MSI, Yepyeni GE63VR/73VR Raider Laptopları Duyurdu

MSI, hızaşırtmalı oyun laptoplarından en ince notebooklara, Hi-Res ses çözümlerinden 120Hz/3ms oyun ekranlarına, dünyanın ilk tam boyutlu mekanik laptop klavyesine kadar sunduğu kilometre taşları ile pazarın 1 Numarası konumunu şüphe götürmez bir şekilde sağlamlaştırdı.

GE63VR/73VR Raider ile nihai performansı konforla yaşa

GE serisi, çıkışından bu yana her zaman oyunseverler için bir klasik haline geldi. Ancak bu yıl yepyeni GE63VR/73VR Raidertamamen yenilenmiş bir kişilik ve silahlarla egzotik yarış arabalarına öykünüyor. Daha açılı bir görünüme sahip  ve oyun tutkunları için oyunun kurallarını değiştirmeye hazır!

OYUNDA ATEŞİNİ KAYBETMEYENLER İÇİN DEVRİM NİTELİĞİNDE SOĞUTMA ÇÖZÜMÜ: CoolerBoost 5

Yeni MSI Cooler Boost 5 soğutma çözümü, çift termal modüle sahip. İki adet Whirlwind Blade fan ve 7 adet soğutma borusu ile son derece verimli 4 hava akımı oluşturuyor ve bu sayede ısıyı sistemden çabucak atıyor. Soğutma teknolojisini sınıfında en üst seviyeye taşıyan MSI Cooler Boost 5, özellikle GTX 1070 sınıfı ekran kartları ile çok daha yüksek performansa ve daha düşük sıcaklık seviyelerine imza atıyor.  

DAHA YÜKSEK REZONANS, DAHA YÜKSEK KALİTE– DEV HOPARLÖRLER

Dünyada ilk kez MSI, Dynaudio imzalı Giant Hoparlörleri 5 kat daha geniş tam aralıklı bir bir ses bölmesi ile sunuyor. Böylece oyun laptopu üzerinde %50’yi aşan bir ses şiddeti ve kulaklarınıza inanamayacağınz bir kalite geliştirmesi deneyimleyeceksiniz. Yükseltilmiş Giant Hoparlörler ve dünya sınıfı Dynaudio ses sistemi ile ses dalgaları yanınızdan gürleyerek geçecek. Özel ses modülü tasarımı ve bağımsız rezonans alanı ile üst sınıf bir ses keyfi yaşayacaksınız. 2 adet dev hoparlör ve 2 adet woofer ile gerçekçi, tatmin edici ve sizi tamamen saran bir ses şölenine şahit olacaksınız!

DÜNYAda İLK: STEELSERIES İMZALI, HER TUŞ İÇİN BAĞIMSIZ AYDINLATMALI RGB OYUN KLAVYESİ: 

Tuş başına bağımsız aydınlatma sayesinde cephane seviyesi, sağlık durumu, araç ve envanter gibi gerçek zamanlı oyun verilerine her an ulaşabilir, anlık kararlarınızı daha doğru verebilirsiniz. Bu klavyenin tüm donanım detayları özellikle profesyonel oyuncuların gereksinimlerine göre tasarlandı. 1.9mm hareket mesafesi ile daha hızlı tepki ve geribildirim sağlayan ergonomik tuşlar, optimize edilmiş WASD bölgesi ve 45 tuşa kadar anti-ghosting özelliği ile şu ana kadar üretilmiş en müthiş klavye, oyun görevlerinde tam kontrol sağlayabilmeniz için tasarlandı!

BİR MİLİSANİYE BİLE KAZANMAYA YETER! DÜNYANIN İLK 120Hz/3ms OYUN İÇİN GELİŞTİRİLMİŞ LCD EKRANI

120Hz tazeleme oranı ve 3ms tepki süreli ekrana sahip dünyanın tek laptop bilgisayarı ile en kaotik anlarda bile hiçbir detayı kaçırmayacağınıza güvenebilirsiniz. Panelin saniyede 120 çerçeve üretebilme yeteneği ile ortaya çıkan gerçekçilik, %94 NTSC renk gamı ile şu ana kadar gördüğünüz en canlı görüntüyü sunuyor. Üstün kalitesi, HDR yeteneği ve renkleri ile oyun keyfinizi hiçbirşey kaçıramayacak!