Gigantic’in açık betası başlıyor

griffinnagacombo_prez

Bugün, ücretsiz çevrim içi oyun üreticisi olan Perfect World Entertainment Inc. ve Motiga Inc. Gigantic‘in artık Xbox Oyun İnceleme programının bir parçası olarak Açık Betaya başladığını duyurdu. Ücretsiz oynanabilen çekişmeli aksiyon MOBA oyunu, Kuzey Amerika ve Batı Avrupa genelinde Windows Store’da (Windows 10 bilgisayarlar ve Xbox One) mevcut ve platformlar arası oynanabiliyor. Gigantic deneyimleri için daha fazlasını açmak isteyen oyuncular mevcut 16 kahramanın hepsine, çıkacak dört kahramana ve ilave eşsiz ödüllere sahip olmak için Founder’s Pack’i (39,99$) satın alabilirler. Değeri 175$ üzerinde olan Founder’s Pack, olaya hemen hakim olmak isteyen oyuncular için önemli bir tasarruftur.

“Gigantic, gelişmiş refleks yeteneklerini ve derin stratejik kararları bir araya getiren tamamen yeni bir aksiyon MOBA deneyimidir. Dev Muhafızların (birlikte ve karşılıklı savaşılacak) ve yanına çağırabileceğin yaratıkların da yer aldığı yenilenmiş tasarıma sahip Gigantic, Overwatch veya Paladins’in çok çok üstünde bir oyun” diyor Motiga CEO’su Chris Chung. “Kendi kaderimizi şekillendiriyoruz.”

Xbox Oyun İnceleme Programı ile yapılan Açık Betada 16 kahramanlık bir kadrodan altı kahraman ve üç haritadan oluşan haftalık dönüşümler olacak: Siren’s Stand, Ghost Reef ve Sanctum Falls. Her kahraman, maçlar esnasında kapsamlı yetenek ağaçları ile daha da özel hale getirilebilen eşsiz bir oyun tarzına sahiptir. Takımlar güçlü Yaratıkları çağırmak için harita üzerindeki puanları almaya çalışırken birlikte düşmanlara saldırırlar. Oyuncular, savaş alanını kontrol ederek ve düşmanları yenerek kendi takımlarının Muhafızını güçlendirecekler. Muhafızı rakibinden daha güçlü olan takım zafere ulaşacak.

Motiga’daki ekip yeni Gigantic içerikleri yaratmak için sıkı çalışıyor. Açık Beta boyunca ve oyun çıktıktan sonra Motiga yeni Kahramanlar, Haritalar, Muhafızlar ve Yaratıklar çıkaracağı için oyunun büyümesine ve gelişmesine şahit olmak için beklemede kalın.