MSI, Immerse GH70 Oyun Kulaklığını Duyurdu

MSI, Oyun cihazları ailesinin son üyesi olan Immerse GH70 oyun kulaklığını duyurdu. Immerse GH70, son derece detaylı bir ses kalitesi ve kesin konumlandırma için sanal 7.1 ses yeteneği için Hi-Res sertifikalı sürücü ünitesi sahip. MSI’ın üst sınıf oyun ürünleri ile mükemmel uyum içinde çalışan Mystic Light RGB ise oyuncuların savaş alanını kendi tarzlarında aydınlatmalarına olanak tanıyor.

HI-RES SERTİFİKALI YÜKSEK KALİTELİ SÜRÜCÜ

Hi-Res sertifikasına sahip 50mm Neodymium kulaklık sürücüleri ile Immerse GH70 provides son derece detaylı ve kristal berraklığında bir ses çıkışı sunuyor. Düşmanın her hareketini duyabilmeniz veya sevdiğiniz müzikleri tüm ihtişamı ile dinleyebilmeniz için sanal 7.1 kanal ses çıkışı 360 derecelik bir ses sahnesi yaratıyor ve sizi aksiyonun tam ortasına yerleştiriyor. Böylece rakibinizin yerini tam olarak belirleyebiliyorsunuz.

Mystic Light RGB

RGB Mystic LightMystic Light RGB sayesinde Immerse GH70 oyunculara kulaklığın görünümünü tamamen özelleştirme imkanı tanıyor. MSI’ın özel Mystic Light yazılımını kullanarak milyonlarca renk ve birçok efekt arasından seçim yapabilir, bu renk ve efektleri diğer RGB bileşenler ve çevre birimleri ile senkronize ederek çarpıcı bir gösteriye dönüştürebilirsiniz.

KONFORLU ERGONOMİK TASARIM

Saatlerce oyun sözkonusu olduğunda konfor en önemli öğelerden biridir. Ergonomik tasarımı, esnek kafa bandı ve yumuşak kulak yastıkları sayesinde kulaklığın ağırlığını eşit olarak dağıtan ve kulakları tamamen kapatarak dikkatinizi dağıtacak diğer sesleri izole eden tasarımının yanında Immerse GH70 iki farklı kulak yastığı ile geliyor. Böylece yumuşak kumaş veya pürüzsüz deri yastıklar kullanabilirsiniz.