Sayfa 1, toplam 2 12 SonSon
Results 1 to 10 of 13

Formatlanmış Harddiskten Veri kurtarma

Bu sayfada Yazılım kategorisindeki Windows7 forumunda Formatlanmış Harddiskten Veri kurtarma başlıklı konu tartışılıyor; kardeşimin Laptopuna Format attım. yanlışlıkla d bölümüde gitti kızının çocukluk videoları 40 gb müzik bütün resimleri yok oldu. intihar etmeyi ...

New Member
    Katılım tarihi
    30.11.2010
    Nereden
    antalya
    Like
    0 defa

Formatlanmış Harddiskten Veri kurtarma

kardeşimin Laptopuna Format attım. yanlışlıkla d bölümüde gitti kızının çocukluk videoları 40 gb müzik bütün resimleri yok oldu. intihar etmeyi bile düşündüm. ALLAH RIZASI İÇİN bana full bir veri kurtarma programı lazım . bu site hariç diğer siteler trişko... LÜTFEN ÇOK ACİL YARDIM YALVARIYORUM

Sürüm : Windows 7 Home Premium
    Sistem Türü : 32 bit işlemci :S 64 idi 32 ye düşmüş
    Üretici : Toshiba
    İşlemci : Intel (R) Core (TM) i3 CPU M330 @ 2.31Ghz

ALLAHIN ADINI VERDİM BİRİ YARDIM ETSİN NOLUR.
    En son DonQuichotte tarafından düzenlendi: 30-11-2010 saat 10:04 Sebep: özele yardım istemenin yeri değil.

Cool Member kobealtug Avatar
    Katılım tarihi
    29.09.2006
    Nereden
    Yeraltından Yeryüzüne
    Like
    0 defa
    Öncelikle forumda bu kadar yalvarırcasına yardım istemenize gerek olmadığını düşünüyorum çünkü zaten herkes elinden geldiğince birbirine cevap yazıp yardımcı oluyor.

Neyse geçmiş olsun diyorum . Veri kurtarma işi eğer içindeki belgeler çok önemliyse bunu yapan ciddi firmalar var fakat belli bir ücret karşılığı yapmaktalar. Bu kadar ciddiyse işiniz onlara başvurabilirsiniz.

Benim bildiğim bir program var dilerseniz buyrun. http://www.gezginler.net/modules/myd...t.php?lid=1835

Kendi yaptığınız çalışmalar belli bir noktaya kadar idare eder. Daha sonrasi bu iş hakkında bilgi sahibi olan insanların yapacağı işlerdir.
    En son kobealtug tarafından düzenlendi: 30-11-2010 saat 02:30

New Member
    Katılım tarihi
    30.11.2010
    Nereden
    antalya
    Like
    0 defa
    Alıntı kobealtug tarafından iletildi. Mesajı göster
    Öncelikle forumda bu kadar yalvarırcasına yardım istemenize gerek olmadığını düşünüyorum çünkü zaten herkes elinden geldiğince birbirine cevap yazıp yardımcı oluyor.

Neyse geçmiş olsun diyorum . Veri kurtarma işi eğer içindeki belgeler çok önemliyse bunu yapan ciddi firmalar var fakat belli bir ücret karşılığı yapmaktalar. Bu kadar ciddiyse işiniz onlara başvurabilirsiniz.

Benim bildiğim bir program var dilerseniz buyrun. http://www.gezginler.net/modules/myd...t.php?lid=1835

Kendi yaptığınız çalışmalar belli bir noktaya kadar idare eder. Daha sonrasi bu iş hakkında bilgi sahibi olan insanların yapacağı işlerdir.
    emeğine sağlık kardeş ama bu recovery my files ayarındaki programlar trişko... ben bunları denedim get data back olsun esay recover olsun. bunlar trişko programlar. ben aslında bu işi icra eden yada üst düzen bilgisayardan anlayan bir abiden yardım almak niyetindeydim değilse her forumda onlarca program var ayrıca çoğu trial demo version... bilmem anlatabildin mi ?

Cool Moderator DonQuichotte Avatar
    Katılım tarihi
    03.06.2004
    Nereden
    izmir
    Like
    274 defa
    Blog Mesajları
    16
    Alıntı djfancy07 tarafından iletildi. Mesajı göster
    emeğine sağlık kardeş ama bu recovery my files ayarındaki programlar trişko... ben bunları denedim get data back olsun esay recover olsun. bunlar trişko programlar. ben aslında bu işi icra eden yada üst düzen bilgisayardan anlayan bir abiden yardım almak niyetindeydim değilse her forumda onlarca program var ayrıca çoğu trial demo version... bilmem anlatabildin mi ?
    Bunların trial olmayan versiyonlarını denediyseniz ve kurtaramadıysanız, o zaman sizin dosyalar fiziksel olarak silinmiştir.

