MSI Z270 MPOWER GAMING Titanium Çıktı

MSI, en yeni TITANIUM modeli Z270 MPOWER GAMING TITANIUM anakartın çıkışını duyurdu. Bu anakart online ve VR oyunlarda en iyi ses deneyimini sunuyor. Ayrıca MPOWER üst seviye hızaşırtma ve en yüksek performans için tasarlandı.

Sektöre ilk kez 2015 yılında MSI tarafından sunulan ve yüksek beğeni toplayan ödül sahibi TITANIUM konsepti ile tasarlanan Z270 MPOWER GAMING TITANIUM, benzersiz metalik gümüş PCB tasarımına ve eşlik eden ağır zırhlı heatsink ve kapaklara sahip.

TITANIUM arka plakanın eklenmesiyle anakart hem daha güçlü, hem de titanyum hissine ve görüntüsüne sahip.Z270 MPOWER GAMING TITANIUM ayrıca M.2 Shield ve çelik zırhlı 3 adet Turbo M.2 portu ile en yeni NVMe SSD’leri ve son Intel Optane bellek teknolojilerine destek vererek oyunculara en iyi, en hızlı deneyimi sunuyor. Benzersiz ve kolay BIOS işlevi, M.2 Genie, RAID 0 becerisi ile bu anakart baş döndürücü bir SSD hız limitine ulaşıyor. En yeni Audio Boost 4 PRO teknolojileri sayesinde Z270 MPOWER GAMING TITANIUM ayrıca çift bağımsız ses işlemcisi ile oyuncuların kulak zarını titretiyor!

AUDIO BOOST 4 PRO İLE OYUNA GÜÇ KATIN

Nahimic 2 ile güçlendirilen Audio Boost sayesinde MSI anakartlar üstün kaliteli ses bileşenleri ve izole edilmiş ses devresi ile en yüksek ses kalitesini sunar. Audio Boost 4 PRO ile ister ön, ister arka ses çıkışını kullanın; oyun içinde rakibinizin konumunu tespit ederek stratejik üstünlüğe sahip olabilirsiniz. Audio Boost 4 PRO teknolojisi, her biri üzerinde bağımsız amplifikatör bulunan 2 adet adanmış HD ses işlemcisine sahiptir. Dolayısıyla kulaklık ve hoparlörlerinizi aynı anda kullanabilirsiniz.


ÖN PANEL

USB 3.1 GEN2 TYPE-C RAHATLIĞINI YAŞAYIN20 pin ön panel USB Gen2 Type-C bağlantısı, gelecek nesil PC kasaları ile uyumludur ve en yeni akıllı telefonlarla gelecek nesil SSD’ler ve diğer mobil depolama çözümleri için mükemmel bir çözümdür. Bu cihazlar hem güç kaynağı, hem de veri transferi için sadece USBUSB Type-C kablosu kullanır.

3 ADET TURBO M.2, M.2 SHIELD VE U.2Enjoy a blazing fast system boot up and insanely quick loading of applications and games with MSI anakartlarla yıldırım hızında sistem açılışına, oyunların ve uygulamaların akılalmaz bir çabuklukta açılmasına şahit olun. 3’lü Turbo M.2 sayesinde PCI-E Gen3 x4 performansını en yeni SSD’lerde 96 Gb/sn’ye varan transfer hızları ile görün. Ayrıca yepyeni Intel® Optane™ teknolojisine de destek veriyor. M.2 Shield (patent başvurusu yapıldı) ise M.2 veya Optane™ cihazları güvenli ve soğuk tutarak oluşabilecek hasarları ya da ısıdan kaynaklanan tıkanmaları önleyen bir soğutma çözümü. M.2 GENIE sayesinde RAID konfigürasyonlarınız her türlü M.2 veya PCIe SSD kullanarak (karışık olarak da kullanabilirsiniz) daha az adımda tamamlanabilecek. Z270 MPOWER GAMING TITANIUM, U.2 bağlantısı da dahil olmak üzere en yeni depolama arayüzlerini destekler.

2017-02_am4-launch_005-tr.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VR READY & VR BOOSTVR Boost, arka kısımda bulunan VR için optimize edilmiş USB portuna temiz ve güçlü bir veri sinyali ulaşmasını sağlayan ve böylece kötü sinyallerin neden olduğu bulantı problemlerini engelleyen akıllı bir yongadır. MSI Gaming App içinden ulaşacağınız One-Click to VR seçeneği ise VR oyunlarınız için bilgisayarınızı tek bir tıklamayla optimize ederek bileşenleri maksimum performansa ulaştırır. Böylece VR maceranız diğer uygulamalar tarafından olumsuz yönde etkilenmez.

DDR4 BOOST & GAME BOOSTBellek devrelerini tamamen izole ederek maksimum kararlılık ve performans sağlayan DDR4 Boost, teknik geliştirmeleri sayesinde yüksek bellek hızlarında diğer markalara göre daha yüksek performans sunar. MPOWER üzerinde DDR4 Boost, DDR4 Steel Armor ile birlikte çalışarak DDR4-4000 ötesinde bir bellek performansına sahiptir. Z270 MPOWER GAMING TITANIUM ayrıca 8 farklı seviyeye sahip Game Boost özelliği ile bir saniyede hızaşırtma ile 5.2GHz’e ulaşabilir. Sistemlerini profesyonel hızaşırtma seviyelerine taşımak isteyen oyuncular için kolay bir kısayol!