölümünden bağlantı programını indirdim ancak programı kurarken hata veriyor... Hata kodu aşağıdadır..
    Diyeceksiniz ki programı eksik indirmişsin... Tam 6 kez indirdim, hepsinde aynı hata...
    Yardım edebilirmisiniz...
    ::::Hata Kodu:::::
    artidx.eln... Hata! (CopyFileEx, artidx)Sistem belirtilen dosyayı bulamıyor.
    Sayın dostum "Ultima Online Mondain Legacy" yüklümü makinanda? Yüklü değilse Dosyalar bölümünden indirip daha sonra bağlantı programını kurmalısın...

http://www.elanrealms.com/?p=dosyalar <<<<<<---------- Ultima Online Mondain's Legacy dosyası..
    En son eXe^STS tarafından düzenlendi: 06-12-2006 saat 03:43

Sayfa 1, toplam 7 1234567 SonSon