New Member
    Katılım tarihi
    30.11.2010
    Like
    0 defa
    Arkadaşım o kadar önemli ise veri kurtarma programlarını kullanma. çünkü kaybolan verilere zarar verebilirsin. kurtardığın dosyalarda bozuk çıkabilir. Benimde başıma benzer olay geldi. Veri kurtarma şirketlerini arayıp detaylı bilgi alabilirsin. Benim çok fazla bilgim yok. Biraz masraflı oluyo ama işe yarıyo gerçekten.
    En son DonQuichotte tarafından düzenlendi: 30-11-2010 saat 14:41 Sebep: reklam yasak.

Moderator Cole Avatar
    Katılım tarihi
    05.04.2008
    Nereden
    ANTALYA
    Like
    38 defa
    Alıntı fayton tarafından iletildi. Mesajı göster
    Arkadaşım o kadar önemli ise veri kurtarma programlarını kullanma. çünkü kaybolan verilere zarar verebilirsin. kurtardığın dosyalarda bozuk çıkabilir. Benimde başıma benzer olay geldi. Veri kurtarma şirketlerini arayıp detaylı bilgi alabilirsin. Benim çok fazla bilgim yok. Biraz masraflı oluyo ama işe yarıyo gerçekten. Ben ... diye bi firmaya vermiştim.
    Müşterilerinizin, internet ortamındaki forumlarda bile reklamını yapmaya çalışmanız gerçekten takdire şayan. Ancak lütfen bunu son kullanıcı gibi davranarak yapmayın.Her halükarda mesajınız Reklam amaçlı yazıldığından silinecek olsa dahi direkt olarak reklamını yapmanız daha etik olacaktır...
    En son DonQuichotte tarafından düzenlendi: 30-11-2010 saat 14:43

New Member
    Katılım tarihi
    30.11.2010
    Nereden
    antalya
    Like
    0 defa
    Sayın moderatör arkadaslar konuyu kapatabilirler. Kendi sorunumu kendim hallettim. Eğer sizinde başınıza gelirse ben yürüdüğüm yolu deneyin derim. çünkü ben 72 saatte 16 program denedim. bir çoğu verileri geri getirse dahi bozuk getiriyor. Bir program var ki Barcelona gibi önüne geleni ezip geçiyor... Onu kendi kategorisindeki programlarla kıyaslamak haksızlık olur doğrusu... EVET adını yazıyorum
    Recuva... İndirin kurun arkanıza yaslanın... Herkeze iyi forumlar.

Gold Member BenCesur Avatar
    Katılım tarihi
    10.09.2004
    Nereden
    Istanbul
    Like
    89 defa
    Alıntı djfancy07 tarafından iletildi. Mesajı göster
    kardeşimin Laptopuna Format attım. yanlışlıkla d bölümüde gitti kızının çocukluk videoları 40 gb müzik bütün resimleri yok oldu. intihar etmeyi bile düşündüm. ALLAH RIZASI İÇİN bana full bir veri kurtarma programı lazım . bu site hariç diğer siteler trişko... LÜTFEN ÇOK ACİL YARDIM YALVARIYORUM

Sürüm : Windows 7 Home Premium
    Sistem Türü : 32 bit işlemci :S 64 idi 32 ye düşmüş
    Üretici : Toshiba
    İşlemci : Intel (R) Core (TM) i3 CPU M330 @ 2.31Ghz

ALLAHIN ADINI VERDİM BİRİ YARDIM ETSİN NOLUR.
    Ben şu ana kadar alttaki resimde görülen programların hepsini denedim. Ama içlerinde tek işime yarayan program File Scavenger 2.1 sürümü oldu..

Bu programın tam sürümünü bulup derinlemesine tarama yaparsan silinen bütün bilgilerini alırsın.

Birde tavsiyem olacak ; eğer bu konuda yeterince bilgiye sahip değilsen bilgili birinden yardım al. Yoksa kaş yapayım derken göz çıkartabilirsin.

Senior Member takva-yolu Avatar
    Katılım tarihi
    20.07.2008
    Nereden
    ist
    Like
    1 defa
    Yalnızca diskin belirli bölümlerinden ve üzerine yeni veri yazılmamış bölümlerinden dosya kurtarır.Yanlışlıkla sildiğiniz ve hemen geri getirmek istediğiniz dosyaları çabucak bulabilir ve sisteminize geri yükleyebilirsiniz.

Member bycompworld Avatar
    Katılım tarihi
    19.04.2006
    Nereden
    İstanbul
    Like
    4 defa
    Trıal olmayan bir get data back for ntfs 2010 programını kur (gerekırse cracklerı mevcut forumlarda) oradan optıons dan ayarları kontrol etmeyı unutma kurtaramayacağın datan kalmaz (.exe ve mmc ile ilgili bilgiler hariç)

Sayfa 1, toplam 2 12 SonSon