Results 1 to 8 of 8

SNOPY MX-V9 direksiyon seti ayarlarını bilenler

Bu sayfada Yazılım kategorisindeki Oyunlar forumunda SNOPY MX-V9 direksiyon seti ayarlarını bilenler başlıklı konu tartışılıyor; snopy mx-v9 direksiyon seti (titreşimli) aldım. bütün ayarları tamam. yalnızca oyun oynarken gaz ve direksiyonu kıvırma ayarını bir türlü yapamıyorum. ...

Member gonulbas Avatar
    Katılım tarihi
    24.07.2004
    Like
    0 defa

SNOPY MX-V9 direksiyon seti ayarlarını bilenler

snopy mx-v9 direksiyon seti (titreşimli) aldım. bütün ayarları tamam. yalnızca oyun oynarken gaz ve direksiyonu kıvırma ayarını bir türlü yapamıyorum. yani yarım gaz olayı yok. gaz bastın mı tam basıyor yarımda çeksen tamamen gazı kesiyor. yine direksiyonda tam kırmadan direksiyon dönmüyor yada tam bırakmadan olmuyor. bunu nasıl ayarlayabilirim. ayarını yapmak istediğim oyunlar CMR4 ve NFS UNDERGROUND

tansu
    Ziyaretçi
    sen bugün cool member olursun bu hızla

Gamers Unite Blow-II Avatar
    Katılım tarihi
    18.01.2004
    Nereden
    Balasagun
    Like
    447 defa
    Blog Mesajları
    49
    Alıntı eee111 tarafından iletildi.
    http://www.gittigidiyor.com/php/urun.php?id=882350 adresinde uygun fiyata garantili satılık logitech momo var meraklılaraaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    mail : erozalp@yahoo.com
    msn : whoamj@yahoo.com

bir daha aynı mesajı başka bir forumda görrüsem banlanacaksın....

Böyle saçma bir mesaj olamaz....dikkat et post atarken...

Gamers Unite Blow-II Avatar
    Katılım tarihi
    18.01.2004
    Nereden
    Balasagun
    Like
    447 defa
    Blog Mesajları
    49
    Alıntı gonulbas tarafından iletildi.
    snopy mx-v9 direksiyon seti (titreşimli) aldım. bütün ayarları tamam. yalnızca oyun oynarken gaz ve direksiyonu kıvırma ayarını bir türlü yapamıyorum. yani yarım gaz olayı yok. gaz bastın mı tam basıyor yarımda çeksen tamamen gazı kesiyor. yine direksiyonda tam kırmadan direksiyon dönmüyor yada tam bırakmadan olmuyor. bunu nasıl ayarlayabilirim. ayarını yapmak istediğim oyunlar CMR4 ve NFS UNDERGROUND
    bede ki speelink de de aynı yani yarım gaz fren olayı yok yani gaza bastığında frene basarsan çok yavaşlıyor araba yani ya fren ya gaz aynı anda basrsan motor freni yapmış gibi oluyor yani aslında gerçekçi bir olay benim hoşuma gidiyor...

New Member
    Katılım tarihi
    23.08.2007
    Like
    0 defa

Ynt: SNOPY MX-V9 direksiyon seti ayarlarını bilenler

Bende Snopy ( TitreşimLi ) Direksiyon Seti ALdım . Aynı SizLer Gibi Underground 2 Oynuyorumm . Sadece Titreşim ve El Freninde Sorun Var Başta Oluyodu El Freni Ama Şimdi Oyunda Çalışmıyo . Ayarlada da '' Break ' ın Karşısına Gelip El Freni Çekiyorum Ama Kabul Etmiyor '' Bi Yardımcı oLursaNız Sevinirimm .

Member burak53 Avatar
    Katılım tarihi
    11.12.2005
    Nereden
    RİZE
    Like
    0 defa

arkadaşlar galiba bu genel bir olay.arkadaştada benzer sorunlar var.
    sıradan setlerde direksiyon dönme dönme açısı 180 derece iken logitech G25 gibi pahalı bir modelde (600 ytl civarı) dönme açısı 900 derece ve debriyaj pedalı vs. var.Yani gerçek arabadaymış gibi olabiliyorsunuz.
    Ama bu fiyat bayağa tuzlu bence...

Banned user
    Katılım tarihi
    04.06.2009
    Nereden
    konya
    Like
    0 defa

onun ayarını yapman gerekıyor denetım masasından yazıcılar ve dıger donanımalrdan oyun kumandasıan gırıoruz ve ozellıklere tıklıyoruz buradan ayarları yapabılırsınız controllers functıona tılayıp orada hassasıyetler var onu ayarlayın ve olmuyorsa mode dugmesı var dıreksıyonun ortasında onun kırmzıı yanması gereklı yoksa saga evırırsen 180derece doner egero basılı olursa ıstedıgın gıbı dondurusun onun ayarınıda dedıgım yeren yapabılırsın

New Member
    Katılım tarihi
    30.06.2010
    Nereden
    uıkuı
    Like
    0 defa

rtgrt

sayın arkadaşlarım bunları ayartlarken dreksiyon ayarlarını karıştırmayın karıştırdıysanız sıfırlayın şimdi ne yapcaz örn most wantred controller den keyboard ayarları gözüküyor keyboard yazısının sağ tıklayın koypad ayarları çıkcak hangisi ayarlamak istiyorsannız oraya enter ve direksiyondan tuş basın bu kadar

Reklam

<